Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Odbrana i vezni red jako losi.Mora ovo mnogo bolje.Nedostaje Arteti kvalitet igrača da bi ostvario svoje zamisli,što svi znamo.

 

edit:koliko se samo promenila igra izlaskom Džake i ulaskom Sebaljosa.Najls,Vilijan i Belarin baš losi.

Zasluženo Liverpul pobedio.Ipak su klasa iznad.Mi se uzdamo u Artetu i u kraj prelaznog roka.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Stavlja ga jer je odigrao vrhunski nekoliko utakmica u završnici sezone,pogotovo protiv Liverpula.Dečko ima fizikalije,ali mozga bez.

 

Arteta se držao taktike koja je donosila rezultate u poslednje vreme.Problem je što igrači nemaju kvalitet da tako igraju u kontinuitetu.Auba i Vilijan su bili odsečeni.Nije imao ko da im gura loptu.Nedostajao je Sebaljos.Čak i ne zameram nesto igri Elneniju,već je Džaka problem.

Mora se ekipa unaprediti na sredini terena.Ima još vremena do zatvaranja prelaznog roka.Mora se pružiti podrška menadžeru od strane uprave.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Vezni red Džaka, Elneni, Mejtland Najls, Beljerin ne bih poželeo ni Partizanu. Džaba kvalitetni igrači u napadu kad nema ko da im da loptu. Problemi odbrane su već opevani ali vezni red je sramotan. Sebaljos je za minut više pokazao od ovih balvana zajedno. Mejtland Najls je kriminalan igrač, da nije Englez ko zna gde bi igrao. Šteta za promašaje Lakazeta, al realno nije bilo šanse protiv Liverpula koji je u lagnom ritmu ovo odradio koliko im je bilo dovoljno. Samo sam čekao kad će neki kiks u poslednjoj liniji da bude nakon onih kombinacija ispred sopstvene gol linije. 

 

Onaj kombo utakmica protiv Mančesterskih klubova i Lestera će pokazati pravo stanje, Liverpul je predaleko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lion doveo Paketu iz Milana.Ako na to dodamo izjavu presednika Liona da su odbili stidljivu ponudu Arsenala za Auara i da očekuju sumu veću od 40m,mislim da Edu i ekipa zavrsavaju taj transfer.

I tu ne bi smelo da se stane,već odmah po Partija.

Vezni red Auar,Sebaljos i Parti obećava.Onda bi Arteta mogao da promeni ovu formaciju.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Lion doveo Paketu iz Milana.Ako na to dodamo izjavu presednika Liona da su odbili stidljivu ponudu Arsenala za Auara i da očekuju sumu veću od 40m,mislim da Edu i ekipa zavrsavaju taj transfer.
I tu ne bi smelo da se stane,već odmah po Partija.
Vezni red Auar,Sebaljos i Parti obećava.Onda bi Arteta mogao da promeni ovu formaciju.
Ovoje neki minimum koji je potreban da bi mogli da se suprostavimo ovakvim timovima. Inace se ne slazem da je Liverpul obo odradio rutinski, da je Lakazet pogodio one mrtve sanse nereseno bi im bilo puna kapa. Bas naivno primljena dva gola,slazem se da je nama problem ovakav vezni red, ovo mora da se pojaca, Najls je jedan od najglupjih igraca kojw sam ja video, sta ke mislio Arteta ja ne znam, Saka je morao da igra. Elneni mi se vise svidja od Dzake, on i Sebaljos su po meni najbolji tandem, ali mora se ivaj Ouaru zavrsiti , ne znam koliko je Parti posle realan, ali to bi nas bas ojacalo i resilo najvwci problem ovog tima kada igra sa tri igraca u zadnjoj liniji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Helmet said:

Ovoje neki minimum koji je potreban da bi mogli da se suprostavimo ovakvim timovima. Inace se ne slazem da je Liverpul obo odradio rutinski, da je Lakazet pogodio one mrtve sanse nereseno bi im bilo puna kapa. Bas naivno primljena dva gola

 

Liverpulu neresno bila puna kapa? Pa Jota usao 10-ak minuta pred kraj i mogao do hat-tricka ako vec pricas o sansama.

Lakazet je imao jednu sansu i to onaj drugi izlazak, prvi je bio jedno 2 metra u ofsajdu ali jebem li ga, neka nova moda da se ceka zavrsetak akcije.

 

U prvom poluvremenu Arsenal je imao jedan sut i to nakon sto je Robertson promasio loptu, ona dosla do Lakazeta koji je takodje promasio ali ju je zakacio dovoljno vrljavo da preskoci Alisona u padu i udje u gol... to je sve sto je Arsenal uradio ofanzivno, jedna kifla posle kiksa odbrane. U drugom su pored jedine prave sanse Lakazeta dodali jos jedan sut iz ofsajda i jedan sut van okvira gola kojeg se ni ne secam ali statistika na kraju meca rece 4 suta ukupno.

Ni onih godina kada je Arsenal primao po 3-4 komada za 20 minuta nije bio toliko ubijen kao sinoc.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Liverpulu neresno bila puna kapa? Pa Jota usao 10-ak minuta pred kraj i mogao do hat-tricka ako vec pricas o sansama.
Lakazet je imao jednu sansu i to onaj drugi izlazak, prvi je bio jedno 2 metra u ofsajdu ali jebem li ga, neka nova moda da se ceka zavrsetak akcije.
 
U prvom poluvremenu Arsenal je imao jedan sut i to nakon sto je Robertson promasio loptu, ona dosla do Lakazeta koji je takodje promasio ali ju je zakacio dovoljno vrljavo da preskoci Alisona u padu i udje u gol... to je sve sto je Arsenal uradio ofanzivno, jedna kifla posle kiksa odbrane. U drugom su pored jedine prave sanse Lakazeta dodali jos jedan sut iz ofsajda i jedan sut van okvira gola kojeg se ni ne secam ali statistika na kraju meca rece 4 suta ukupno.
Ni onih godina kada je Arsenal primao po 3-4 komada za 20 minuta nije bio toliko ubijen kao sinoc.
 
Ja i ti fudbal posmatramo na razlicit nacin, sva ta statistika, presing, sutevi u okvir gola, van okvira, broj sansi meni ne znace toliko. Tok utakmice se menja u momentu, jedna greska, ili nadahnuce pojedinca umeju da promene totalno tok utakmice kao i odnos snaga na terenu. Imali ste dominaciju u prvom poluvremenu niste to iskoristili,primili.ste jeftin gol, onda na scenu stupa Arsenal sa dve takve greske,pa umesto da mozda iskoriste trenutnu slabost i pametnom igrom privedu bar pp kraju , na kraju pp Liverpul ima prednost. Onda Lakazet ne koristi dve mrtve sanse koje bi utakmicu odvele ko zna kuda, ali sam poprilicno siguran da Jota ne bi tako lako usao u one sanse jer Arsenal ne bi igrao kako je igrao u tim momentima jer jw zaostajao. Ono sto hocu da ti kazem, obe ekipe su imale velike uspone i padove u toku utakmice, reci na osnovu neke statistike da je ovo rutinski je problematicno sa moje tacke gledista.



Narocito ako gledamo veci uzorak, odgledao sam sve tri vase utakmice.
Liverpul je zreo tim, uigran, znatno jaci od trenutnog tima Arsenala, tu nema dvojbe, ali ono sto ja vidim da je ovo tim koji je presao svoj zenit i koji je u blagom padu i to ce ce se desavati i trajati u narednom periodu. Jednostavno vas Cavi, Inijesta, Mesi trio ne moze nista protiv biologije i to je normalno, obavili ste solidan posao u prelaznom roku koji ce donekle to amortizovati, ali nisam siguran da ce to biti dovoljno za PL titulu. Ono sta ja vidim da ste itekako ranjivi u defanzivi koja je bila mozda vas najaci adut do sada, Arsenal jos nije tim koji ovo lagano resava kada se pruzi prilika,da je npr Bajern bio na nasem mestu unakazio bih vas u drugom poluvremenu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Helmet said:

Ja i ti fudbal posmatramo na razlicit nacin, sva ta statistika, presing, sutevi u okvir gola, van okvira, broj sansi meni ne znace toliko. Tok utakmice se menja u momentu, jedna greska, ili nadahnuce pojedinca umeju da promene totalno tok utakmice kao i odnos snaga na terenu. Imali ste dominaciju u prvom poluvremenu niste to iskoristili,primili.ste jeftin gol, onda na scenu stupa Arsenal sa dve takve greske,pa umesto da mozda iskoriste trenutnu slabost i pametnom igrom privedu bar pp kraju , na kraju pp Liverpul ima prednost. Onda Lakazet ne koristi dve mrtve sanse koje bi utakmicu odvele ko zna kuda, ali sam poprilicno siguran da Jota ne bi tako lako usao u one sanse jer Arsenal ne bi igrao kako je igrao u tim momentima jer jw zaostajao. Ono sto hocu da ti kazem, obe ekipe su imale velike uspone i padove u toku utakmice, reci na osnovu neke statistike da je ovo rutinski je problematicno sa moje tacke gledista.



Narocito ako gledamo veci uzorak, odgledao sam sve tri vase utakmice.
Liverpul je zreo tim, uigran, znatno jaci od trenutnog tima Arsenala, tu nema dvojbe, ali ono sto ja vidim da je ovo tim koji je presao svoj zenit i koji je u blagom padu i to ce ce se desavati i trajati u narednom periodu. Jednostavno vas Cavi, Inijesta, Mesi trio ne moze nista protiv biologije i to je normalno, obavili ste solidan posao u prelaznom roku koji ce donekle to amortizovati, ali nisam siguran da ce to biti dovoljno za PL titulu. Ono sta ja vidim da ste itekako ranjivi u defanzivi koja je bila mozda vas najaci adut do sada, Arsenal jos nije tim koji ovo lagano resava kada se pruzi prilika,da je npr Bajern bio na nasem mestu unakazio bih vas u drugom poluvremenu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Pa zakljucio sam da ti broj sansi na mecu ne znaci toliko jer kako drugacije tvrditi da timu koji je za ceo mec dozvolio protivniku jednu jedinu sansu za gol, nereseno treba da bude puna kapa iz tog duela.

OK, da je Lakazet dao tu sansu, mozda bi se stvarno zavrsilo 2:2, ko to moze da zna, to je car fudbala ali poenta mog komentara je bila da je smesno opisati mec onako kako si ga ti opisao a gde je situacija na terenu za 90 minuta bila takva da je realnije bilo da Liverpul da 5+ golova nego Arsenal 2.

 

Kad dve sezone zavrsis sa skoro 100 bodova onda je pad neminovan jer nije realno ocekivati da se drzi takva konstantnost toliko dugo. Uostalom, titule su se godinama osvajale sa 80-ak bodova dok sad doslo neko vreme da sve ispod 95 deluje kao losa sezona za sampiona.

 

Zanimljivo kako gore utakmice pratis na neki specifican nacin uzimajuci u obzir nadahnuce pojedinca vise nego broj kreiranih sansi jednog tima i slicno a sada samo zamenis Arsenal sa Bajernom i smatras da bi sve ostalo isto, da bi bila apsolutno ista Liverpulova taktika za taj mec i da bi se ista odbrana igrala. Otkud znas, mozda bi u tom mecu Liverpulovi pojedinci bili vise nadahnuti pa bi pregazilii Bajern.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Helmet said:

Ja i ti fudbal posmatramo na razlicit nacin, sva ta statistika, presing, sutevi u okvir gola, van okvira, broj sansi meni ne znace toliko. Tok utakmice se menja u momentu, jedna greska, ili nadahnuce pojedinca umeju da promene totalno tok utakmice kao i odnos snaga na terenu. Imali ste dominaciju u prvom poluvremenu niste to iskoristili,primili.ste jeftin gol, onda na scenu stupa Arsenal sa dve takve greske,pa umesto da mozda iskoriste trenutnu slabost i pametnom igrom privedu bar pp kraju , na kraju pp Liverpul ima prednost. Onda Lakazet ne koristi dve mrtve sanse koje bi utakmicu odvele ko zna kuda, ali sam poprilicno siguran da Jota ne bi tako lako usao u one sanse jer Arsenal ne bi igrao kako je igrao u tim momentima jer jw zaostajao. Ono sto hocu da ti kazem, obe ekipe su imale velike uspone i padove u toku utakmice, reci na osnovu neke statistike da je ovo rutinski je problematicno sa moje tacke gledista.



Narocito ako gledamo veci uzorak, odgledao sam sve tri vase utakmice.
Liverpul je zreo tim, uigran, znatno jaci od trenutnog tima Arsenala, tu nema dvojbe, ali ono sto ja vidim da je ovo tim koji je presao svoj zenit i koji je u blagom padu i to ce ce se desavati i trajati u narednom periodu. Jednostavno vas Cavi, Inijesta, Mesi trio ne moze nista protiv biologije i to je normalno, obavili ste solidan posao u prelaznom roku koji ce donekle to amortizovati, ali nisam siguran da ce to biti dovoljno za PL titulu. Ono sta ja vidim da ste itekako ranjivi u defanzivi koja je bila mozda vas najaci adut do sada, Arsenal jos nije tim koji ovo lagano resava kada se pruzi prilika,da je npr Bajern bio na nasem mestu unakazio bih vas u drugom poluvremenu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Gomila ŠBB KBB ovde. Liverpul je ovo itekako rutinski odradio, svako ko je gledao utakmicu to može da zaključi, nije potrebna statistika koja u ovom slučaju samo potvrđuje tu tezu. Arsenalova odbrana je tako nesigurna da se često dešava da prima golove tek par minuta nakon što Arsenal da gol. Liverpul je imao mnogo više šansi (koliko sreće samo za Arsenal kad je lopta pogodila prečku nakon što je prošla kroz noge Beljerinu), a ni Arsenal sebi nije pomogao sa totalno nekreativnim veznim redom sve dok nije ušao Sebaljos i poslao par finih lopti napred. Liverpul možda ima nekih malih problema, ali to mogu da iskoriste samo ekipe mnogo jače od ovog Arsenala. U ovom momentu su verovatno najuigraniji tim u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

Ma nema tu neke prevelike priče.Liverpul je klasa iznad.Ekipa je već formirana+sad imaju igrače i za rotaciju,tako da Arsenal tek treba da se gradi,a može da se kaže da je započeo uspešno proces.

Najbolji primer razlike u kvalitetu je onaj duel Salaha i Tirnija kod prvog gola Manea.Naš ubedljivo najbolji odbrabeni igrač je prelako probijen.

Arteta je već od prve konferencije za medije impresionirao sve.Uveo je red,rad i disciplinu.Pokazao je da može da se taktički prilagodi igračima koje ima.Ubedio je najboljeg igrača da ostane i dobio postovanje od svih koji imaju veze sa fudbalom na ostrvu.Nije malo.

 

Sad je bitno da uprava i vlasnici podrže finansijski menadžera i da mu dovedu igrače koje želi.Kvalitetan vezni red je ključ svega.

 

edit:Romano pise da Kolašinac u narednih 48h prelazi u Bajer.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



 
Gomila ŠBB KBB ovde. Liverpul je ovo itekako rutinski odradio, svako ko je gledao utakmicu to može da zaključi, nije potrebna statistika koja u ovom slučaju samo potvrđuje tu tezu. Arsenalova odbrana je tako nesigurna da se često dešava da prima golove tek par minuta nakon što Arsenal da gol. Liverpul je imao mnogo više šansi (koliko sreće samo za Arsenal kad je lopta pogodila prečku nakon što je prošla kroz noge Beljerinu), a ni Arsenal sebi nije pomogao sa totalno nekreativnim veznim redom sve dok nije ušao Sebaljos i poslao par finih lopti napred. Liverpul možda ima nekih malih problema, ali to mogu da iskoriste samo ekipe mnogo jače od ovog Arsenala. U ovom momentu su verovatno najuigraniji tim u Evropi.


Ja nigde nisam rekao da Liverpul nije zasluzeno pobedio, ponavljam da je to znatno jaci tim od Arsenala i nema tu sta daljw da se polemise. Ja samo kazem da je i pored ociglednih mana Arsenal dosao bio u poziciju da na pola sata pre kraja povede 3:2.
Stoji da su imali sansi uorvom, da su precku pogodili, ja sam to i napisao, ali posle tih sansi dosli su u poziciju da popiju dva komada posle jako losih reakcija u odbrani, ne vidim ja tu nikakvu rutinu, rutinski jw da su nam dali jedno 3-4 komada sto su realno mogli do tih Lakazetovih sansi. Pratim aktivno PL, ovo sto Liverpul igra ove sezone nije ni blizu njihovog prajma, mozda se to popravi tokom sezone, ali ocekujem nekoliko kikseva u prvenstvu u narednom periodu od strane Liverpula.

Sa druge strane glavni problem Arsenala je vezni red, potrebno je vise cvrstine i kreativnosti, nije odbrana toliko losa koliko protivnicke ekipe lako dolaze na 20-tak metara od gola i konstantno pritiskaju zadnju liniju. Ovaj Ouaru i Parti bi bili neki minimum.da bi Arsenal kroz neko vreme bio tim koji bi mogao ravnopravno da igra sa ovim top ekipama kao sto je Liverpul.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zasluženo smo izgubili, ali Laka je morao ovo rutinirati, baš mi čudno da je tako loše reagovao, 2x. Ali sastav mi je izgledao kao da se čuvamo za nešto, ne znam zašto imam takav utisak.

Najls je ograničen, ali baš ograničen, ako je istina da se traži kupac, srećan put. Ali 3 gola smo dobili da je faktički Beljerin bio na toj strani/tim igračima. Čini mi se da je ofanzivno napredovao pod Artetom, ali defanziva je baš tanka. Što pre upariti Salibu i Gabrijela, pa ako igramo sa 3 može Holding/Luiz/Mari kada se vrati, a levo da ide Tirni. Mislim da nemamo bekove za celu sezonu, posebno kada protivnik ima jake bekove. Auar je ok, ali čini mi se da igrati u Ligi 1 i PL, nije isto, da će ga tuča ugušiti. Pre bih uzeo nekoga iz PL-e, recimo Deklan Rajsa. Evo i Alonso je prekobrojan u Čelziju, zašto ne iskoristiti takvog igrača. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Helmet said:

Ja i ti fudbal posmatramo na razlicit nacin, sva ta statistika, presing, sutevi u okvir gola, van okvira, broj sansi meni ne znace toliko. Tok utakmice se menja u momentu, jedna greska, ili nadahnuce pojedinca umeju da promene totalno tok utakmice kao i odnos snaga na terenu. Imali ste dominaciju u prvom poluvremenu niste to iskoristili,primili.ste jeftin gol, onda na scenu stupa Arsenal sa dve takve greske,pa umesto da mozda iskoriste trenutnu slabost i pametnom igrom privedu bar pp kraju , na kraju pp Liverpul ima prednost. Onda Lakazet ne koristi dve mrtve sanse koje bi utakmicu odvele ko zna kuda, ali sam poprilicno siguran da Jota ne bi tako lako usao u one sanse jer Arsenal ne bi igrao kako je igrao u tim momentima jer jw zaostajao. Ono sto hocu da ti kazem, obe ekipe su imale velike uspone i padove u toku utakmice, reci na osnovu neke statistike da je ovo rutinski je problematicno sa moje tacke gledista.



Narocito ako gledamo veci uzorak, odgledao sam sve tri vase utakmice.
Liverpul je zreo tim, uigran, znatno jaci od trenutnog tima Arsenala, tu nema dvojbe, ali ono sto ja vidim da je ovo tim koji je presao svoj zenit i koji je u blagom padu i to ce ce se desavati i trajati u narednom periodu. Jednostavno vas Cavi, Inijesta, Mesi trio ne moze nista protiv biologije i to je normalno, obavili ste solidan posao u prelaznom roku koji ce donekle to amortizovati, ali nisam siguran da ce to biti dovoljno za PL titulu. Ono sta ja vidim da ste itekako ranjivi u defanzivi koja je bila mozda vas najaci adut do sada, Arsenal jos nije tim koji ovo lagano resava kada se pruzi prilika,da je npr Bajern bio na nasem mestu unakazio bih vas u drugom poluvremenu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Cudno gledas na fudbal. 😉

 

bold: Pa kako onda prvi gol nije promenio tok tekme, kada jedna stvar menja tok tekme? Nego su Arsenal i Liverpul isto igrali kao i na pocetku tekme, pa sve do kraja poluvremena. Ovo boldovano je previse sbbkbb, ali i dalje mi je nerazumljivo kako bi Arsenal iskontrolisao tekmu da je Laka realizovao svoje sanse u drugom poluvremenu, a imali su sansu za tako nesto u prvom i nisu iskoristili za promenu stvari u svoju korist i iskontrolisu tekmu, sto znaci da bold 2 posle zareza nije poprilicno siguran. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@BratMinli,Rajs je skup,a Alonso je rupa kao i Kolašinac.Doduše,bolji je ofanzivno.

 

Biće problem probiti bedem ekipama koje se brane ako se ne dovede taj ofanzivni vezni.Videli smo kako je to izgledalo protiv WH.

Arteta bi sa Partijem i Auarom mogao lagano da igra u formaciji 4-3-3

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali sada ti ostaje samo Tirni i Saka ako ga povuče na beka, a Alonso ti donosi prodor, centaršut i prekide. + poznaje PL fudbal. Mislim da nemamo para i za Auara i Partija, a sam Auar mislim da neće biti dovoljan i da će mu trebati barem pola sezone da se privikne. A do tada imamo očajan raspored i mnogo derbija.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BratMinli said:

Pa da, ali sada ti ostaje samo Tirni i Saka ako ga povuče na beka, a Alonso ti donosi prodor, centaršut i prekide. + poznaje PL fudbal. Mislim da nemamo para i za Auara i Partija, a sam Auar mislim da neće biti dovoljan i da će mu trebati barem pola sezone da se privikne. A do tada imamo očajan raspored i mnogo derbija.

Tu je i Najls 😄 .

 

Za privikavanje i raspored se slažem.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mr clutch said:

Cudno gledas na fudbal. 😉

 

bold: Pa kako onda prvi gol nije promenio tok tekme, kada jedna stvar menja tok tekme? Nego su Arsenal i Liverpul isto igrali kao i na pocetku tekme, pa sve do kraja poluvremena. Ovo boldovano je previse sbbkbb, ali i dalje mi je nerazumljivo kako bi Arsenal iskontrolisao tekmu da je Laka realizovao svoje sanse u drugom poluvremenu, a imali su sansu za tako nesto u prvom i nisu iskoristili za promenu stvari u svoju korist i iskontrolisu tekmu, sto znaci da bold 2 posle zareza nije poprilicno siguran. 

 

 

Bolje je da vodis 3:2, nego da gubis. Va;jda je lakse ako se branis nego da na najgorem gostovanju juris rezultat. Ja sam rekao, Liverpul je bio bolji i zasluzeno je pobedio, ali nije bas bilo rutinski za mene. Ako ti na pola sata do kraja dozvolis da ti protivnik napravi dve mrtve sanse za preokret, to je veliki pad koncentracije. Koliko utakmica smo svi gledali a da mnogo bolji tim izgubi, to je fudbal. AKo vec govorimo o rutiniranju, pod Emerijem smo gubili rutinski, iz aviona se videlo da su nam sanse da izvucemo pozitivan rezultat 0%., obicno smo gubili po 3:0 posle 20 minuta igre. No dobro, bzv se raspravljamo, svako ima neki svoj pogled na ovu utakmicu....

 

Ouaru je po meni "must have", neko ko moze da prosledi loptu prema napadacima je pod moranje, svi nasi problemi poticu od veznog reda, niti je on dovoljno cvrst da rastereti odbranu niti smo napred nesto posebno opasni kada nas stisne jaka ekipa poput Liverpula. Parti, Sebljos, Ouaru i po bokovima Beljerin-Saka je po meni odlicno resenje, ali bar jedan od ove dvojice je pod moranje. Najls mora na tribine pod hitno, onaj glupak nije ni za klupu, ono je horor kako je odigrao i kooliko je glup igrac.

Link to comment
Share on other sites

Ako Arsenal dopusti da Atletiko uzme Toreiru na pozajmicu bez obavezne kupovine,a da tu nije uključen Parti,onda stvarno....
Ovo bi bila ozbiljna poslovna greska, bolje ga ostaviti da cami ovamo nego ga poklanjati. Ako hoce trampu za Partija ok, ako ne ili naci drugi klub ili ga vratiti u tim.

Koliko Atletiko trazi za Partija?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...