Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Moguće je da Saliba ode natrag u Francusku na pozajmicu.Porodični problemi.Zbog toga i ne igra.Jebeno super.

 

PSG uleteo za Auara.Alternativa nam je jebeni Žoržinjo.Zamislite Džaku i njega da drže sredinu terena 😳 .

 

Parti se i ne pominje.

 

Savršen prelazni rok 😡

Link to comment
Share on other sites

Poslušah Artetu na konferenciji-pitali su ga za Salibu.Rekao je da je prošle sezone ostavljen na pozajmici kako bi igrao.Pošto su ga povrede mučile,pa prekid prvenstva zbog Kovida,nije još spreman da igra PL.Videće šta je najbolje za njega.Mlad je,pa hajde,razumljivo je(iako sam se radovao što ću ga gledati u klubu) što će biti poslat na pozajmicu kako bi igrao,i to verovatno u Ren.

Kad su ga novinari pitali za Auara,Arteta nije sakrio osmeh na licu,tako da se nadam da će doći.

 

I da,veoma bitna stvar,Arsenal ima trenutno 19. stranaca u timu.Dozvoljen broj je 17.Dakle,moraju se prodati/pozajmiti četiri igrača ako se planira dolazak još dva stranca.

 

edit: https://www.skysports.com/football/news/11670/12088313/arsene-wenger-admits-he-may-have-stayed-at-arsenal-for-too-long

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Fabricio Romano piše da su pregovori između Liona i Arsenala oko Auara prekinuti.Lion traži 50m+,Arsenal nudi ispod 40.Inace,Arsenal je trenutno jedini klub koji je zainteresovan.Ako ga sad ne kupe,sledeće sezone boriće se se Juveom,PSG-om i Realom.

Za Partija je danas rekao za AFTV da je teško da ga Arsenal dovede i da je Atletiko sad ubeđen da će ostati u klubu.

 

Znači Arteta će morati da vrati Ozila i Genduzija u ekipu.

 

Ako su pustili Toreiru na pozajmicu a da nikoga ne dovedu,onda neka se vrati Gazidis,sve mu je oprošteno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu.Bitno je da se napredak nastavi.Ali za to je potrebno pojačanje,makar jedno u veznom redu.

 

Piše se da Arsenal nije odustao od Partija i da će pokušati da ga dovedu.Ako ga potpišu,oprostiću im Auara.

 

Genduzi odlazi u Hertu na pozajmicu.Moguće je i da će Saliba u Fulam.Uz Toreiru,oslobođen je prostor za jednog stranca.

Niko ne pominje Sokratisa.

 

edit:stvarno nema logike da se puste Toreira i Genduzi a da se ne dovede jedan veznjak.

 

edit:

E tu će da uštede 😡 .Sramota!

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Taman pomislim, eve ga dobar prelazni rok, oni ga zaseru kada treba da finisiraju. Mora se dovesti neko kapitalno pojacanje i omoguciti Arteti da sprovede svoju viziju do kraja. parti ili Ouaru nebitno, oba igrava bi nam zlata vredela.

 

Druga stvar, gde je sada ovaj lik sto rece da ja imam cudan pogled na fudbal hahaha, da mi objasni kako Liverpul nema nikakvih problema. Mi samo nismo umeli i respektovali smo ih vise nego sto treba, bukvalno su nam se nudili proslo kolo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Helmet said:

Druga stvar, gde je sada ovaj lik sto rece da ja imam cudan pogled na fudbal hahaha, da mi objasni kako Liverpul nema nikakvih problema. Mi samo nismo umeli i respektovali smo ih vise nego sto treba, bukvalno su nam se nudili proslo kolo.

 

Ne znam da li mislis na clutcha ili mene :classic_biggrin:

 

Kako si ti ono lepo srocio, da jedna situacija promeni sve, nadahnuce, momentum i tako dalje... mi smo juce imali Adriana koji u back4 unosi vecu nervozu nego Lovren u prime-u.

Uostalom i dalje nista ne menja cinjenicu da po prikazanoj igri proslo kolo, Arsenal je pre mogao da prodje kao Liverpul sinoc nego da izvuce X.

Sto ste nas toliko respektovali a ne dosli da se nadigravate, to verovatno ima veze sa "aurom nepobedivosti" koju je Liverpul izgradio u poslednje 2 sezone a koju sam sinoc posle meca spominjao. Kad dozivis onakav debakl, sad ce svaka susa hteti da se omrsi i to je najveci gubitak sinocnjeg meca a ne 3 izgubljena boda.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helmet said:

 

 

Druga stvar, gde je sada ovaj lik sto rece da ja imam cudan pogled na fudbal hahaha, da mi objasni kako Liverpul nema nikakvih problema. Mi samo nismo umeli i respektovali smo ih vise nego sto treba, bukvalno su nam se nudili proslo kolo.

Pisao sam na Liverpulovoj temi da Redsi imaju defanzivnih problema. Kvotuj me ako nadjes da sam napisao obrnuto.

 

Ostajem pri tome da imas cudan pogled na fucu. Prvi put sam cuo/procitao da neko meri sbbkbb kao ozbiljan faktor koji je tim bolji, a ne kreirane sanse, i ono sto se odigralo na terenu, kako su se odvijali napadi timova. Sto kaze steva pre tvome kapiranju fudbala Liverpul bi juce pobedio da Adrijan nije kiksnuo, odnosno bio nadahnut, pa da nisu bugarke ulazile u gol Adrijana, to su ti tvoji momenti.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MrTripleDouble said:

Koji mu je forte, pretpostavljam igra u odbrani? Kakva mu je kreacija, sut...?  Zasto ga je Atletiko uopste pustao, vidim da je njihovo dete?

Nisu se pitali, pregovarali smo i onda ih na kraju zajebali pošto smo platili izlaznu klauzulu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



 
Ne znam da li mislis na clutcha ili mene :classic_biggrin:
 
Kako si ti ono lepo srocio, da jedna situacija promeni sve, nadahnuce, momentum i tako dalje... mi smo juce imali Adriana koji u back4 unosi vecu nervozu nego Lovren u prime-u.
Uostalom i dalje nista ne menja cinjenicu da po prikazanoj igri proslo kolo, Arsenal je pre mogao da prodje kao Liverpul sinoc nego da izvuce X.
Sto ste nas toliko respektovali a ne dosli da se nadigravate, to verovatno ima veze sa "aurom nepobedivosti" koju je Liverpul izgradio u poslednje 2 sezone a koju sam sinoc posle meca spominjao. Kad dozivis onakav debakl, sad ce svaka susa hteti da se omrsi i to je najveci gubitak sinocnjeg meca a ne 3 izgubljena boda.


Respektovali smo vas jer smo zestoko dobijali po tamburi u zadnje vreme, a koliko sam bio u pravu da vam je forma i timska igra u debelom down-u jasno govori ova utakmica protiv AV. Obo za gubljenje respekta stoji, sada ce svi hrabrije da igraju protiv vas i bgm bice vam dosta teze. Kada smo se gore dopisivali,lepk sam vam rekao da vam jw glavni problem defanziva i to se jako plasticno obistinilo pre neki dan.

Pisao sam na Liverpulovoj temi da Redsi imaju defanzivnih problema. Kvotuj me ako nadjes da sam napisao obrnuto.
 
Ostajem pri tome da imas cudan pogled na fucu. Prvi put sam cuo/procitao da neko meri sbbkbb kao ozbiljan faktor koji je tim bolji, a ne kreirane sanse, i ono sto se odigralo na terenu, kako su se odvijali napadi timova. Sto kaze steva pre tvome kapiranju fudbala Liverpul bi juce pobedio da Adrijan nije kiksnuo, odnosno bio nadahnut, pa da nisu bugarke ulazile u gol Adrijana, to su ti tvoji momenti.


Slabije citam vasu temu, nemojte odmah da se primate, zezam se ja malo, ali ostajem pri svome da jedna situacija moze totalno da preokrene desavanja na terenu, nagledao ssm se takvih utakmica ohohoo. Zasluzeno stw dobili,ali da je Lakazet realizovao one sanse lako ste mogli da ispustite tu utakmicu. Naravno, mogli ste pre tih sansi da resite utakmicu i da nas napunite, o tome ja i pricam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kakav j*beni horor u drugom.Osim one šanse Belarina,ništa nisu pokazali.Na papiru napad je najbolji deo ekipe,u praksi najgori.Auba,Laka i Pepe u autu.Jedino je Saka pokazao nešto.

 

Posle primljenog gola nije bilo nikakve organizacije.Pepe levo,Auba desno?!

 

I da,kada ne igra Sebaljos dobro,ne igra ni Arsenal.Koliko je bio potreban Parti,toliko se morao dovesti i Auar.

 

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RatzenStadt said:

Auba u maniru NBA igraca posle potpisivanja lukrativnog ugovora igra na bazi kurca.
Sad pitanje koje su redovniji navijaci Arsenala culi verovatno jedno 500 puta, ali moram i ja da ga postavim...zasto Xhaka igra?

Auba je popio neku pilulu u toku meča.Ne liči lik na sebe.

 

Što se tiče Džake,verovatno se i on pita zašto igra.Čovek je limitiran.Možda bi prošao u onom čuvenom Stouku.Dok on bude u klubu nema tu pomaka.

 

Arteta je u problemu jer ne može da se osloni na vezni red.Valjda će Parti vremenom to da promeni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ras kass said:

Razocarao me Arsenal, jos jedna sezona nicega izgleda. Nadam se da se varam, ali igracki bas tanko. 

 

Jbn Mustafi najjace ime na klupi. 

Pa potrebno je još pojačanja,to je svima jasno.Nedostaje kreativnosti.Pozadi je Mikel to posložio,ali ne može to da bude idealno kada u ekipi imaš Mustafija,Džaku i ekipu.

 

Kad smo kod Mustafija - 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...