Jump to content

Pariz 2020.


Boxy

Recommended Posts

1 minute ago, Milutinov Tata said:

Jes, samo sto moraju ponekad i da izgovore, to je problem :classic_biggrin:.

To je super! Na Potjeri sam se naslušala jako zanimljivih verzija, zapamtila sam Jozu Murinja, ali mislim da je najgore bilo s francuskim filozofima, ne mogu ni da se setim šta su napravili od Bodrijara :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

To je super! Na Potjeri sam se naslušala jako zanimljivih verzija, zapamtila sam Jozu Murinja, ali mislim da je najgore bilo s francuskim filozofima, ne mogu ni da se setim šta su napravili od Bodrijara :classic_biggrin:

 

:classic_laugh:

 

Čekaj...baš JozO? Hahaha. Ne pratim to više, ranije sam redovno, ali da, ima tu materijala :classic_biggrin:

Jel ti bolji Tarik ili Joško kao voditelj? (pretpostavljam cijelo vrijeme da misliš na hr Potjeru :classic_smile:)

Link to comment
Share on other sites

Niko da prokomentarise prvi polufinalni mec, Medvedev je bio odlican, obojica super serveri ali Medvedev se krece bitno bolje od Milosa.

Moram i da pohvalim Medvedeva za francuski, savrseno govori francuski, prvi put sam ga slusala.

Link to comment
Share on other sites

Posle onog debakla na završnom turniru prošle godine, ne bih dala Medi neke šanse protiv Rafe. Trebao bi mu strašan servis sve vreme i glava na mestu, ne vidim kako može da sastavi oboje.

 

Edit: ovaj komentator priča potpuno iste stvari za ovaj meč kao za prethodno polufinale, kao da pritisne dugme pri određenom rezultatu i izađe ista rečenica.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, wwww said:

i... Nadal preokrece...

:wink2:

ponistih jinx :classic_biggrin:

Rafa ponovo bez titule u Parizu.

 

Prednosti koriscenja agresije na terenu umesto na nekom drugom mestu :classic_wink:

 

Sad da vidimo hoce li odredjeni twiter nalozi pomenuti Zvereva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...