Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Juan said:

Juče sam pročitao naslov - Najveći problem Bidena je što će vladati Trampovom Amerikom. To jeste u suštini tačno i verovatno će prolaziti kroz sličnu golgotu kroz koju je prolazio Obama, posebno u prvom mandatu. 

Ja iskreno ne verujem da je Biden neko dugoročno rešenje, tako da bi demokrate polako trebale da pripremaju kandidata za sledeće izbore, pošto ih republikanci mogu počistiti samo sa malo mudrijim izborom kandidata.

Biden ima stravicnu situaciju u dems, posto su agresivni tipovi izmileli i zmijama su porasle noge. Coca-Cola & popcorn.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skyglider said:

 

Biden nije rasista, šovinista i nije budala koja ne ume da se ponaša normalno na javnom mestu.  Dovoljno?

 

Jebote, sve neonacističke, skinheads, Ku klux klan organizacije zdušno su podržavale Trumpa. Zar to ne govori dovoljno, kad se pogleda kakav šljam privlači?  

 

Vidim među mnogima ovde na forumu sveopšta žalost što je Trump izgubio. A da vas čovek pita što vam je žao, ne bi znali da objasnite. 

 

 

 

Kako ti znas da sve to biden nije?

Mnogo su opasniji ti prikriveni i koji u lajv programu umiru u politickoj korektnosti a zapravo...

Al ovaj forum generalno uvek i upada u vozic s takvima. Ako je takav u javnosti, e super. A kakav je zapravo nije od vaznosti.

Pozdravlja vas Boris Tadic 😂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Skyglider said:

 

Biden nije rasista, šovinista i nije budala koja ne ume da se ponaša normalno na javnom mestu.  Dovoljno?

 

Jebote, sve neonacističke, skinheads, Ku klux klan organizacije zdušno su podržavale Trumpa. Zar to ne govori dovoljno, kad se pogleda kakav šljam privlači?  

 

Vidim među mnogima ovde na forumu sveopšta žalost što je Trump izgubio. A da vas čovek pita što vam je žao, ne bi znali da objasnite. 

 

 

 

 

Dok je Bajden podrzao sve ino vojne intervencije od devedesetih do danas, dok su za vreme Trampa gadjene samo one makete u Siriji. Vrsio pritisak oko Snoudena. Eto ne znamo da objasnimo.

 

Iskreno mene bas briga kako ce biti njihovim gradjanima i sta njihov predsednik radi na njihovom unutrasnjem planu, kao sto njih briga sta Vucic radi ovde,dok im ispunjava zahteve. Briga me i za Trampa, gledam samo sta bi nama vise odgovaralo, kao sto i oni gledaju samo svoje interese.

 

Realno i jedan i drugi kandidat su katastrofa.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Baby said:

Ono sto mene raduje je nema vise

 

Djulijanija

Dzuniora sa onom pistalicom

Cerke i zeta

Bara

Betsi

Stiven Milera

One vracare iz @Kronostime posta

Sumnjivih lekara vraceva

i jos nekih obskurnih likova

 

btw. onaj ludjak sto je vodio kampanju Trampu, pa ga u'apsili sto je mltarao zeni pistoljem ispred nosa, Pascale, i on pise knjigu 😄 sa naravno detaljima koji ce da nastete Trampu (malo je zakasnio). Ni toga vise nece biti ili bar nece vise biti bitno... 

 

 

 

Nema ni Melanije vise😪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mrd said:

Biden ima stravicnu situaciju u dems, posto su agresivni tipovi izmileli i zmijama su porasle noge. Coca-Cola & popcorn.

To je tek druga priča. Da Biden sada nije pobedio, ja verujem da bi se žestoko podelila partija, a i do sada je bila blizu pucanja. Ova pobeda je možda malo vratila mir u kuću, ali za koliko? Svi znaju da je Biden iznuđeno rešenje, a šta će biti posle to niko ne zna. Zato sam i rekao da mogu da dožive žestok poraz na sledećim izborima, samo ako republikanci kandiduju iole ozbiljnog kandidata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Kako ti znas da sve to biden nije?

Mnogo su opasniji ti prikriveni i koji u lajv programu umiru u politickoj korektnosti a zapravo...

Al ovaj forum generalno uvek i upada u vozic s takvima. Ako je takav u javnosti, e super. A kakav je zapravo nije od vaznosti.

Pozdravlja vas Boris Tadic 😂

 

Dete od 12 godina bi napisalo smisleniji odgovor od tebe. 

 

 

 

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dok je Bajden podrzao sve ino vojne intervencije od devedesetih do danas, dok su za vreme Trampa gadjene samo one makete u Siriji. Vrsio pritisak oko Snoudena. Eto ne znamo da objasnimo.

 

Iskreno mene bas briga kako ce biti njihovim gradjanima i sta njihov predsednik radi na njihovom unutrasnjem planu, kao sto njih briga sta Vucic radi dok im ispunjava zahteve. Briga me i za Trampa, gledam samo sta bi nama vise odgovaralo, ako sto i oni gledaju samo svoje interese.

 

Bolje da nisi objašnjavao, ispao bi pametniji. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Juče sam pročitao naslov - Najveći problem Bidena je što će vladati Trampovom Amerikom. To jeste u suštini tačno i verovatno će prolaziti kroz sličnu golgotu kroz koju je prolazio Obama, posebno u prvom mandatu. 

Ja iskreno ne verujem da je Biden neko dugoročno rešenje, tako da bi demokrate polako trebale da pripremaju kandidata za sledeće izbore, pošto ih republikanci mogu počistiti samo sa malo mudrijim izborom kandidata.

 

Negde procitah da se Tucker Carlson zagreva za 2024. Ne zele Trampovci mudrog kandidata, nego budalu koja ce da njaka pola drzave do besvesti jer oni u tome uzivaju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baby said:

 

Negde procitah da se Tucker Carlson zagreva za 2024. Ne zele Trampovci mudrog kandidata, nego budalu koja ce da njaka pola drzave do besvesti jer oni u tome uzivaju. 

Ma ne verujem. Možda da je Tramp pobedio sada, ali verujem da će i u stranci sada ići ka tome da preuzmu kormilo od Trampovaca. Zato i smatram da sada imaju priliku da izaberu pravog kandidata i da počiste demokratsku stranku, ako se ovi ne opamete.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Skyglider said:

 

Biden nije rasista, šovinista i nije budala koja ne ume da se ponaša normalno na javnom mestu.  Dovoljno?

 

Jebote, sve neonacističke, skinheads, Ku klux klan organizacije zdušno su podržavale Trumpa. Zar to ne govori dovoljno, kad se pogleda kakav šljam privlači?  

 

Vidim među mnogima ovde na forumu sveopšta žalost što je Trump izgubio. A da vas čovek pita što vam je žao, ne bi znali da objasnite. 

 

 

 

 

možda bi i znali da objasne al znaš kako se često na ovom forumu kaže, uništice svet ta prokleta politička korektnost, pa ne mogu da se izraze dovoljno precizno, nego ostane samo ta neka nedefinisana tuga i seta 

 

al dobro, tu su alek, orban, bolsonaro, erdogan 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ma ne verujem. Možda da je Tramp pobedio sada, ali verujem da će i u stranci sada ići ka tome da preuzmu kormilo od Trampovaca. Zato i smatram da sada imaju priliku da izaberu pravog kandidata i da počiste demokratsku stranku, ako se ovi ne opamete.

 

Stranci je bitno da radi tako da sto vise love pokupe ali moraju imati za to masovnu podrsku. Za opstanak im je trenutno jedina signalizacija da mogu da se omasove ovim kretenizmima kojima ih je Tramp okupljao. On je dobio nevidjenu podrsku s obzirom na sve sto je uradio i izgovorio. Taker im je omiljeni lik. Sasvim moguce da probaju sa njim... a jos em opaljen dovoljno, em inteligentniji od Donalda... Uopste ne iskljucujem tu mogucnost. Pritom, poboljsali su poziciju u house i plus senat (i jos sud) ce im omoguciti da ometaju demokrate u svemu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne verujem. Možda da je Tramp pobedio sada, ali verujem da će i u stranci sada ići ka tome da preuzmu kormilo od Trampovaca. Zato i smatram da sada imaju priliku da izaberu pravog kandidata i da počiste demokratsku stranku, ako se ovi ne opamete.
Slažem se, svi su se povukli još pre 2 dana i čini se čekali da se srolja. Ni 2016 -e ga nisu hteli. Obe strane imaju puno da rade u svojim taborima. Kao što ranije rekoh, niko nije dobio na izbrima. Samo je glasačko telo reklo da će ih hovnjivim motkama, ako se ne dovedu red. Ipak je biračko telo ovde zrelije nego sam očekivao.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

možda bi i znali da objasne al znaš kako se često na ovom forumu kaže, uništice svet ta prokleta politička korektnost, pa ne mogu da se izraze dovoljno precizno, nego ostane samo ta neka nedefinisana tuga i seta 

 

al dobro, tu su alek, orban, bolsonaro, erdogan 

Jbg, bas steta sto ne volimo svetog bidona, i nadasve politicki korektnog.

Al eto, jos jednom potvrdjujes to moje o laznom elitizmu.

Gde nas ostale stavljas u isti kos s nekim ko mozda podrzava te pobrojane iznad.

Ne treba ja nista da objasnjavam izgleda.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...