Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

@NMX

 

Ovo što su drugi rekli samo kroz brojke. Na primer u tri okruga Atlante ima još oko 150k glasova da se izbroji a procenti koje Bajden dobija u ta tri mesta su 72%, 83% i 60%. Ugrubo to znači da će u Atlanti Bajden napraviti minium 50k prednosti u najgorem scenariju. Slično je i u drugim gradskim opštinama. Ono zašto je ovo neizvesno je da ima da se broji i u Trampovima okruzima ali to su sve mali okruzi pa je veliko pitanje da li će ovih 20k biti dovoljno da sačuva prednost.

 

U Filiju su brojke još više na strani Bajdena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt jel moguce da jos nisu izbrojali. Ajd da je neki nenormalni broj glasova, koji bashibozluk jbt. Kod nas bi se vec digla motika i kuka da se ovako nesto desi, Bosko bi upao na sednicu izborne komisije i rekao: Kako vas bre nije sramota, sto lazite, sto bezite !!!

Link to comment
Share on other sites

Jbt jel moguce da jos nisu izbrojali. Ajd da je neki nenormalni broj glasova, koji bashibozluk jbt. Kod nas bi se vec digla motika i kuka da se ovako nesto desi, Bosko bi upao na sednicu izborne komisije i rekao: Kako vas bre nije sramota, sto lazite, sto bezite !!!

Al Gore i Bush su brojali 36 dana.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sprivel said:


Al Gore i Bush su brojali 36 dana.

 

Jbg, bila razlika ukupno 550 glasova na skoro 6 miliona :lol_2:

 

Mada je, verujem, i činjenica da je rođeni bata bio guverner malo pomogla. Doduše, uvek obe ruke u vis za W umesto jebenog Al Gora. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PA sad deluje izvesno da ide Bajdenu. GA malo teže, ali moguće je. U AZ i NEV može da se desi promena, ali još uvek se čeka da dobijemo neki rezultat koji bi signalizirao snažan trend u korist Trampa kada su u pitanju preostali glasovi.

 

Npr kada su stigli rezultati iz Milvokija, bilo je manje više jasno šta može da se očekuje i u ostalim blue wall državama, samo je bilo pitanje da li će biti dovoljno da se skroz preokrene Trampova prednost. U Arizoni još nismo dobili toliko jak signal, ali je jasno da je još uvek prerano da se call-uje.

Link to comment
Share on other sites

@Clash onda savetujem da navijaš ili za 269:269 ili još bolje, pobedu Bajdena malom razlikom (recimo da ima tačno 270, tj. da uzme arizonu i nevadu a ostalo pukne) pa onda neki faithless elektor koji glasa za Trampa (2016. ih je bilo, čini mi se, 6-7 komada).

 

Rat u roku od odmah. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sprivel said:


Al Gore i Bush su brojali 36 dana.

 

Ma to je druga prica. Prvo prebrojavanje od 600 000 glasova koliko je ostalo u jednoj drzavi ne mogu da odrade. I to je prva sila sveta. Nek nas okupiraju vanzemaljci vec jednom kad za bolje nismo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Namerno odugovlače zbog gledanosti i sponzora. 

 

Čeka se da Saša Popović dođe ispred Capitol Hilla da čita pobednika kao u finalu Zvezde granda. Dalje ide, dalje ide, daljeeee ideeee..... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kako bre ova naša budaletina nije proppustila da podrži ama baš svaku glupost. Jbt, koliko ja gotivim Džejms Vudsa, da sam spreman da zažmurim na 99% gluposti koje piše u poslednje vreme jer je čovek bio genijalac i iznad svega maestralan glumac...ali ovaj deo "pushed covid so they can have lockdowns"...pa da se nosiš baš

 

EmDUNwyXIAA2dsC?format=png&name=900x900

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Zvezdinho said:

Jbt jel moguce da jos nisu izbrojali. Ajd da je neki nenormalni broj glasova, koji bashibozluk jbt. Kod nas bi se vec digla motika i kuka da se ovako nesto desi, Bosko bi upao na sednicu izborne komisije i rekao: Kako vas bre nije sramota, sto lazite, sto bezite !!!

Šališ se? Kod nas se dve nedelje nije znalo koliko je ljudi izašlo na izbore, a imamo taman glasača kao malo veća MZ u LA,

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako se drže tiketi bro? 

 

Jedan je prosao (florida)

 

Druga dva skoro pa nikako :lol_2: Mada su sitne pare, više zajebancija...

 

Nego gledam sad, malo korigovane kvote, Bajden na 1.2. Mislim da će Arizona na kraju otići Trampari. I Gruzija takodje. I sve će na kraju, kao što se očekivalo, biti na Pensilvaniji. 

 

Ako je Bajden uzme, može da pukne preostale 4 koje se još broje. 

Link to comment
Share on other sites

Ni meni nije jasno ovo oko kritikovanja što nisu prebrojali za jedan dan pa još poređenje sa nama. Pa kod nas je minium 3-4 dana a pošto imamo gomile nepravilnosti često to ode i na par nedelja dok se ne odrade ponovljeni izbori. Ove godine mislim da smo čekali dve nedelje na konačne rezultate.

Link to comment
Share on other sites

Broje ručno. Gledao sam uključenje sinoć iz Detroita. U kadru su bile dve žene koje odpakivaju poštu slažu listiće i šalju ih dalje verovatno na prebrojavanje.Jedino se spominje da Florida od one blamaže 2000. dosta ulaže i da oni imaju neki moderniji način ali nikad nisam išao u detalje jer me nije zanimlao u kom smislu je modernoje.

 

Elem prednost Trampa u "Gruziji" je pala na 18500 ali mislim da su sada svih 5 "zanimljivih" država na "spavanju". Ako neko ima info kada počinju ponovo da broje neka javi. Jedino što sam čuo je za Nevadu oni počinju danas da broje. Obzirom da su +9h od nas verovatno tamo negde između 18-20h po našem vremenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...