Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

9 minutes ago, A sad said:

Aj sto stoje Nevada i Arizona, one su na zapadu, ali zasto stoje NC i Dzordzija? Tamo su mogli vec hiljadu puta da prebroje. 

 

Ne samo kod nas, nego bilo gde u svetu.

 

I meni nije jasno, jos su to prebrojali medju prvima.

 

Da su to dodelili Trumpu, bilo bi 238 - 245 i ostali bi jos WI, MI, PA, Nevada. Nekako su veoma brzo proglasili pobede Bidena, a tamo gde Trump vodi nikako da prebroje. sad ce prebrojati Nevadu i Biden ce imati 270, a Trump ce i dalje stajati na 214.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Koja ludnica će biti ukoliko Tramp dobije PA, NC i GA. I onda sutra Nevada odlučuje, gde je trenutno 7647 razlike u korist Bajdena 588252 vs 580605 i ostaje oko 290k glasova da se prebroji 😄 

 

Vec sam rekao, pratite kao, samo ne znam kako 😄

Tamo su izbrojali sve glasove osim poste.

 

Znaci Bajden dobija lagano, verovatno i 100 hiljada razlike. Arizona je problematicnija, iako ima vodjstvo 100 hiljada na 86%.

 

I ovo sto sam rekao jos jutros, Pensilvanija se i dalje priblizava, 600k je nista imajuci u vidu koji glasovi su dosli. Ovo ce i dalje da se smanjuje i nije nemoguce da Bajden i to preotme. Mada ja mislim da ce Tramp da je zadrzi, ali bice razlika 50 hiljada verovatno, unutar 100k skoro sigurno.

 

Ovde stvarno niti je nesto komplikovano a price o kradji su stvarno smehotres, nikad lakse da predvidis sta se desava imajuci u vidu da znas tacno iz kog izvora su glasovi i gde treba da dodju, lako uporedis, prosta matematika.

 

Znaci jedino je problematicna Arizona, ako se Arizona vrati Trampu moze da pobedi, bolje da batali Nevadu i gleda tamo.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, goldberg said:

 

I meni nije jasno, jos su to prebrojali medju prvima.

 

Da su to dodelili Trumpu, bilo bi 238 - 245 i ostali bi jos WI, MI, PA, Nevada. Nekako su veoma brzo proglasili pobede Bidena, a tamo gde Trump vodi nikako da prebroje. sad ce prebrojati Nevadu i Biden ce imati 270, a Trump ce i dalje stajati na 214.

 

Fox je proglasio Arizonu za Bajdenovu bez ikakvog razloga i to još pre nekih 12 sati. U suštini Arizona još uvek nije osigurana niti je trend na strani Bajdena, mada ruku na srce dobiće i tamo. Od prilike koliko Bajden ima šansi u "Gruziji" toliko ima i Tramp u Arizoni. Zato CNN i drugi Bajdena trenutno drže na 254 za razliku od Fox-a.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Vec sam rekao, pratite kao, samo ne znam kako 😄

Tamo su izbrojali sve glasove osim poste.

 

Znaci Bajden dobija lagano, verovatno i 100 hiljada razlike. Arizona je bila problematicnija, iako je imao vodjstvo 100 hiljada na 86%.

Znam, samo maštam 😄 Preostalo je oko 970k glasova da se prebroji u PA, Bajdenu je potrebno oko 635k da uzme da bi uzeo PA, verovatno hoće, ali bi mnogo bilo da bude preko 100k razlike.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Znam, samo maštam 😄 Preostalo je oko 970k glasova da se prebroji u PA, Bajdenu je potrebno oko 635k da uzme da bi uzeo PA, verovatno hoće, ali bi mnogo bilo da bude preko 100k razlike.

 

Mislio sam da Tramp moze da zadrzi, ali unutar 100k. Mislim i da hoce, ali razlika ce biti mala. No, Bajdenu to ne treba, treba da zadrzi Arizonu i gotova je prica. Ni Mejn 2, ni Dzordzija, ni Karolina, nista od toga mu ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Zadrzava Bajden Arizonu sigurno, treba tek iz Finiksa da stignu neki rezultati, a tamo su demokrate dobre, latinosi glasaju tamo za Bajdena.Ne vidim kako Tramp dobija Arizonu, jedino ima teorijske sanse u Nevadi i to je to.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Zadrzava Bajden Arizonu sigurno, treba tek iz Finiksa da stignu neki rezultati, a tamo su demokrate dobre, latinosi glasaju tamo za Bajdena.Ne vidim kako Tramp dobija Arizonu, jedino ima teorijske sanse u Nevadi i to je to.

 

hajde opet - razlika je 8 hiljada trenutno. Ali to je potpuno nebitno. Bitno je da su objavili da su prebrojali sve osim glasova preko poste.

 

Preko poste, odakle god da dolaze, Tramp nije nigde uzeo vise od 20%. Znaci tu lagano moze da bude 150 hiljada, 200 hiljada razlike za Bajdena. Moze da uzme 97% glasova poste, to uopste ne bi bilo necuveno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Procitaj lepo,  ima jedino teorijske sanse u Nevadi. Znas valjda sta to znaci kad se kaze.

 

Ima teoretske sanse u Arizoni, iako su minimalne. To sto vidis da je 8000 razlike ne znaci da je zapravo tesno, iz razloga koje sam objasnio.

 

Potpuno isto kao sto je lagano okrenut Micigen sa -250k, sto je bilo sasvim moguce, isto kao sto su pricali da -600k u Pensilvaniji i dalje nije siguran poraz, dok -80k u Severnoj Karolini je verovatno GG za Trampa.

 

 

Just now, Don Juan said:

Opet da napomenem to što pričate za "glasove iz pošte" su samo pretpostavke. Da sačekamo ipak da se prebroji tih 25% u Nevadi.

 

Nisu pretpostavke, Clark County sekretar il koja mu je vec titula je to saopstio jos jutros i rekao da su zavrsili u celoj zemlji sa svim osim sa postom i da postu nece da diraju do sutra.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

 

Ima teoretske sanse u Arizoni, iako su minimalne. To sto vidis da je 8000 razlike ne znaci da je zapravo tesno, iz razloga koje sam objasnio.

 

Potpuno isto kao sto je lagano okrenut Micigen sa -250k, sto je bilo sasvim moguce, isto kao sto su pricali da -600k u Pensilvaniji i dalje nije siguran poraz, dok -80k u Severnoj Karolini je verovatno GG za Trampa.

 

 

 

Nisu pretpostavke, Clark County sekretar il koja mu je vec titula je to saopstio jos jutros i rekao da su zavrsili u celoj zemlji sa svim osim sa postom i da postu nece da diraju do sutra.

 

Nate Silver kaze da u AZ ce preostali mail in glasovi biti vise u korist repsa, mada najverovatnije nedovoljno. 

 

I u Nevadi je moguće da preostali odnos mail in glasova nece biti toliko democrat heavy, kao u WI i MI. Kolko sam skapirao oni broje te glasove hronoloski kako su stizali, a republikanci su uglavnom glasali kasnije. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...