Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

4 minutes ago, Golijat said:

Jagodic-Kuridza je bas u kanalu

Igra solidan meč. Onaj faul kada mu je igrac dao poen je bila greska sudije jer je sekund pre toga napravio faul i podigao ruku sudija nije svirao i ovi to iskoristili. Sve igra racionalno. Masi teske suteve jer sutira u poslednjih nekoliko sekundi napada. Ofanzivno dobro kruzi lopta sa njim. Defanzivno je uvek dobar.

Edited by Johnny Štulić
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Martin Mystere said:

Kuridža večeras baš beskoristan.

Generalno dobro poluvreme ali je već simptomatično koliko nas svi nadskoče, kao i koliko lopti pokupe pod našim košem.

 

7 minutes ago, Vamos Laki said:

Ubise nas u skoku

Teri ne zna gde bije, potpuno neartikulisan, slicmo kuridzaa

Bolji smo bili bar za 10 razlike

 

Par gluposti na kraju

Odbrana ozbiljno fercera

Mi gubimo samo 18-13 u skokovima, od toga 8 ofanzivnih smo dozvolili, ali nije to toliko strašno, jer Real ima malu konverziju od toga. Od naša 3 of skoka imamo 2+1 Terija i 2 poena Davidovaca, ne mogu se setiti trećeg. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Razocarao me Teri, mnogo smo omasili sa njim, ali to ne mora da bude problem jer mozemo da rotiramo. Fantastican je Kuz, drugo poluvreme ce biti ponovo borba za njega. Nas napad mora bolje. Odbrana je odlicna.

Pa ovakve role se ocekuju od njega. On igra na energiju nekad to prolazi nekad ne. Stimac je za 80 posto EL kosarkaska enciklopedija pa mnogima ovde nije odgovarao i prizeljkivali su nekog sa oprugama u nogama. Ne treba da kritikujemo igramo protiv Reala i mi određujemo tempo utakmice.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...