Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Teri je stvarni smešan, baš sam obratio pažnju na njega par napada, čovek ne zna gde bije. Totalno košarkaški nepismen, ajde što nema visinu za klasičnu peticu ali je i preslab, nema snagu trojku da brani.

 

O'Brajant je rakčina. Loyd je takav kakav je, kad ga neće bolje da ne ulazi nego na silu da pokušava da se razigrava.

 

Obradović vođenje utakmice i rotacije jedna velika NULA.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 12Laki said:

Koliko puta ovo gledam ove sezone.Uvek blizu al nikako...

Zato sto u poslednje vreme nema raznovrsnosti. Lako nas je skautirati u bitnim momentima. Sve se svodi na iso  OBrayanta ili Loyda. Ne znam zasto na taj nacin igra Sasa, na pocetku je to izgledalo drugacije. Sada ostatak tima igra alibi kosarku i ako se to ne promeni u skorijoj buducnosti retko koga cemo na taj nacin dobiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boaće said:

Teri je stvarni smešan, baš sam obratio pažnju na njega par napada, čovek ne zna gde bije. Totalno košarkaški nepismen, ajde što nema visinu za klasičnu peticu ali je i preslab, nema snagu trojku da brani.

 

O'Brajant je rakčina. Loyd je takav kakav je, kad ga neće bolje da ne ulazi nego na silu da pokušava da se razigrava.

 

Obradović vođenje utakmice i rotacije jedna velika NULA.

Obrnuo si za Lojda i Dzonija. Lojd je rakcina kojoj za 18 poena treba 16 suteva, a veceras ne bi dobacio do 18 ni sa 30 suteva. Dzoni je takav kakav je, izgubice 2-3 lopte ali ce isporuciti ono sto je do njega.

 

Za Obradovica se slazem, veliko razocarenje.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, quentin said:

Kako god. Mi smo do dolaska Džonija izgledali bolje i kao tim i svaki igrač pojedinačno. 

 

Ne znam, meni je ovo identicno partiji u Turskoj na startu sezone. Kad Loyd ne pogadja okean ovo smo mi, nema ko da povuce.

 

Prvi plej i prvi centar su morali da budu igraci u rangu Pangosa i Nnoka.

Link to comment
Share on other sites

Kada bi Saša uspeo JOB-u da utuvi da kada ga udvoje, pa i utroje i pomisli na taj jalovi fade-away šut,

samo vrati prvom slobodnom spolja...prodisali bi u napadu.

Obratite pažnju kada dobije loptu na niskom kako se impulsivno skupljaju oko njega...za sada nažalost bespotrebno.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...