Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Nije bilo ni sreće ovde kod faula Lazića. Tri naša igrača je nekako prošla lopta i odbila se Ivanoviću. Ipak, morali smo ovo da dobijemo, oni su imali suđenje i pune gaće nečega, koliko su bili pod pritiskom. Ali opet je bilo na jednu loptu. Šut za 3 nam je bio sramotan ponovo.

 

Igrali su samo Lazić, Lojd, Dobrić i Noko, ostali trubčina teška. Fali nam kvalitet, to smo znali, ali borba je tu. 

 

Četvrtu će nas razvaliti, siguran sam, jer večeras probili led. U Beogradu će se ipak sve rešavati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Davidovac sa Lessortlike brainfartom i glupavim pomaganjem na kraju gde mu je DallaValle ostao sam na trojci su bili bas...

Davidovac, ili Dobric vezano za to pomaganje sto pominjes? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Inbox said:

Davidovac, ili Dobric vezano za to pomaganje sto pominjes? 

Meni je izgledalo da Davidovac ocajnicki pokusava da zasmeta Italijanu koliko moze u toj akciji. Zato mislim da je ovaj bio Dedin covek.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ovakav kriterijum ( necu reci kradja ) nije vidjen makar 5-6 god. i ovolika razlika u slobodnjacima. 

ocekujem da uprava izvrsi pritisak sa pisancima i oglasavanjem ( makar znamo da to znaju ) jer ovo je smijurija

Edited by Abizolirni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2021 at 10:32 PM, drakon1 said:

Meni je izgledalo da Davidovac ocajnicki pokusava da zasmeta Italijanu koliko moze u toj akciji. Zato mislim da je ovaj bio Dedin covek.

 

Dobrić je pomerio previše ka lopti sa strane pomoći, po meni, bez potrebe. Deda je pokušao da izrotira. Mada jeste očajan na close outu cele sezone. 

 

Katastrofalna odbrana za tako bitan napad. Al jbg, retko koja ekipa može da igra 40 minuta vrhunsku odbranu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...