Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

P

31 minutes ago, vanjabarsa said:

sto se svi primate na komentare boxy ?

vazda bilo tako i ostace, uzivajte u tenisu i ne obazirite se 

Upravo tako👍

Provokatorima je najteze kad im se ne uzvrati na provokaciju:smiley2:

A Novak sledeci put kad se ne bude osecao dobro neka obuce dzemper kako bi mu i Fed fanovi odmah poverovali😂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, momohyoideus said:

Dobar test danas, cvrst mec. Novak ima igru, samo da se malo ustabili.

 

Nije tragedija prvi set, Nadal je sinoc bio na 3 loptice od 0-2, ali se iscupao.

 

Kako je ovo moguce kad je pobedio 3:0? :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Odlican, taman koliko i kada je trebao da probije sve sto ga stislo, a bilo je i fizickog i mentalnog mucenja. Valjda ce i taj problem da resi. Odlican Busta, iako je imao kolosalne sanse u drugom setu, ali nije to iskoristio, a sa Stefanosom bi trebalo da bude lakse.

Tretman sa dansnjeg zagrevanja, neka ga promaja ubila garant [emoji854]

 

Kaze sad kod Barbare vrat i jos nekoliko problema, ali ne zeli o tome da prica, ofc

ecefcae9a9685f7604f87e2f4cd8ed55.jpg

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

osećam se kao posle skype podrške izvesnom klijentu u Rusiji, kad mi ga uvale. To je neka tajkunska firma puna onih korporativnih frazetina koje ne znače ništa, komplikovanih unutrašnjih procedura, mandatorno je da budem ljubazan i  strpljiv, a IT sektor im zapošljavaju većinom ženski svet izabran po kriterijumu izgleda i količine onog što se ubrizgava u usne.


 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vamos Laki said:

Manje me plasi Cicipas od Buste.

Za finale, otom potom.

 

Cicipas igra jako dobro i ima par oružja koja bi mogla da naprave problem, ali se slažem da bi

taj meč mogao da bude lakši od ovog...tj., biće ili lakši ili puno teži, u zavisnosti od Novakovog zdravstvenog kartona i Cicipasove napaljenosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, urosg3 said:

osećam se kao posle skype podrške izvesnom klijentu u Rusiji, kad mi ga uvale. To je neka tajkunska firma puna onih korporativnih frazetina koje ne znače ništa, komplikovanih unutrašnjih procedura, mandatorno je da budem ljubazan i  strpljiv, a IT sektor im zapošljavaju većinom ženski svet izabran po kriterijumu izgleda i količine onog što se ubrizgava u usne.


 

 

Ja prestao da gledam Đokovićeve mečeve (u celini) još 2009., posle Madrida...samo povremeno bacim pogled na ekran i livescore 😗

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...