Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

18 minutes ago, wwww said:

 

 

Ovo je samo jos jedan dokaz da niko ne vodi brigu o interesu (zdravlju itd.) igraca, kao sto i oni na AO teraju igrace da igraju po onoj vrucincini.

Nemam utisak da igracima bitno smeta, mogu da se obuku kao sto se i oblace malo vise - dugi rukavi, zenske pokriju i noge, Novak se zalio na to sto ne zatvore krov kada pocne kisica jer postane blato pa je opasno da se ne okliznu i  povrede, nisam cula da se neko zalio na hladnocu. Publika je druga stvar, za publiku je nepodnosljivo hladno ja mislim ali za njih ih bas briga to stoji

Link to comment
Share on other sites

Ma bravo za Jannika :Hail:

Kakvi udarci, anticipacija, kretanje po terenu, koordinacija pokreta, kao da plese po terenu i sa tolikim zarom izvodi udarce! Decko uziva! Savrsenstvo! Mislim da mu je za koordinaciju i kretanje dosta pomoglo skijanje kao i Novaku👍 Navijam za finale Novak - Janik. Bio bi to teniski tango u Parizu 😄

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Kako li ovaj Siner nije vise pozicioniran na listi. Igra lep tenis.

Momak se tek probija (kasnije poceo aktivno da trenira tenis, ranije bio skijas, juniorski prvak Italije u, valjda, veleslalomu). Proslog novembra je igrao NexGen turnir (i uzeo titulu, pobedivsi Tjafoa, de Minaura, Kecmanovica i Ymera, samo izgubio u grupi od Francuza Uga Humbert-a - momka koji je sad bio dobar u Rimu i Hamburgu). Ove godine je dobijao WC-s na brojnim turnirima, neke je i iskoristio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rafa se zali kako su uslovi bili teski za njega jer nije mogao da zvekne dobar spin kao sto to obicno radi :twak:

Pa j* ga andrak, igras protiv klinca kome je ovo prvi RG u zivotu, osvojio si 12 RG i zalis se kako je tebi tesko!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Drakaris said:

 

 

Nadal bas dosta otporan na vremenske uslove, on u majici na ovoj temperaturi i vetru i savrseno fokusiran na tenis.

U malom itw posle meca Rafa se zalio na hladnocu ali zbog toga sto mu spin nije isti kao sto je u junu po suncu pa mu je teze da igra ...

edit - pretece me wwww :classic_smile:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ciao said:

Upravo su diskutovali francuski komentatori krov i objasnjavali da je krov iskljucivo za zastitu od velike kise a da inace RG kao svaki slem mora da se odrzava na otvorenom a ne da budu dvoranski uslovi i da krov ne sme da se stavlja zbog vetra hladnoce i bilo cega nego iskljucivo ako je velika kisa - velike kise nema trenutno

 

Naravno... osim kada vegan lobi odradi posao pa pogura da se mec igra pod zatvorenim krovom iako nema kise.

 

Inace, stvarno ne vidim kako Nadal pri ovakvim uslovima moze ovde da dobije Svarcmana i Djokovicu u 3 dana... stavise, nisam siguran da moze i Svarcmana. Mnogo bolje bi bilo da je dosao izmuceni Tim, njega bi resio u 3 seta.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Darth Steva said:

 

Naravno... osim kada vegan lobi odradi posao pa pogura da se mec igra pod zatvorenim krovom iako nema kise.

 

Inace, stvarno ne vidim kako Nadal pri ovakvim uslovima moze ovde da dobije Svarcmana i Djokovicu u 3 dana... stavise, nisam siguran da moze i Svarcmana. Mnogo bolje bi bilo da je dosao izmuceni Tim, njega bi resio u 3 seta.

 

Ovo mi sinoć palo na pamet. Ok, imao bi Tim 2 dana za odmor ali opet, uneredio bi ga Rafa. Samo mislim da grešiš, unerediće i Durasel zeku, lagano. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Naravno... osim kada vegan lobi odradi posao pa pogura da se mec igra pod zatvorenim krovom iako nema kise.

 

Inace, stvarno ne vidim kako Nadal pri ovakvim uslovima moze ovde da dobije Svarcmana i Djokovicu u 3 dana... stavise, nisam siguran da moze i Svarcmana. Mnogo bolje bi bilo da je dosao izmuceni Tim, njega bi resio u 3 seta.

Iz tvojih usta u Raficine usi.

Nadajmo se da ce turnir biti oslobodjen vec u polufinalu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...