Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Siegemund ponovo uzima MTO kad rezultat nije u njenu korist (to je radila u svakom prethodnom mecu i preokretala). Nadam se da joj ovog puta nece proci.

(a uzimala je i toalet pauzu posle 1. seta).

 

I brejknula Petru.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Ceo dan na poslu, ništa videti neću :smiley7:

 

Sta ima da gledas kada je vec svima jasno kako se ovo zavrsava

 

Quote

"Gledamo Nadala i sve je isto kao uvek, ali nije isto. Ovo su perfektni uslovi za Novaka, ali za Nadala nisu. Nadal će uvek dobiti one koje treba dobiti. Računam na Novak – Nadal finale u kojem, po mom mišljenju, Nadal nema nikakve šanse u ovakvim uslovima, po ovakvoj zemlji i s Novakom koji mu je već ušao u glavu. Malo sam otišao predaleko, ali mislim da je Novak favorit broj jedan Rolan Garosa", rekao je Ivanišević za HRT.

 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jevrem69 said:

daleko vidim, sta fali .........................

Nego Boksi, kako ocenjujes sanse PCB protiv Novaka u vecerasnjem mecu, jedan set je dobio na Slemovima ove godine, mislim da bi to trebalo da bude dovoljno ........................ 😬

 

Danas svim srcem uz linijske, racunam da mora neki RF fan da bude i da ce se zrtvovati :s_d:

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darth Steva said:

 

Naravno... osim kada vegan lobi odradi posao pa pogura da se mec igra pod zatvorenim krovom iako nema kise.

 

Inace, stvarno ne vidim kako Nadal pri ovakvim uslovima moze ovde da dobije Svarcmana i Djokovicu u 3 dana... stavise, nisam siguran da moze i Svarcmana. Mnogo bolje bi bilo da je dosao izmuceni Tim, njega bi resio u 3 seta.

Haha bez srama si

 

Prepolovice Svarcmana Nadal

Edited by wrach
Link to comment
Share on other sites

Za DanieYELLine obozavaoce (posto su zabranili ostalima da rade gifove onda samo s zvanicnog sajta, pa sta oni izaberu):

 

A sto vam smeta Kenin? Devojka se bori svim srcem, energicna je, sigurno igra zanimljiviji tenis i od Svitoline i od Pliskove.

Ameri je totalno ignorisu, kao da ne postoji i kao da nije njihova igracica. Dok recimo Osaku smatraju potpuno njihovom.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milutinov Tata said:

Meni smeta samo zbog bruke u RImu, ne ide da GS sampioni gube 12-0, a vala ne pase nikako da posle toga uzme GS na istoj toj podlozi. Mora da se zna red stvari, ionako mi je muka kad se oplete po WTA turu sa svih strana.

Pa sta sad, da sutra preda mec bez borbe jer je dobila bicikl od Azarenke?

Ako nista drugo, kao Amerikanka koja retko kad i vidi crvenu sljaku, ona se potrudila da se popravi u kratkom periodu koliko god je mogla (isto vazi i za Kolins). Borbena je, ja je do sad nisam videla da se sluzi prljavim trikovima (kao npr. Siegemund koja se pravila blesava: kao nije primetila da je loptica 2x udarila o podlogu, i uzima MTO svaki put kad je u problemu u mecu). Uz to je svi zivi totalno ignorisu, kao da nije ni osvojila taj GS u Australiji, a hajpuju se neke druge. Totalno mi je obicna devojka, nije uobrazena niti isfolirana (ovo sto sam je ja ispratila). Plus mi je bila mnogo simpaticna kao klinka u onim intervjuima kad je objasnjavala kako bi ona vracala Rodikove servise. :lol_2:

 

U Rimu nije bas da nije osvojila ni jedan poen, gemovi su bili vrlo blizu, samo sto nije imala srece da osvoji kljucni poen za gem.

 

Sto je sad pa ona losija od Simone na pocetku karijere? Ni jedna ni druga nemaju ubitacne servise i FH, sto se smata uslovom da bi se neko zvao dobrim igracem/icom.

 

Petra mi je miljenica, ali ako je Kenin pobedi - skidam kapu, necu proglasavati ovaj RG neregularnim zbog toga.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...