Jump to content

Rim 2020.


Boxy

Recommended Posts

3 minutes ago, vanjabarsa said:

ako ce ovako kilavi da budu rafa i novak , imacemo opet novog gs shampiona u parizu.

Uh, valjda nećemo, pik mi je ove godine da uzme neko od njih dvojice, a Dominik ima kad, dosta mu je USO za ovu godinu :classic_biggrin:

Mada Novak stvarno ne liči ni na šta, ovaj set ni sam ne zna kako je uzeo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Oce li pasti u nesvest neka linijska sutkinja sad ili je to rezervisano za Pariz?

Nema više potrebe. Od svih jučerašnjih mečeva glavna vest je da je Novak slomio reket, to je važnije od Švarcmanove pobede. I sutra će glavna vest u anglosaksonskim medijima biti Novakovi izlivi besa, kako god da se završi meč i turnir.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko sa fizicke strane da objasni Rudov forhend? Ne kapiram kako ovako poteze, jel rotira i zglob i podlakticu, malopre je i drajv volej nestvarno zakucao, takav drajv volej nikad nisam video.

 

Sudija ozbiljan blam, bas me zanima hoce li biti posledica, u smislu daljeg (ne)sudjenja sto svih, sto Djokovicevih meceva

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nlavrnja said:

Jel moze neko sa fizicke strane da objasni Rudov forhend? Ne kapiram kako ovako poteze, jel rotira i zglob i podlakticu, malopre je i drajv volej nestvarno zakucao, takav drajv volej nikad nisam video

Ovo sto sam ja gledao, deluje mi kao skroz normalan double bend FH sa malo ekstremnijim gripom. 

 

Nisam video taj drajv pa ne znam sta je tacno uradio tu.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim VAR i sta je on doneo prevashodno premijer ligi (tipa, De Gea nije bio na liniji 2cm tokom penala). Iritira me NBA celendz i kako to dodatno ubije, vec traljav intenzitet zavrsnica meceva. Ali! Ovakvo sudjenje, pa jos na sljaci je zaista uzasno problematicno. Samo se hrani sumnja o tendencioznosti, imalo je ili ne. Sudijska greska nije 'u prirodi' tenisa kao sporta. Sokolovo oko na sljaci i sklanjanje linijskih na betonu je nesto sto bi bilo sjajno. Nek se trze tradicije na travi, nema problema, da su zivi i zdravi...

 

Novaku zaista svaka cast. Uspevati da kontrolise/kanalise tornado osecanja u sebi, a znamo mu karakter, je zaista impresivno.

 

Na koncu, los tenis, ali bice l bolje.

 

Svim srcem uz Shapa sad!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zamislite tek da je Troickom sudija ovo uradio triput :classic_biggrin:

Novak je previše nervozan i nevezano za sudiju ovih dana, ali očigledno je USO ostavio traga, ne bi bilo normalno da ga to nimalo ne pogodi. Važno je da se iskontroliše dovoljno da to ne postane autodestruktivno. A svakako je bolje da se taj bes kanališe u pobede na terenu nego da u superzen modu gubi mečeve u serijama, kao što je imao jedan period, pu pu pu ne ponovilo se.

 

Sad bi bilo lepo da on i Simona naprave taj zadnji korak sutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...