Jump to content

Cincinnati u Velikoj jabuci


zoe Bg

Recommended Posts

Ima akne a koliko se secam uvek je imao čistu kožu lica . Možda je to samo trenutno i odnosi se na fluktuacije kilaži. . 

Kosa i traka  u stilu 90' su mi osveženje u Miloševom stajlingu na terenu, ali ovaj kratki šorc na njegovu građu je no-no 

 

Malo monoton meč za sada.

Link to comment
Share on other sites

Što se kiše tiče, ima krov , zbog prognoze su i pomerili na ovaj veliki stadion. Jedino što ako se oduži na tri seta , opet se skraćuje vreme oporavka drugom finalisti. Ali i to je bolje nego napred -nazad sa kišom na otvorenom terenu.

Miloš je odigrao ovaj set -fenomenalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raonicu je bila dovoljna samo jedna brejk sansa u drugom setu za pobedu. Nekako nisam imao dilemu nijednog trenutka da ce Raonic dobiti, stabilni udarci, servis sa izuzetkom duplih servis gresaka, gde je malo rizikovao. Visok nivo igre, Cicipas imao takodje samo jednu brejk sansu, Raonic mu vise nije dozvolio. Drago mi je zbog Raonica, vukao je tesku povredu i propustio je dosta tenisa i sada igra finale mastersa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Petar 91 said:

Zar nije dobio zadnja dva, a ne tri meca. Novak ga je dobio na W.
Svakako Djokovic je ocajan tipican njegov mec kada letargican ,a jos mu Agut generalno ne lezi u poslednjih par meceva

Od sest duela na betonu, trenutno je 3:3 i poslednja tri duela je dobio Agut. Novak jeste dobio poslednji mec, ali na Vimbldonu.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Drakaris said:

Ima nade za Novaka, nije mnogo jako sunce, mada je vlaznost velika.

Nisam ni sigurna želim li da gledam tri seta ovog mučenja.

Samo da se skroz  oporavi za USO, ne bih da gledam reprizu prošle godine. Ne smeta mi toliko da ga istambura bolji protivnik, samo da je fizički OK.

 

Edit: a sad ide kazna za propuštene šanse za dupli brejk :classic_rolleyes:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...