Jump to content

Cincinnati u Velikoj jabuci


zoe Bg

Recommended Posts

mada bi trebalo jos malo da sacekamo, mozda je USTA i ostali ubede da ipak igra. :wink2:

 

Jos bi najbolje bilo kad bi i Novak predao finale - eto srece za USTA, mogu jos jedan dan pauze da proglase!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim da mi je neko od igraca/igracica postao ovoliko antipatican kao Osaka za relativno kratko vreme. Odusevila me na onom US Openu protiv Serene, ali ovo sto radi poslednjih godinu dana od rastanka sa Bajinom pa nadalje mi je uzas.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ovo je jako nezgodno za Novaka u slučaju da je razmatrao predaju, sad će osećati obavezu da ne ostavi turnir bez oba singl finala :classic_rolleyes:

Što se tiče Osake, mnogo više mi se sviđala dok je bila stidljiva Japanka, imala je neki neodoljivi šarm koji je izgubila otkako se navikla na medijsku pažnju i odrasla u emancipovanu Amerikanku. Nije da mi je sad antipatična, ali ne mogu da navijam za nju onako kao ranije.

U svakom slučaju drago mi zbog Azarenke, ovo joj je najveća titula valjda ne pamti ni ona otkad :heart:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kao veliki Federerov nenavijač, moram reći da ste uveliko smorili sa džemperom za medalju :classic_tongue: uostalom nije niko lud da nosi džemper na ovu vrućinu :classic_tongue:

Vika će s ovom titulom ući u top 30, da je raspored turnira drugačiji mogla je biti i nosilac na USO.

8 minutes ago, Vamos Laki said:

Jedina losa stvar kod Novakove predaje bi bila trofej za krajnje antipaticnog Raonica.

Meni je to win-win situacija :classic_biggrin: jedino će mi biti žao ako izgubi što nije izgubio ranije ili predao Agutu kad mu je već bilo loše, umesto ovolikog iscrpljivanja koje ga može koštati titule na USO.

Uostalom zamisli tek da je Kirgios u današnjem finalu, apsolutno ne postoji gora varijanta od te :default_sofa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da taj džemper ne bi imao tako snažnu simboliku da Federer nije pričao šta je već pričao.

 

Za Novaka , jako, jako nezgodna situacija sa više aspekata. Gotovo sve što je moglo iskomplikovalo se na apsurdan način. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju ovaj Sinsi je bitniji od USO-a :classic_biggrin: u slucaju pobede Novak prakticno osigurava YE No1, jedini nacin da ne bude je da Nadal osvoji Masters u Parizu i WTF u Londonu, dva turnira koja nikada nije osvojio. Pritom Djokovic na WTF-u ne sme da prodje grupnu fazu. Dakle, osvajanje Sinsija = 99% 6. YE No1 i 303 nedelje na prvom mestu (siguran do kraja ATP Kupa)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...