Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

50 minutes ago, Tony said:

Jbg, nisam strog profesor.

 

Твој проблем, за квалитет у било чему морају да постоје критеријуми!

Веља и Његош а послије и Гаврић су били ужасни и то против противника који је буквално скуп аматера. Имају минута за извоз и ако овде не могу да издоминирају на терену онда јбг.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:

 

Твој проблем, за квалитет у било чему морају да постоје критеријуми!

Веља и Његош а послије и Гаврић су били ужасни и то против противника који је буквално скуп аматера. Имају минута за извоз и ако овде не могу да издоминирају на терену онда јбг.

Ponavljam, ja sam i više nego zadovoljan igrom Nikolića. Tvoj problem je sto ti mislis da si strucan da odredis sta su kriterijumi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Nikolic je picka ko Mrkela. Bezi od kontakta kao protiv Hofenhajma.

Bežanje od kontakta, bežanje od lopte u gol šansi iako si bliži od golmana i preskakanje otvorenog đona na sredini terena su 3 različite stvari. 

Eto, Nikolić je cava jer nije ostao na zemlji i izdržao start igrača Hofenhajma kao pravi muškarac, a npr Docić iz Čuke je ispao baš pametan i hrabar pa nije sklonio nogu kad je video da ide Sanogo da je izbije i dobio kao nagradu nekoliko meseci van terena, ali...nije pička. 

 

Ima Nikolić dovoljno stvari koje mogu da se iskomentarišu, ali ono protiv Hofenhajma je totalno nebitno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veljko je dobio mozda i najvise minuta od mladjih igraca u A timu, naravno mnogo, mnogo bolje je to moralo da izgleda, a poenta je da minuti i sansa da igra redovno jedino i mogu da ga podignu.

Jedan drugar kaze da mu je Nikolic najbolje ostao u pamcenju po onom kretenskom klipu sa Spiridinom i nekim ribama, jbg mora i na terenu da se radi i to puno da bi se dosegle neke visine. Na njemu je...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tony said:

Ponavljam, ja sam i više nego zadovoljan igrom Nikolića. Tvoj problem je sto ti mislis da si strucan da odredis sta su kriterijumi.

 

Рекох ти да ти имаш проблем. Не треба ми ДИФ, тренерска школа и УЕФА лиценца да "поставим" критеријуме за Звезду. Уствари они су давно успосатвљени, само што их сада нажалост мањина брани (сада углавном маторци, некада мноого више). Млади играч који има највише минута ове сезоне од свих играча не прави разлику у лиги гдје пола клубова не би смјело ни да примирише фамозној суперлиги. Подршку има као мало ко прије њега (не треба му друга), да одрађује посао како се очекује барем у овој лиги па да га нешто и похвалимо...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Mile1 said:

Da se molimo svi da se Sanogo oporavi do derbija.Zaista je tesko gledati Njegosa i Nikolica zajedno u veznom redu

Dobro bi bilo da se oporavi ali i ako bude spreman ne ginu nam Njegoš i Nikolić u prvih 11 zbog pravila o mladim igračima.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dropkick Murphys said:

Bežanje od kontakta, bežanje od lopte u gol šansi iako si bliži od golmana i preskakanje otvorenog đona na sredini terena su 3 različite stvari. 

Eto, Nikolić je cava jer nije ostao na zemlji i izdržao start igrača Hofenhajma kao pravi muškarac, a npr Docić iz Čuke je ispao baš pametan i hrabar pa nije sklonio nogu kad je video da ide Sanogo da je izbije i dobio kao nagradu nekoliko meseci van terena, ali...nije pička. 

 

Ima Nikolić dovoljno stvari koje mogu da se iskomentarišu, ali ono protiv Hofenhajma je totalno nebitno. 

Toliko nebitno da smo iz te akcije primili gol

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, tsva said:

Toliko nebitno da smo iz te akcije primili gol

Ma znam ja da smo primili gol, ali je situacija bila na centru otprilike i nije u tom trenutku bila vredna nekog rizika, jer je stvarno bila opasna igra. Ko je mogao da pretpostavi da će nam iz toga dati gol. 

Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš, ali meni nije uporedivo sa Mrkelinim sklanjanjem, jer je ono gol šansa bila i tu se ide i preko granica bola ako treba, samo da se umuva nekako i ne beži se od kontakta. Zna se kada se mora rizikovati...kad hoćeš da daš gol i kad hoćeš da ga odbraniš. Ostalo nije toliko bitno da se meri, jer nije svako Gatuzo.

 

Primera radi, nije ni Vidić poturao glavu pod kopačku na centru terena, već u petercu.

 

Biće prilike da vidimo da li je stvarno sisica ili ne.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, tsva said:

Causic nije fudbaler. Od Velje mozda jos nesto i bude.

Mnogi koje tako oznacavaju danas zaradjuju od fudbala i to sasvim fino, poenta je u prilagodjavanju i nalazenju svog mesta u timu, ligi, sredini uopste. Eto taj Causic vazda bio guran ovako/onako, napravio do sad sasvim solidnu karijeru i.negde igra.

To je samo jedan od primera gde su savremeni fudbal i trziste generalno otisli, cesto fali prave igre i danas retke fudbalske magije, menadjeri gaze i otvaraju vrata, a mnoga talentovana deca ispastaju i tavore.

Jbg, i Causic je fudbaler,naravno ne medju najboljima al dovoljno je bilo da ima ko da otvori vrata ovde ili tamo i momak ima "bazu".

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-mirko-ivanic-reiki-terapijama-sam-vratio-samopouzdanje-zvezda-me-dovela-u-pogresnom-trenutku/381320

 

Quote

Doveden sam za ozbiljnu cifru, u Zvezdi nema mnogo vremena za adaptaciju. Mnogo je igrača otišlo i došlo iz kluba od kada sam ja ovde. U suštini, imao sam dovoljno samopouzdanja na početku, jer sam igrao u BATE Borisovu i Vojvodini vrlo dobro. Jednostavno, nisam se uklopio u sistem bivšeg trenera. I posle toga sam izgubio veru. To je negde i normalno i prirodno. Negde se uklopiš, negde ne. Ja se nisam pronašao u tom defanzivnijem sistemu, sa nekim zadacima koji mi nisu odgovarali.“

 

Ево га један играч који је доказао да се може промијенити мишљење о играчу, успут објаснио о незналици код којег су добро углавном изгледали ови што добро играју блок.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...