Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

15 minutes ago, Константин said:

Јесмо напредовали у Европи, свака част свима, па и бившем тренеру, али без овога мајстора би било негледљиво.

 

160242325_10159420361549884_812037686167

Napredak u jevropi ostvaren je upravo kroz takmicarski pristup i igru na rezultat u kojoj, posebno posle 1.sezone, nije moglo da se uziva, kako cigani to vole i prizeljkuju.

Doslo je vreme za iskorak i definitivno imamo sta da gledamo kako Deki raste sa ekipom, ali ipak po ko zna kojinput kazem da nije ok Milojevica nazivati neznalicom i pickom od trenera.

Covek je imao svoju verziju igre, znao je sta zeli, daleko.od toga da je bio bezgresan sto se dalo i videti na vise primera, ali je utro put u neke bolje dane koje dugo nismo videli.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Константин said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-mirko-ivanic-reiki-terapijama-sam-vratio-samopouzdanje-zvezda-me-dovela-u-pogresnom-trenutku/381320

 

 

Ево га један играч који је доказао да се може промијенити мишљење о играчу, успут објаснио о незналици код којег су добро углавном изгледали ови што добро играју блок.

 

Ovi što su zaduženi za hrkljuš izgledali su dobro, fudbaleri loše. Prosto.

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o Marinu na trenutnu ekipu, da li bi bilo mesta? (nemam pojma da li je realno i da li se uopste razmatra niti kakav je njegov status)
Rotacija Kanga-Marin bi bila ok po meni. U ovom timu ne znam gde bi mogao ds igra a da ne ugusi nekog.
Umesto Kange obe ruke za.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Manoly said:

Napredak u jevropi ostvaren je upravo kroz takmicarski pristup i igru na rezultat u kojoj, posebno posle 1.sezone, nije moglo da se uziva, kako cigani to vole i prizeljkuju.

Doslo je vreme za iskorak i definitivno imamo sta da gledamo kako Deki raste sa ekipom, ali ipak po ko zna kojinput kazem da nije ok Milojevica nazivati neznalicom i pickom od trenera.

Covek je imao svoju verziju igre, znao je sta zeli, daleko.od toga da je bio bezgresan sto se dalo i videti na vise primera, ali je utro put u neke bolje dane koje dugo nismo videli.

 

Буди љубазан па објасни која је то верзија игре, односно шта је то желио?

А те алиби приче "дошло је време за искорак"!?  Дошло је, кад је отишао...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Константин said:

 

Буди љубазан па објасни која је то верзија игре, односно шта је то желио?

А те алиби приче "дошло је време за искорак"!?  Дошло је, кад је отишао...

Verzija takmicarskog fudbala, gde su postojale uloge u timu, gde su i drugopozivci prve sezone, a delom i 2.odveli Zvezdu u grupne faze Le i Ls, sto nismo videli u skorijoj istoriji moj pope, ovo drugo nikad ustvari.

Da se ne prisecamo previse, ispisale se stranice jos onda...

Ja mogu da razumem da se mnogima takva verzija nije dopadala, imao sam onoliko puta kritike i sam, al ponavljam - to je bio sistem koji je davao rezultate.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Verzija takmicarskog fudbala, gde su postojale uloge u timu, gde su i drugopozivci prve sezone, a delom i 2.odveli Zvezdu u grupne faze Le i Ls, sto nismo videli u skorijoj istoriji moj pope, ovo drugo nikad ustvari.

Da se ne prisecamo previse, ispisale se stranice jos onda...

Ja mogu da razumem da se mnogima takva verzija nije dopadala, imao sam onoliko puta kritike i sam, al ponavljam - to je bio sistem koji je davao rezultate.

 

Која верзија? Објасни какве улоге, разради, одговори ако нешто знаш од тога?

Ја се код Срећковића сјећам најмање 6 доле у блоку и мученог Марина како се враћа доле и како га сви гледају да нешто направи горе.

Нека он свој систем даље разрађује али далеко од нас...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prolazili smo uglavnom na najsrećnije načine u istoriji fudbala, gde bi protivnik imao u proseku pet puta više udaraca na gol od nas. I to pre prolaska u grupe. A od fudbala smo manje više gledali autobus pred golom, čučanje Brojanu u naručju i vraćanje mu lopte sa 60 metara.

 

Stanković je čitavu sezonu proveo pokušavajući da im utuvi u glavu da Borjan nije glavni plejmejker u timu i da fudbal može da se igra i u napred, a ne samo u nazad.

Link to comment
Share on other sites

Ma ono protiv Salcburga je toliko bilo nezasluzeno da ja nikad nisam video tako nesto da jedna ekipa koja uopste ne igra isti sport prodje na dva suta prema golu. Trebalo je biti dvocifreno u revansu kolika je razlika bila. Ni PSG nas nije razvalio kao Salcburg.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:

 

Која верзија? Објасни какве улоге, разради, одговори ако нешто знаш од тога?

Ја се код Срећковића сјећам најмање 6 доле у блоку и мученог Марина како се враћа доле и како га сви гледају да нешто направи горе.

Нека он свој систем даље разрађује али далеко од нас...

Prezvakana tema onoliko puta i ne slazem se sa pricom da je covek neznalica, al najkrace - ja sam bio prezadovoljan kako je taktika postavljana u evro kvalifikacijama, gde ranije nismo mogli dalje od polovine jula, slabije rivale smo npr leta pre prve Ls mleli, dok smo protiv boljih od nas igrali jako dobro postavljeni, sa cestim, nekonstantnim pritiskom na zadnju liniju protivnika, jasne uloge u bloku i oslanjanje na udarne igle napred, sa izuzetkom meca u Salcburgu gde smo nadigrani ali ne dobija uvek bolja ekipa.

Mecevi protiv npr Jangbojsa ili Kopenhagena su odlicno pripremljeni takticki, koliko god smatram da je na domacim livadama bilo mnogo nepotrebnog otaljavanja i slabijih igara u odnosu na razliku u kvalitetu.

U Ls nema sta da se trazi, cinjenica je da trener kakav je Miloje ne odstupa od svoje igre, a reci da je sve ucinjeno plod ludacke srece je odsustvo poznavanja fudbala itekako se radilo i spremalo za taj put koji je upravo on utro i otvorio vrata nekih novih, boljih stvari koje sad gledamo.

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Каква штета што се не може поновити двомеч против Милана са Милојевићем на челу, да видимо ту мастер тактику на дјелу.:classic_laugh:

Знају то сви на шта би личило (некако знам и да би се причало и о Милановом буџету:classic_laugh:), али ето идолопоклоници напросто воле идеализовати па то ти је...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Константин said:

Каква штета што се не може поновити двомеч против Милана са Милојевићем на челу, да видимо ту мастер тактику на дјелу.:classic_laugh:

Знају то сви на шта би личило (некако знам и да би се причало и о Милановом буџету:classic_laugh:), али ето идолопоклоници напросто воле идеализовати па то ти је...

Ti rece da obrazlozim stav,  pa se onda podsmevas, gledas sa visine kako to obicno i radis, pravis komparacije. 

Nema vise sta da se objasnjava, teraj dalje igumane/vrsni strucnjace.

 

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Константин said:

Брзином муње се препознаше тројица идолопоклоника

Следеећиии:roflmao:

 

 

Sjebo im je koncepciju Deki Stankovic skroz. Sve glupe izovore sto imase covek razbio u jednom dvomecu. Ne igraju budzeti, moze se i centar preci ponekad i fudbal igrati, sve moze. Stankovic je napravio ogroman napredak u godini dana. Milojevic je bio dobar do momenta kada je Silja Pesic promasio profesiju u revansu protiv CSKA. Posle toga je bilo rezultata al nije bilo fudbala. Bilo je i gardista.

 

Ono sto obojica dele su derbiji. Osim jednog kod Milojevica svi ostali su bili teska teska sramota. Ne znam kako tu budzeti stoje al opet da ne sutnes na gol,za to nema opravdanja. Nadam se da je Deki i tu nesto naucio pa necemo opet kao najvece picke da cekamo sut u okvir gola godinama.,

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Каква штета што се не може поновити двомеч против Милана са Милојевићем на челу, да видимо ту мастер тактику на дјелу.:classic_laugh:

Знају то сви на шта би личило (некако знам и да би се причало и о Милановом буџету:classic_laugh:), али ето идолопоклоници напросто воле идеализовати па то ти је...

 

Ali klliko ti veze sa vezom nemaš... malo je postalo degutantno da se citaju tvoja seruckanja...

 

Dosadili ste sa animozitetom i nepostavanjem prema Milojevicu,  koji ima mana i zasluzuje krutiku, ali niko mu bas ne sme osporiti rezultate, posvecenost poslu into gde smo sada, ponajviše zahvaljujuci njemu.

 

I zajebite vise te price o sreći,  jednostavno ili znas da das gol ili ne, da uputis centaršut ili ne, da odbranis penal ili ne, sve ostalo totalna nebuloza.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...