Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

13 minutes ago, Profaarmor said:

Hocemo mi nekada u nekoj konkurenciji da pobedimo FKP, juce kadeti remi, omladinci pusiona, jebote nabili nam komplekse, ko mi njima u vreme Piksija&Co i pre toga u vreme Dzaje, Karasija itd.

 

Mislim da omladinci imaju pozitivan skor u zadnje 5-6 godine.

 

Što se prvog tima tiče (isto govorim o zadnjih 5-6 godina), pobeđivali smo i mi njih. Mislim čak i da nije razlika u pobedama na njihovoj strani, ali stoji činjenica da su nas pobeđivali u važnim utakmicama. U kupu su nas pobedili 2 puta, kao i u direktnoj borbi za titulu (onu sa Grofom koju smo izgubili par kola pre kraja).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profaarmor said:

Hocemo mi nekada u nekoj konkurenciji da pobedimo FKP, juce kadeti remi, omladinci pusiona, jebote nabili nam komplekse, ko mi njima u vreme Piksija&Co i pre toga u vreme Dzaje, Karasija itd.

 

Od kad pratis Zvezdu, posto smo ih pobedili prosle godine i u omladincima i u kadetima?

 

Mogli smo i mi da spustimo Erakovica i Radulovica i da Stulic ne pridje nasem golu, a Radule resi derbi. Ali jbg, to nije nas cilj, to je cilj Partizana koji je juce u proseku godinu dana bio stariji od nas. I u kadetskoj i u omladinskoj konkurenciji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Od kad pratis Zvezdu, posto smo ih pobedili prosle godine i u omladincima i u kadetima?

 

Mogli smo i mi da spustimo Erakovica i Radulovica i da Stulic ne pridje nasem golu, a Radule resi derbi. Ali jbg, to nije nas cilj, to je cilj Partizana koji je juce u proseku godinu dana bio stariji od nas. I u kadetskoj i u omladinskoj konkurenciji. 

Valjda sam malo pod utiskom zadnjih par sezona utakmica sa FKP/om, tacno je da kod mladjih kategorija bude i raznoraznih dnevno taktickih ciljeva ponekad, uvek je bolje izbaciti igraca za prvi tim nego dominirati u mladjim kategorijama mada se nismo ni tu proslavili, inace sto se tice Zvezde jedan od prvih derbija kojima sam prisustvovao je bio onaj cuveni kad je Sestic dao onaj cuveni gol Boroti, nisam se ne javio nikome kuci pa su prijavili u policiju zato sto me nije bilo 4 dana nigde.

Nije bilo lako u ona doba doci iz Kumanova do Beograda

Edited by Profaarmor
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mister-no said:

Tomane napada Omoniju.. Koji motiv može da ima igrač koji ide posle te utakmice. Doduše, video je i on kako poliva Terza mađija pa nije sigurno da ide..

mozda se dopadne nekom timu iz kiparske cvajte. ne treba gubiti nadu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Profaarmor said:

Valjda sam malo pod utiskom zadnjih par sezona utakmica sa FKP/om, tacno je da kod mladjih kategorija bude i raznoraznih dnevno taktickih ciljeva ponekad, uvek je bolje izbaciti igraca za prvi tim nego dominirati u mladjim kategorijama mada se nismo ni tu proslavili, inace sto se tice Zvezde jedan od prvih derbija kojima sam prisustvovao je bio onaj cuveni kad je Sestic dao onaj cuveni gol Boroti, nisam se ne javio nikome kuci pa su prijavili u policiju zato sto me nije bilo 4 dana nigde.

Nije bilo lako u ona doba doci iz Kumanova do Beograda

 

Ma dobro, vise sam retoricki pitao od kada pratis, jer ih bas dobijamo u zadnje vreme u ml kategorijama, a opet oni vise igraca izbace. Sad je obrnuto, pa opet ne valja.

 

Polako, imamo top generaciju u omladincima. Sve je na klubu sta ce da uradi sa njima, ali MINIMUM pet prvotimaca mozemo odatle da izbacimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bolonja ga je pre 2 godine platila 7M što će reći da nije (bio) dunster. Šta se desilo sa njim od dolaska u Bolonju pa da toliko propadne nije mi jasno. Prošle godine igrao Seriju B i to u ekipi koja je uspela da ispadne a on na 27 utakmica (ako se ne varam) postigao čak 3 gola.

 

Opet, sklon sam da više verujem Mihinoj preporuci nego Mrkelinom izboru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...