Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 hours ago, LeBron said:

Jbt nekad su novosti bile ozbiljne novine.

Sada klikbejt naslov Zvezda dobija mega pojacanje Arnautovica, a kad otvoris tekst unutra vidis da je to njegov brat iz Kine koji ni ne dolazi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Jbt nekad su novosti bile ozbiljne novine.

Sada klikbejt naslov Zvezda dobija mega pojacanje Arnautovica, a kad otvoris tekst unutra vidis da je to njegov brat iz Kine koji ni ne dolazi. 

A zapravo je taj Arnautovic iz Kine onaj pravi Arnautovic na koga se i misli : D 

 

Mislim nebitno, jer nece ni doci, ali o "pravom" Arnautu se pise : ) 
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Jbt nekad su novosti bile ozbiljne novine.

Sada klikbejt naslov Zvezda dobija mega pojacanje Arnautovica, a kad otvoris tekst unutra vidis da je to njegov brat iz Kine koji ni ne dolazi. 

 

Pogresno si shvatio, tako sam i ja na prvo citanje. 

 

Brata mu pominju samo u kontekstu da je pricao sa Terzicem, ne dolazi njegov brat u Zvezdu 😄

Brat mu je valjda menadzer... 

 

To ti je kad nasi novinari sastave tekst.

 

Evo proverih, da brat mu je penzionisani fudbaler a sada agent:

https://www.transfermarkt.com/daniel-arnautovic/profil/spieler/83521 

I jedini klijent mu je Marko https://www.transfermarkt.com/daniel-arnautovic/beraterfirma/berater/3847

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

A zapravo je taj Arnautovic iz Kine onaj pravi Arnautovic na koga se i misli : D 

 

Mislim nebitno, jer nece ni doci, ali o "pravom" Arnautu se pise : ) 
 

Eto vidis, nisam se udubljivao, nece doci ni jedan svakako 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mrkela kao da na celom svetu ima 1000 fudbalera pa moraju da se vrate bivši jer nema novih... Jbo vas Šilja.

 

-Istina je da me želi Zvezda, ima interesovanja i razgovora, ali ja sam još igrač Makabija, tamo mi je bilo lepo i želim prvo da sa Makabijem sve rešim ako je moguće i nakon toga ćemo videti dalje - potvrio je za Telegraf Aleksandar Pešić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pomenuh vec jutros,pa da preporucim kupovinu danasnjeg izdanja "Zurnala". Ima dosta stvari koje cak ni ja nisam znao ili zapamtio. Posebno mladjim Zvezdasima moze biti zanimljivo da procitaju izjave igraca,trenera i rukovodstva u danima pred finale.

21761623_1187489154684177_65260550155200

Cola i Boro Corbo u Bariju

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Navijači Zvezde će od večeras biti na žeravici pošto će napadač Al Itihada Aleksandar Prijović postati slobodan igrač što automatski otvara vrata za dolazak iskusnog napadača na Marakanu!

Kako prenose arapski mediji, fudbaleri Al Itihada večeras igraju poslednje kolo u šampionatu nakon čega će biti raskinut ugovor sa Prijovićem koji će se odmah vratiti za Beograd.

Niti su u Al Itihadu zadovoljni sa našim napadačem niti je on zadovoljan u Saudijskoj Arabiji iako ima važeći ugovor sve do juna 2023. godine.

Dve strane su postigle konačan dogovor oko sporazumnog raskida saradnje i Prijović će dobiti određeno obeštećenje u zamenu za čiste papire.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...