Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Slažem se. Bilo je ekipa sa kritično velikom koncentracijom nekvaliteta. Posebno u zadnjoj liniji. 

 

Zvezda vs Kairat

Rajković – Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković – Kovačević (od 3’ Jovanović), Savićević – Vered, Katai (od 77' Ristić), Parker – Orlandić (od 60’ Luka Jović);

 

Zvezda vs Ludogorec

Kahriman – Cvetković, Rendulić, Fibel, Ibanjez – Le Talek (od 105. Ristić), Donald, Kanga, Srnić (od 51. Vijeira), Mouče (od 57. Ruiz) – Katai.

 

Zvezda @ Černomorec

Bajković, Lazić, Krneta, Mijailović (Mladenović 45), Vešović, Milijaš, Kovačević, Pečnik (Dauda 46), Ninković, Savićević, Kasalica (Milunović 86).

 

Zvezda @ Bordо

Бајковић – Микић, Максимовић, Јовановић (од 86. Бабаљ), Младеновић – Мијаиловић, Димитријевић – Вешовић (од 76. Aсамоа), Лазовић, Милуновић (од 64. Мирић) – Касалица.

 

Zvezda @ Ren

Бајковић – Микић, Вилотић, Ади, Тошић – Ковачевић, Мијаиловић (од 46.Калуђеровић), Димитријевић – Лазовић, Каду, Борха (од 75. Мезенга).

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dzistrou said:

Slažem se. Bilo je ekipa sa kritično velikom koncentracijom nekvaliteta. Posebno u zadnjoj liniji. 

................

 

 

Idi u krasni, smucila mi se tema 🤢

Edited by Neme
Oneliner za kvotovan dugačak post. Ovo možete i sami da radite, mislite malo!
Link to comment
Share on other sites

A Orlandinjo ispred Luke Jovića..

Meni pored živog Rendule i Krnete najveću mučninu proizvodi Maksimović, kako jedna utakmica može da obeleži čoveka. Kroz celu karijeru, kako god igrao, meni je negativan.

P.S. Skroz zaboravio da je ovaj Babalj ulazio protiv Bordoa.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Crni Bombarder said:

dilema Ivanic ili Petrovic..

Hamletovska dilema - da li želite da vam zavežemo noge ili pak da sami sebi pucate u nogu?

 

Za jednu Barselonu iz najboljih dana (sa Ćavijem i Iniestom) bi previše bilo da u prvih 11 imaju takve neznalice poput Njegoša i Gobeljića. Čak ni takva ekipa ne bi mogla pokriti njihove fudbalske nedostatke. Kada se na sve to doda i Gobeljićev "partner in crime" sa druge strane terena Rodić, onda dođemo do toga da umesto pismenih bekova imamo dva plejskikera na privremenom radu u Srbiji. Kad pomenuti duo centrira onda su tri moguća ishoda: 1) mlohava lopta koja se vuče po zemlji i koju lagano očiste protivnički štoperi; 2) prejaka lopta koja preleće kompletan kazneni prostor i završava u autu/golautu; 3) direktan centaršut u naručje protivničkog golmana. Na kraju budeš srećan ako je lansiraju u aut/golaut, barem protivniku nisi otvorio čistu kontru.

 

edit: Nije da je Stelt mnogo bolja opcija, a ja se (budala) nadam Velji Nikoliću.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu Gobeljic i Rodic fudbalski nepismeni igraci koji povremeno mogu da odigraju dobru defanizvu, sto im je u Evropi i primarni zadatak, ukoliko naravno mogu da iznesu 90min u Rodicevom slucaju. Nasi rezultati u Evropi su poceli da dolaze kada su bekove prestali da nam igraju ofanzivni 'znalci' tipa Vesovic, Ristic, Ibanjez. Imamo mi vece probleme u igri od njih.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Jesu Gobeljic i Rodic fudbalski nepismeni igraci koji povremeno mogu da odigraju dobru defanizvu, sto im je u Evropi i primarni zadatak, ukoliko naravno mogu da iznesu 90min u Rodicevom slucaju. Nasi rezultati u Evropi su poceli da dolaze kada su bekove prestali da nam igraju ofanzivni 'znalci' tipa Vesovic, Ristic, Ibanjez. Imamo mi vece probleme u igri od njih.

 

Rodic je mnogo bolji fudbaler od Gobeljica. Ok, ovaj je mozda korisniji jer Roda ima hronicnu povredu i nepouzdan je zbog toga, al cisto fudbalski je mnogo smisleniji od Gobeljica koji je od potcenjenog dobio status precenjenog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Rodic je mnogo bolji fudbaler od Gobeljica. Ok, ovaj je mozda korisniji jer Roda ima hronicnu povredu i nepouzdan je zbog toga, al cisto fudbalski je mnogo smisleniji od Gobeljica koji je od potcenjenog dobio status precenjenog.

Slazem se da je Rodic bolji fudbaler i smisleniji ali ne bih rekao da Gobeljica ljudi precjenjuju koliko vecina zna i vidi koliko on moze i koliko se bukvalno bori i daje 110 posto svojih mogucnosti sebe. Da se pitam ne bi mi bio prvo resenje za startnog beka ali sto je tu je.

 

A inace veceras koliko god ne volio ni Ivanica ni Petrovica, bolje da pocne Ivanic nego Njegos koji momak bukvalno nista ne zna, pas nazad i odma idemo da se krijemo od lopte. Uros Racic tad je za njega Andrea Pirlo licno.

Link to comment
Share on other sites

Ovako, Ja sada krećem na posao, a ovi nek pokušaju da ne pobede večeras...

 

Po završetku utakmice svakako će na poslu da izbije  međunarodni incident ( em sam u manjini u smeni , em poražena strana plaća no limit pijenje 😴 )

 

😄

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John Dies at the End said:

Ovako, Ja sada krećem na posao, a ovi nek pokušaju da ne pobede večeras...

 

Po završetku utakmice svakako će na poslu da izbije  međunarodni incident ( em sam u manjini u smeni , em poražena strana plaća no limit pijenje 😴 )

 

😄

Onda sikaj za sve pare. Pa sutra kad se otreznis ti im ponesi rasola. Kazi da je od Albanskog kupusa sto AV uvozi.

Link to comment
Share on other sites

Rodić je i talentovan i tehničko-taktički obučen igrač. Ovo sa povredom objašnjava njegove igre, koje su povremeno na granici kriminalnog. Ipak ne zaslužuje da se poredi sa Gobeljom, koji je samo u ovom našem paralelnom univerzumu profesionalni fudbaler i nigde drugde.

Onaj Rodin centaršut za gol protiv Jang Bojsa ne verujem da 5 aktivnih levih bekova u Svetu može da izvede.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...