Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ovoj ekipi treba lider. To je Vlahovic. Jedan ekstra kvalitet bi tu dosta pogurao stvari. Bez Vlahovica namecevsevPavlovic ali on je isuvise defanzivan. 

Jbg nemamo klupu realno Ovoj ekipi treba lider. To je Vlahovic. Jedan ekstra kvalitet bi tu dosta pogurao stvari. Bez Vlahovica namecevsevPavlovic ali on je isuvise defanzivan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bode said:

Nadamo se necemu, a ne mozemo skoro 5 utakmica gol da damo.
I dalje mislim da imamo odredjeni kvalitet, ali sa ovim trenerom od igre ne vidimo nista.
Potpuno smo bezopasni.

 

Uopste kvalitet nije nesto presudan, jeste jako vazan ali ti i sa prosecnim igracima mozes da napravis kompaktnu, dobro uigranu, ratnicku i zajebanu celinu. Narocito sto danas vise nema nepismenih fudbalera i duduka ni u Lihtenstajnu. Selektor je tu kljuc. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Pa Stefan Mitrovic se vrec udomio, koji kurac ga zovu jos 

Nije. Tek treba.  Traži klub jer je dobio nogobulj u veroni...ide u pazi sad Leven na pozajmicu . Ali zato je tu banda iz saveza da ga preko reprezentacije udomi

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Ne vidim svrhu pozivanja bolno limiitiranih igrača poput Mitrovića, Belića, Jovanovića a kamoli njihovo ubacivanje u igru.

Tacno. Mada u ovom trenutku Srbija nema 11 kvalitetnih igraca a kamo kvalitet na klupi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Ne vidim svrhu pozivanja bolno limiitiranih igrača poput Mitrovića, Belića, Jovanovića a kamoli njihovo ubacivanje u igru.


Ocigledno nam protivnici i ne trebaju. Klasicno samounistenje kakvi potezi "struke", a situaciju u ligama i savezu i da ne spominjem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Tacno. Mada u ovom trenutku Srbija nema 11 kvalitetnih igraca a kamo kvalitet na klupi.

Znam, ali bar ubaci ovog malog Aleksića, tu još ne znamo na čemu smo, i zovni onog malog Laneta ili tako neke talente, ova trojica što su ušli to ni novinari ne bi zvali za novinarsku selekciju u prijateljskoj protiv reprezentacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Srećom imamo odličnog selektora pa se nekako anulira taj nedostatak kvalitetnih igrača.

Lako je reci nemamo kvalitet. Pa nema ni ta Danska a ni ta Svajcarska neki ekstra kvalitet a igraju 10x puta bolje nego mi.

 

Mi nemamo selektora da i taj kvalitet sto imamo da maksimizuje.A problem je sto se on posvadjao sa pola reprezentacije.

A mi umesto trenera menjamo sve. Jedna stvar da je trener ekstra kvalitet pa da vredi rizikovati ali zbog Piksle tesko.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...