Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 minutes ago, YAO said:

Piksi ce reci da smo bili odlicni danas i da je prezadovoljan. 

Kao sto i treba da bude. Sa dosta debitanata veceras, igra je izgledala sa mnogo vise muda i mnogo brze. Naravno da ce nas Spanija sabiti u 16, pa igra im 8 igraca iz sampionske ekipe u startnoj postavi.. Ne znam na kojoj planeti vi zivite, pa ste od neuigrane ekipe ocekivali vise od ovoga. Ja sam prezadovoljan.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Fenomenalan rezultat kad se uzmu u obzir svi problemi u i oko reprezentacije. Ocekivan nas pad u drugom ali ova ekipa ima potencijal. Videcemo kako ce izgledati nas napad kada igramo sa na papiru ujednacenijim ekipama i kada necemo imati ovoliko prostora za tranziciju. Cestitke ekipi

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MilošVB said:

Lukić igra fantastičan meč.

 

U odbrani sve zatvara, u napadu bolji od prosečnog zadnjeg veznog. 

 

Tek sad vidim nik 😄

Nikad nisam gotivio takve igrače.

Igraš u vezi a samo vidiš nazad i svog golmana.Prvi dodir i pas unapred kad se osvoji lopta su mu jako loši.A i ovakvom meču,taj njegov pas napred je krucijalan.

 

Rezime...neočekivan bod,bar za mene.Ali momcima svaka čast.Skupili se pored svih problema,pokazali hrabrost, borbu,disciplinu,što je za početak dovoljno i ohrabrujuće.

Čestitke momcima!

Link to comment
Share on other sites

Marca u direktnom tekstualnom prenosu opisala je sansu Jovica ovako:

ШТА ЈЕ ЈОВИЋ САМО ПРОМАШИО!!! Какав сјајан пас Живковића у рупу, који је оставио Јовића потпуно самог, који је имао времена да стане и подигне главу. Несхватљиво.

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Piksiju, i dalje on nije bog zna kakav trener ali nije ni sve njegova krivica. Jajarama što ga bojkotuju zabranio bi da gledaju reprezentaciju. Reprezentaciju treba da čine momci poput Milenkovića, Pavlovića, koji su i spremni i voljni da igraju 100 minuta bez izgovora, da se cene momci poput Grujića i Erakoviča koji su izvisili za EP ali im ne pada na pamet da bojkotuju reprezentaciju.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zadnji vezni said:

U čemu je fora i jebwna taktika da se uvučeš golmanu u krilo ,parkiran autobus i nabijaš je na palac ?

 

Izadjite bre malo iz golmanskig krila!

 

Jbt i ovaj Mitrović reprezentativac.sunce ti ebem zarko.

Nije to nikakva taktika nego igraš sa prvakom evrope.Oni su nas sabili golmanu u krilo.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da malo analiziramo učinak večeras. Rajković odličan, odbranio sve što se moglo braniti, drago mi je nakon svega što je trpeo u reprezentaciji. Štoperi sjajni, Bleki i Pavlović doktorski Erak i Simić pokazli da mogu da budu korisni, i dalje misli da je Veljković tu najbolji kao treći štoper.  Nedeljković vrlo dobar, igrao protiv Nika i položio ispit, vidi se rad u ozbiljnom klubu, Ilić i Lukić korektno, rudarski posao odrađuju. Žile na poziciji gde jednim potezom rešava stvar. Samardžić korektno odigrao, mora da bude drčniji na terenu. Birma ludak kakog znam, pokazao da može i u defanzivi da pomaže. Jović nije baš statirao ali ovaj promaš je bruka za napadača.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Taman što sam pozitivno iznenađen, same old same old na konferenciji za štampu. 
 

No ajde, tu je, ostaće tu, nema smisla razglabati u nedogled o njemu. 
 

Svaka čast svim igračima na zalaganju, nerealno šta promaši Jović, a baš bi nam čučnuo jedan takav upset. 
 

Španjolci očigledno ne preterano oštri. Većina igrača je imala završnice sezona, EP, pa odmah i takmičarski ritam nove sezone. Ali i to je fudbal. 
 

Baš sam razočaran u Mitrovića i SMS-a. Baš jadno, nedostaje mi kod današnjih igrača da prebrođujutm nesuglasice i stave se u službu kolektiva. Neka ovo bude motivacija za neke druge igrače. 
 

Na Parkenu očekujem težu utakmicu. Sve na tom stadionu i repku me podseća na fizički i rezultatski krah. Ali da vidimo...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

mi-nismo-andjeli-sta-sam-nocas-propustio

 

 

Nisam gledao 😄 

 

'ladno sam odgledao snimak... 

 

Pa ovih prvih 60min igre zapravo i nije bilo lose, cak i veoma zanimljiva utakmica, nedostaju samo golovi. 

Poslednjih 30min je kao cuvena utakmica kad se Celzi branio protiv Barse i izvukao prolaz 🙂 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...