Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

16 minutes ago, Pero_Cameron said:

Mi ocekivanim pobedama protiv Litvanije i Luksemburga, te porazom Ukrajine u ponedeljak od Portugala, imamo sansu da u zadnjem kolu pobedom protiv Ukrajine izjednacimo broj bodova. U tom slucaju bi li se gledala gol razlika ili medjusobni skor?

Međusobni skor. Moraćemo 6-0 da ih pobedimo, ali ne verujem da će Ukrajina da izgubi.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Mi smo propustili sansu protiv Portugala, remi bi nam doneo da resavamo sve bilo kojoj pobedom protiv Ukrajine, a pobeda bi nam cak otvorila i borbu za prvo mesto.

 

No, imamo sansu i preko Lige nacija.

 

No2 ni to nije previse bitno, dokle god se tim pravi kako se pravi.

Edited by McLeod
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi treba da utuvimo u glavu da ce nam uvek biti uspeh plasman na veliko takmicenje. Kvalitet za nesto vise mozda mozemo da imamo tek kada dodje do sistemskih promena koje u konkretnom slucaju znace kvalitetnog trenera sa potpunom autonomijom. Dok se to ne desi mrka kapa.

Link to comment
Share on other sites

  Slican tip igraca s tim da je Milnekovic mnogo kvalitetniji (ne samo trenutno, vec i potencijalno). Unistile bi nas brze ekipe.  

 

Bleki je iskusniji, ne bih rekao i kvalitetniji. Pavlović ima ono što još od vremena Vidića i Krstajića nema ni jedan naš štoper a to je da ume da iznese loptu i podeli. 

Trenutno je sasvim nebitno jer se tim bira kako se bira kako kolega iznad reče ali ako se nekad stvari promene ova dvojica bi mogla da drže odbranu bar dva ciklusa za EP i dva za SP.

 

Još kad bi naša škola fudbala izbacila krštenog beka..

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pavlović još uvek ne može da igra ozbiljan fudbal, a sve projekcije vezane za njega su u magli zbog nejasnog zdravstvenog stanja. Milenković treću sezonu u Fiorentini igra van svoje pozicije, ne može dve utakmice da veže bez kiksa. Nastasić ne može da veže dva meseca bez povrede. Stefan Mitrović i Spajić od sjaja do amaterizma u ligi drugog ranga. Babić zakucan za klupu Zvezde. Veljković posle tri sezone u prvih XI izgubio mesto u Verderu. Vukašin Jovanović i Pankov nepovratno izgubljeni za ozbiljan reprezentativni fudbal. Sveta Marković ne igra u Oliju, niti je u planovima još neko vreme. Ne pamtim da smo imali nesrećniju situaciju sa štoperima. Bane Ivanović sa punih 35 je i dalje najbolje rešenje. Jednostavno, moramo da igramo na gol više, a potpuno sam siguran da Tumbaković nema blagog pojma kako to da sprovede u delo. U teoriji još uvek imamo dve šanse za plasman na EP, a toliko malo nade i prostora za optimizam. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

Bleki je iskusniji, ne bih rekao i kvalitetniji. Pavlović ima ono što još od vremena Vidića i Krstajića nema ni jedan naš štoper a to je da ume da iznese loptu i podeli. 

Trenutno je sasvim nebitno jer se tim bira kako se bira kako kolega iznad reče ali ako se nekad stvari promene ova dvojica bi mogla da drže odbranu bar dva ciklusa za EP i dva za SP.

 

Još kad bi naša škola fudbala izbacila krštenog beka..

 

 

 

 

 

 

Njih dvojcu ne stavljati u istu recenicu!

Link to comment
Share on other sites

Ako ostane ovako i ako teoretski može da se zamisli da mi damo gol večeras, imaćemo bod manje od Portugala. To znači da Portugal mora da kiksne na još jednom meču. Obzirom da igra sa Litvanijom kući i Luksemburgom u gostima, treba nam remi tamo. Naravno mi moramo da pobedimo sve do kraja, što je još manje verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...