Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

9 hours ago, drgnk said:

I Motika se izjasnio da želi da igra za Srbiju. Da li je to dovoljno da se dobije poziv?

Motika je već igrao za Srbiju u mlađim kategorijama, kad bude bio bolji od konkurencije igraće i za A tim

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, drgnk said:

Zašto je on u svojoj 24. godini još uvek član Jang Bojsa? O kakvom se tu kvalitetu radi? Da li je igrač koji čini razliku u odnosu na ovo što već imamo u veznom redu?

Да будеш сигуран не можеш јер као што рече игра за Јанг Бојс. Али да делује да је бољи од конкуренције од наших играча на тим позицијама или макар да је ту негде делује. Ништа не кошта да се распитамо. Но ако стручни штаб процени да нема потребе онда у реду. Само ми смо стварно танки на тој позицији и треба нам било какав покушај да се тај позиција ојача.

 

Самарџић је један који ето је добио позив и могао би да се наметне, ништа не фали да се проба са Угринићем такође. Рачић, Лукић имају боље клубове и лиге од њега у ЦВ-у, али чисто сумњам да није бољи играч од њих. Такође и Грујић, сезона је почела у Португалу већ неколико утакмица се одиграло, он опет лута и изгубио је место у стартној постави. Ту нешто има, не може да буде то случајно. Ниједан клуб неће се решити или мењати неку добру и већ стабилну опцију када је и ако је добије. Грујић је једино у Звезди био стабилан и незамењив, сви остали клубови му нису указали такво поверење, ту нешто мора да има, не може да је случајно. Иван Илић такође није неко ко плени игром и ко се јасно ставио у позицију да буде тешко замењива опција и плус не игра у неком клубу који има императив борбе за нешто било то титула или излазак у Европу. Но За ивана Илића и Самарџића важи то да су још увек млади и да има времена да искоче. Једини играч који је био стабилан дуго година у једном прилично солидно респектабилном клубу који је имао одређени притисак да уради нешто био је Сергеј Милинковић-Савић. Не верујем да ће заборавити да игра фудбал због преласка у С. Арабију, али тај прелазак доста може да каже и о његовој мотивацији и жељи за неким додатним напретком.

 

Тако да од свих тих опција на тим позицијама не видим разлог због чега играч попут Угринића не би мога да се избори за место у тиму ако постоје услови за то.. пре свега ако је селектор заинтересован и ако је играч заинтересован.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Било би лепо да добијемо вечерас, али да будем искрен стварно не очекујем бог зна какву партију. Играчи нам нису у некој форми, нити су били прошле сезоне. Ми већ дуже време не играмо нешто специјално, а не видим ни начин из ове перспективе да се ту нешто промени, тачније не видим каквих услова за неку промену. 

Ове свињарије око савеза су ми по ко зна који пут убиле ентузијазам око репрезентативног фудбала али боже мој није да нисам навикао, све је то саставни део живота у Србији и праћења наше репрезентације. 

 

Што се тиче стриктно тима, надам се да грешим али ми делује да некако Пикси полако губи конце и да онај ентузијазам који је пренео на почетку више не постоји. Неко тактичко знање од њега нисам никада ни очекивао, али морам да признам да нисам очекивао ни да екипа овако брзо потоне у неку летаргичност и малодушност након оних добрих квалификација као и циклуса Лиге нација. 

 

Вечерас се надам победи, не знам шта да очекујем, сва три исхода су ми реална, а изненадићу се једино ако одиграмо неку супер утакмицу и још узмемо 3 бода уз то.

Edited by dzoneee
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dosta ofanzivno, moraće Maksimović da preore teren večeras. 
 

Mađari očekivano, Šalaj i Soboslaj će sigurno predstavljati najveću opasnost, a pomalo se pribojavam i Kerkeza koji će verovatno kombinovati sa njima po toj strani gde imamo samo Radonjića. 
 

Očekujem golove na obe strane ili što bi se kladioničarski reklo neki GG4+, a mislim da dobijamo nekih 3:2. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

image.png.c971e1cbeed1b05370ecb556c272fe0a.png

 

Ja rekao jebote kad su krenuli...A ono utakmica u 20:45 a ovo 1:0 predstavlja sto su ih omladinci dobili.

 

 

:S

У небитној пријатељској. :classic_laugh:

 

Елем изгледа да ће утакмицу пратити њихов и нањ председник?

 

Баш сам нешто био нерасположен пред овај прозор квалификација за ове две утакмице, али сада ако се ово испостави као тачно утакмицу нећу ни гледати. Како ми огадише фудбал ови наши политичари то је страшно. :classic_sad: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...