Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

17 minutes ago, Constantin said:

spacer.png

 

Aman covece, kakav Sopiluk, gde imaju ti dobri cvarci i kavurma u NS? Zainteresovao si me sad.

 

5 minutes ago, McLeod said:

Moderne salate mogu biti kompleksnije, ali da ne trolujemo vise

 

Slazem se. Zasto cujem utiske o solidnoj igri, a statistika pokazuje da nismo imali nijedan sut u okvir gola i kako su odigrali oni za koje smo prizivali vecu minutazu (Samardzic, Grujic...)? 
Nisam gledao utakmicu 😞 

Link to comment
Share on other sites

Молим? Јел сте видели ви доручак тј салату од 400 динара са 14 врсти воћа и поврћа коју спрема Тамара Вучић. Може бити компликованије него што се чини 👨‍🎓 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, dzoneee said:

Молим? Јел сте видели ви доручак тј салату од 400 динара са 14 врсти воћа и поврћа коју спрема Тамара Вучић. Може бити компликованије него што се чини 👨‍🎓 

A jesi li ti video u kafanu "Kod Marjana" u Draževac (12 km od Niša) gde su sve salate besplatne :smiley59:

 

https://infovranjske.rs/content-konstantin-kod-marjana/

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

Alfa dotle moze da dodje samo na kamionu slep-sluzbe. :classic_biggrin:

 

Namera mi je bila da ne nastavljam sa off topic pricom, ali ne mogu ovo da precutim...

 

Moja prva ljubav, alfica o kojoj pricas, zavrsila je na dobosu pocetkom ove godine iz nekoliko razloga, a nijedan od njih nije nepouzdanost, cena odrzavanja, ili ikakvo nezadovoljstvo. Stavise, zajedno sa asfaltom izguzvala bi tvoju kanturinu asembliranu u nekoj nemackoj vukojebini.

 

O razlozima prodaje sam pisao na drugoj temi, pa ako bi da nastavljas, mozemo tamo.

 

 

Zadnjih circa osam meseci sam bez cetvorotockasa.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Constantin said:

A jesi li ti video u kafanu "Kod Marjana" u Draževac (12 km od Niša) gde su sve salate besplatne :smiley59:

 

https://infovranjske.rs/content-konstantin-kod-marjana/

Кад год сам био у Нишу јео сам као лорд и тако се исто и провео, ал за ту кафану нисам чуо. :classic_biggrin:

 

Ала ће бити занимљиво у недељу, предосећам трилер :classic_laugh:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Кад год сам био у Нишу јео сам као лорд и тако се исто и провео, ал за ту кафану нисам чуо. :classic_biggrin:
 
Ала ће бити занимљиво у недељу, предосећам трилер :classic_laugh:
Staneš lepo u zaustavnu traku i odeš u kafanu, kao Djilas..[emoji847].piše ti u članku. Na pola puta izmedju Niša i Aleksinca....može i starim putem.Screenshot_2023-11-16-22-44-49-679_com.android.chrome.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MrTripleDouble said:

Jedna od najprecenjenijih kafana u tom delu.  Fascinantno mi je da ljudi zimi ispred cekaju red jer je uvek puno. Dal' se loze na 'besplatne' salate ili sta, jebem liga...

Hrana je uvek kvalitetna a porcije obilne + vruce lepinje i besplatne salate.

Ako se zeznes pa narucis mesano meso ne gine ti digestivni dremez u zaustavnoj traci nakon 500 m.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MrTripleDouble said:

Jedna od najprecenjenijih kafana u tom delu.  Fascinantno mi je da ljudi zimi ispred cekaju red jer je uvek puno. Dal' se loze na 'besplatne' salate ili sta, jebem liga...

 

Realno...to je kafana "za usput"...retki su primerci Nišlija, koji odu ciljano tamo na ručak ili večeru. Bilo bi suludo da pored "Mraka" "Orača""Dagija" zapucaš kod Marjana.....ali zato kad se vraćaš sa nekog gostovanja Radničkog, pravo je mesto da se razmene utisci sa utakmice....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

 

Realno...to je kafana "za usput"...retki su primerci Nišlija, koji odu ciljano tamo na ručak ili večeru. Bilo bi suludo da pored "Mraka" "Orača""Dagija" zapucaš kod Marjana.....ali zato kad se vraćaš sa nekog gostovanja Radničkog, pravo je mesto da se razmene utisci sa utakmice....

Pa ne bih rekao da je to kafana za usput jer kao sto sam rekao, ako probas da dodjes bez rezervacije 99% je sansa da ces poljubiti vrata.

 

2 hours ago, Kronostime said:

Hrana je uvek kvalitetna a porcije obilne + vruce lepinje i besplatne salate.

Ako se zeznes pa narucis mesano meso ne gine ti digestivni dremez u zaustavnoj traci nakon 500 m.

:default_coffee:

Ako su ti obilne porcije i vruce lepinje merilo kvaliteta kafane, onda ti i nisi neka zahtevna musterija.  🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTripleDouble said:

Pa ne bih rekao da je to kafana za usput jer kao sto sam rekao, ako probas da dodjes bez rezervacije 99% je sansa da ces poljubiti vrata.

 

Ako su ti obilne porcije i vruce lepinje merilo kvaliteta kafane, onda ti i nisi neka zahtevna musterija.  🙂

Kvalitet hrane mi je uvek prioritet i tu sam veoma zahtevan - prekrupu ovaj musli i smutije ostavljam fenserima.

:s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

nekom su bitne pune porcije, nekom vizuelni utisak kad se donese tanjir, nekom čak i ukus

 

 

Ne znaju oni šta je porcija kod "Kralja" u Čaglavicu, kad pljeskavica prlazi gabarite tanjira.

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pa ne bih rekao da je to kafana za usput jer kao sto sam rekao, ako probas da dodjes bez rezervacije 99% je sansa da ces poljubiti vrata.

 

Da,da...i ja kad krenem npr. iz Lučana, Kragujevca mobilnim rezervišem....kao i 90% drugih.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Constantin said:

 

Realno...to je kafana "za usput"...retki su primerci Nišlija, koji odu ciljano tamo na ručak ili večeru. Bilo bi suludo da pored "Mraka" "Orača""Dagija" zapucaš kod Marjana.....ali zato kad se vraćaš sa nekog gostovanja Radničkog, pravo je mesto da se razmene utisci sa utakmice....

Jednom u zivotu sam bio tamo i nikad vise. Salata bila bajata, rostilj nikakav. Plus se kerovi setaju po onome sto bi trebalo da je bašta. Ne znam sto se ljudi toliko loze.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Jednom u zivotu sam bio tamo i nikad vise. Salata bila bajata, rostilj nikakav. Plus se kerovi setaju po onome sto bi trebalo da je bašta. Ne znam sto se ljudi toliko loze.

 

U neko "loše vreme" vrv...dok je stari Marjan bio živ, to nije moglo da se dogodi, a nasledniku je izgleda došlo iz dupeta u glavu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

U neko "loše vreme" vrv...dok je stari Marjan bio živ, to nije moglo da se dogodi, a nasledniku je izgleda došlo iz dupeta u glavu.

Verovatno si u pravu. Nisam bio u Sicevu, bese Mali vikend se zove. Kazu da je dobra klopa, kao i za Moravac, gore prema Bubnju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Verovatno si u pravu. Nisam bio u Sicevu, bese Mali vikend se zove. Kazu da je dobra klopa, kao i za Moravac, gore prema Bubnju.

Ne znam..ja od Mraka ne mrdam...jednom sam samo bio u Meze i to je to. Kod Mileta i ne mrdam odatle...

Ne znam gde je taj Moravac....to onaj što organizuje parastose, pre semafora ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Ne znam..ja od Mraka ne mrdam...jednom sam samo bio u Meze i to je to. Kod Mileta i ne mrdam odatle...

Ne znam gde je taj Moravac....to onaj što organizuje parastose, pre semafora ?

Da, pre semafora. Kazu ima onaj starinski, davno zaboravljeni ukus ćevapa i pljeske, jos iz vremena deca kad smo bili.

Nisam skoro bio kod Mileta. Obicno narucujem iz Trpeze. Ok im je klopa baš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...