Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

10 hours ago, McLeod said:

jadni mawi pwavedni swpski wadikali, suza suzu stize.

 

Treba ih trolovati sad, lepo rasiriti pricu da Godfrey pokusava da ih ubaci u parlament, ali da tesko ide jer gradjani Srbije vise nece da glasaju za njih.

 

Za vecinu ovih lista i nije bilo nikakvog smisla glasati - jedni nikada nisu ni bili relevantni, a kao od sale uvek skupe 10 000 potpisa, drugi su se srozali jer su ponavljali sve sto je Vucic govorio o opoziciji, pa ako stvarno mislim da je opozicija skup nasilnika/izdajnika/stranih placenika/siledzija, glasacu za SNS, ne za ove bedne imitacije koje se predstavljaju kao opozicija.

 

Dobre vesti sa ovih izbora:

 

1. Ma sta Vucic pricao, nece imati nijednog opozicionog poslanika u parlametu.

2. SPS koji rapidno gubi biracko telo. Oni su sada u situaciji da biraju izmedju loseg i goreg - ako ostanu na vlasti, sve manje i manje biraca ce glasati za njih, ako odu u opoziciju skoro niko nece glasati za njih.

3. Nijedna lista nije dobila ni 130 000 glasova. U tom smislu je bojkot uspeo jer je mali broj anti - Vucic glasaca izasao na izbore, ma sta oni tvrdili. Raduje i to sto je Trifunovic dobio mizeran broj glasova sa onako jadnim ponasanjem. U sustini, gradjanski opredeljeni glasaci su totalno ignorisali ovaj vasar od izbora i 21 liste i zato su borci za 3% u liku dobrih vesti, Nove stranke, PSG i Cede tako slavno propali.

 

Losa vest je da se opozicija i dalje ponasa prilicno maloumno, bez energije, inertno, mlitavo. Zgranut sam nacinom na koji je Djilas obrazlagao "pobedu" bojkota. Te CRTA tvrdila 4% manje, zaboravicemo da je CRTA pominjala 45% nego oduzimamo 4% od 46,8%, pa zaokruzujemo na 42% i onda vrhunac: 42% - 4% od 42% je, dame i gospodo, 38%! :lol_2::ajme: Pa onda filozofiranje o 50 000 ljudi koji godisnje napusti zemlju - pa to se nece nikad zaustaviti i vreme je da se prestane sa demagogijom radi demagogije nego neka porade na milionima ljudi koji sigurno ostaju u Srbiji jer ne mogu ili ne zele da idu.

Edited by goldberg
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Treba ih trolovati sad, lepo rasiriti pricu da Godfrey pokusava da ih ubaci u parlament, ali da tesko ide jer gradjani Srbije vise nece da glasaju za njih.

 

Za vecinu ovih lista i nije bilo nikakvog smisla glasati - jedni nikada nisu ni bili relevantni, a kao od sale uvek skupe 10 000 potpisa, drugi su se srozali jer su ponavljali sve sto je Vucic govorio o opoziciji, pa ako stvarno mislim da je opozicija skup nasilnika/izdajnika/stranih placenika/siledzija, glasacu za SNS, ne za ove bedne imitacije koje se predstavljaju kao opozicija.

 

Dobre vesti sa ovih izbora:

 

1. Ma sta Vucic pricao, nece imati nijednog opozicionog poslanika u parlametu.

2. SPS koji rapidno gubi biracko telo. Oni su sada u situaciji da biraju izmedju loseg i goreg - ako ostanu na vlasti, sve manje i manje biraca ce glasati za njih, ako odu u opoziciju skoro niko nece glasati za njih.

3. Nijedna lista nije dobila ni 130 000 glasova. U tom smislu je bojkot uspeo jer je mali broj anti - Vucic glasaca izasao na izbore, ma sta oni tvrdili. Raduje i to sto je Trifunovic dobio mizeran broj glasova sa onako jadnim ponasanjem. U sustini, gradjanski opredeljeni glasaci su totalno ignorisali ovaj vasar od izbora i 21 liste i zato su borci za 3% u liku dobrih vesti, Nove stranke, PSG i Cede tako slavno propali.

 

Losa vest je da se opozicija i dalje ponasa prilicno maloumno, bez energije, inertno, mlitavo. Zgranut sam nacinom na koji je Djilas obrazlagao "pobedu" bojkota. Te CRTA tvrdila 4% manje, zaboravicemo da je CRTA pominjala 45% nego oduzimamo 4% od 46,8%, pa zaokruzujemo na 42% i onda vrhunac: 42% - 4% od 42% je, dame i gospodo, 38%! :lol_2::ajme: Pa onda filozofiranje o 50 000 ljudi koji godisnje napusti zemlju - pa to se nece nikad zaustaviti i vreme je da se prestane sa demagogijom radi demagogije nego neka porade na milionima ljudi koji sigurno ostaju u Srbiji jer ne mogu ili ne zele da idu.

Sta je dobro u tome sto SPS biracko telo prelazi kod naprednjaka? Valjda je Vucic bolji od Dacica ili sta?

Sto se tice price o odlasku ljudi ona je na mestu i direktna je posledica politike ovog rezima. Mnogo gore ekonomske prilike, potpuna politicka nesloboda, sve to motivise ljude da odlaze. Naravno, da bi se sa stvaranjem boljih uslova mladi u vecem broju zadrzali ovde. Evo ja cu uvek pristati pre da radim ovde za duplo manju platu nego da idem u neku tamo Nemacku, Austriju ili Norvesku. I to nije demagogija vec realna prica. Jedino se slazem da treba poraditi na ljudima koji glasaju i ostaju ovde. Opozicija mora da dopre do:

1. Apstinenata i da ih motivise da izadju na izbore

2. Dela Vucicevih glasaca kiji nisu "hard core"

To je jedino resenje posto zivimo u kakvoj takvoj demokratiji i nije moguce ostaviti bez prava glasa 1920000 ljudi sto bi definitivno bilo idealno resenje kada bi to bilo moguce.

Test pismenosti i opste kulture pa tek onda na izbore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sasa Radulovic je jedini covek koji trenutno aktivno radi na tome da se vidi na koji se nacin potkradaju izbori. Da, znali smo da ce biti pokradeni, ali valjda je i bitno izvrsiti jos veci pritisak na vlast sa tim, kao i otkriti sve nacinine na koje su sve vrsile malverzacije. Kacili su ljudi neverovatne zapisnike, zaista da se covek zabezekne cega sve ima. Pocevsi od ociglednog falsifikovanja potpisa, celih zapisnika, razlicitog broja glasova u dzakovima u odnosu na one iz izvestaja, pa sve do toga da rik sve te prigovre odbije bez nekog veceg razmatranja. I da se kasnilo za objavljivanje rezultata i da se kasnilo sa objavljivanjem izlaznosti. Naravno, niko nije odgovoran. 

 

Gde su ostale opozocione stranke da vise govore o tome? Mislim da sam ja, koji nisam deo niti jedne stranke niti grupacije, proveo vise vremena gledajuci zapisnike nego neki opozicioni lideri. Ok, izgubili ste, ali zar ne dugujete vasim biracima, kao i nekim buducim to da se zalozite da svaka nepravilnost bude kaznjena? Sta rade ovi iz Saveza sa Srbiju? Bosko obilazi prirodu, Jeremic na raftingu, zabole njih za sve sto se trenutno desava. Posle ce za par nedelja kad se vrate sa odmora opet da drobe o neregularnim uslovima, malo bojkot, malo Vucic los. Iskreno, razocaran sam po ko zna koji put. Cak sam razocaran koliok je to malo i kroz medije proprceno. Ajede sto nece da pricaju ovi od vlasti, to je razumljivo, ali da postoji toliko odsustvo price o tome kod ostalih mi bas ne ide u glavu zasto. Koliko god Radule bio lud i naporan, ne znaci da ga treba ignorisati ako radi nesto sto je ispravno.

Edited by marejosip
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

Pokret Dosta je bilo (DJB) saopštio je da je Upravni sud usvojio prvu od njegovih 2.700 žalbi i poništio rešenje Republičke izborne komisije (RIK) Srbije o odbijanju prigovora kojim su tražili da RIK proveri sadržaj džakova i uporedi ih sa sadržajem pripadajućih zapisnika na 2.700 biračkih mesta u Srbiji na kojima su izbori održani 21. juna.

 

Radule show krece  ponovo:s_d:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marejosip said:

Sasa Radulovic je jedini covek koji trenutno aktivno radi na tome da se vidi na koji se nacin potkradaju izbori. Da, znali smo da ce biti pokradeni, ali valjda je i bitno izvrsiti jos veci pritisak na vlast sa tim, kao i otkriti sve nacinine na koje su sve vrsile malverzacije. Kacili su ljudi neverovatne zapisnike, zaista da se covek zabezekne cega sve ima. Pocevsi od ociglednog falsifikovanja potpisa, celih zapisnika, razlicitog broja glasova u dzakovima u odnosu na one iz izvestaja, pa sve do toga da rik sve te prigovre odbije bez nekog veceg razmatranja. I da se kasnilo za objavljivanje rezultata i da se kasnilo sa objavljivanjem izlaznosti. Naravno, niko nije odgovoran. 

 

Gde su ostale opozocione stranke da vise govore o tome? Mislim da sam ja, koji nisam deo niti jedne stranke niti grupacije, proveo vise vremena gledajuci zapisnike nego neki opozicioni lideri. Ok, izgubili ste, ali zar ne dugujete vasim biracima, kao i nekim buducim to da se zalozite da svaka nepravilnost bude kaznjena? Sta rade ovi iz Saveza sa Srbiju? Bosko obilazi prirodu, Jeremic na raftingu, zabole njih za sve sto se trenutno desava. Posle ce za par nedelja kad se vrate sa odmora opet da drobe o neregularnim uslovima, malo bojkot, malo Vucic los. Iskreno, razocaran sam po ko zna koji put. Cak sam razocaran koliok je to malo i kroz medije proprceno. Ajede sto nece da pricaju ovi od vlasti, to je razumljivo, ali da postoji toliko odsustvo price o tome kod ostalih mi bas ne ide u glavu zasto. Koliko god Radule bio lud i naporan, ne znaci da ga treba ignorisati ako radi nesto sto je ispravno.

 

Nažalost ova priča sa prikrivanjem rezultata obolelih/umrlih od korone i ponovno oboljevanje velikog broja ljudi je pokrila tu priču o izborima. Čak i ovi normalni mediji više prate koronu nego izbore.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marejosip said:

Sasa Radulovic je jedini covek koji trenutno aktivno radi na tome da se vidi na koji se nacin potkradaju izbori. Da, znali smo da ce biti pokradeni, ali valjda je i bitno izvrsiti jos veci pritisak na vlast sa tim, kao i otkriti sve nacinine na koje su sve vrsile malverzacije. Kacili su ljudi neverovatne zapisnike, zaista da se covek zabezekne cega sve ima. Pocevsi od ociglednog falsifikovanja potpisa, celih zapisnika, razlicitog broja glasova u dzakovima u odnosu na one iz izvestaja, pa sve do toga da rik sve te prigovre odbije bez nekog veceg razmatranja. I da se kasnilo za objavljivanje rezultata i da se kasnilo sa objavljivanjem izlaznosti. Naravno, niko nije odgovoran. 

 

Gde su ostale opozocione stranke da vise govore o tome? Mislim da sam ja, koji nisam deo niti jedne stranke niti grupacije, proveo vise vremena gledajuci zapisnike nego neki opozicioni lideri. Ok, izgubili ste, ali zar ne dugujete vasim biracima, kao i nekim buducim to da se zalozite da svaka nepravilnost bude kaznjena? Sta rade ovi iz Saveza sa Srbiju? Bosko obilazi prirodu, Jeremic na raftingu, zabole njih za sve sto se trenutno desava. Posle ce za par nedelja kad se vrate sa odmora opet da drobe o neregularnim uslovima, malo bojkot, malo Vucic los. Iskreno, razocaran sam po ko zna koji put. Cak sam razocaran koliok je to malo i kroz medije proprceno. Ajede sto nece da pricaju ovi od vlasti, to je razumljivo, ali da postoji toliko odsustvo price o tome kod ostalih mi bas ne ide u glavu zasto. Koliko god Radule bio lud i naporan, ne znaci da ga treba ignorisati ako radi nesto sto je ispravno.

 

Bosko deli Novine na pijaci u Vranju :s_d:

 

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

На обрађених 97,23 одсто бирачких места резултати који су изборне листе оствариле су следећи:

  1. АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗА НАШУ ДЕЦУ - гласало је 1.917.421 бирача; 60,68 одсто; укупан број мандата 189;
  2. ИВИЦА ДАЧИЋ – „Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) – Драган Марковић Палма“ - гласало је 327.130 бирача; 10,35 одсто; укупан број мандата 32;
  3. Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА - гласало је 65.397 бирача; 2,07 одсто; укупан број мандата 0;
  4. Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István – Савез војвођанских Мађара – Иштван Пастор - гласало је 70.675 бирача; 2,24 одсто; укупан број мандата 9;
  5. AЛЕКСАНДАР ШАПИЋ – ПОБЕДА ЗА СРБИЈУ - гласало је 121.867 бирача; 3,86 одсто; укупан број мандата 12;
  6. ЗА КРАЉЕВИНУ СРБИЈУ (Покрет обнове Краљевине Србије, Монархистички фронт) - Жика Гојковић - гласало је 83.237 бирача; 2,63 одсто; укупан број мандата 0;
  7. УЈЕДИЊЕНА ДЕМОКРАТСКА СРБИЈА (Војвођански фронт, Србија 21, Лига социјалдемократа Војводине, Странка модерне Србије, Грађански демократски форум, ДСХВ, Демократски блок, Заједно за Војводину, Унија Румуна Србије, Војвођанска партија, Црногорска партија) - гласало је 30.416  бирача; 0,96 одсто; укупан број мандата 0;
  8. Академик Муамер Зукорлић – Само право – Странка правде и помирења (СПП) – Демократска партија Македонаца (ДПМ)/ Akademik Muamer Zukorlić – Samo pravo – Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Demokratska partija Makedonaca (DPM)/ Академик Муамер Зукорлић – Само право – Странка на правда и помиреније (СПП) – Демократска партија на Македонците (ДПМ) - гласало је 28.517 бирача; 0,90 одсто; укупан број мандата 3;
  9. МЕТЛА 2020 – гласало је 71.120  бирача; 2,25 одсто; укупан број мандата 0;
  10. Милан Стаматовић – Здраво да победи – Драган Јовановић – Боља Србија – Здрава Србија - гласало је 33.225 бирача; 1,05 одсто; укупан број мандата 0;
  11. СДА Санџака – др Сулејман Угљанин SDA Sandžaka – dr. Sulejman Ugljanin - гласало је 20.616 бирача; 0,65 одсто; укупан број мандата 2;
  12. Милица Ђурђевић Стаменковски – Српска странка Заветници - гласало је 45.786 бирача;  1,45 одсто; укупан број мандата 0;
  13. НАРОДНИ БЛОК – Велимир Илић – генерал Момир Стојановић - гласало је 7.851 бирача; 0,25 одсто; укупан број мандата 0;
  14. СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ – ПОКРЕТ СЛОБОДНИХ ГРАЂАНА - гласало је 50.628 бирача; 1,60 одсто; укупан број мандата 0;
  15. СУВЕРЕНИСТИ - гласало је 73.460  бирача; 2,32 одсто; укупан број мандата 0;
  16. “АЛБАНСКА ДЕМОКРАТСКА АЛТЕРНАТИВА – УЈЕДИЊЕНА ДОЛИНА“ ”ALTERNATIVA DEMOKRATIKE SHQIPTARE – LUGINA E BASHKUAR” - гласало је 25.303 бирача; 0,80 одсто; укупан број мандата 3;
  17. Група грађана: 1 од 5 милиона - гласало је 20.215 бирача; 0,64 одсто; укупан број мандата 0;
  18. НЕК МАСКЕ ПАДНУ – Зелена странка – Нова странка - гласало је 7.763 бирача; 0,25 одсто; укупан број мандата 0;
  19. РУСКА СТРАНКА – СЛОБОДАН НИКОЛИЋ - гласало је 6.194 бирача; 0,20 одсто; укупан број мандата 0;
  20. Чедомир Јовановић – КОАЛИЦИЈА ЗА МИР (Либерално демократска партија, ТОЛЕРАНЦИЈА Србије, БОШЊАЧКА ГРАЂАНСКА СТРАНКА – BOŠNJAČKA GRAĐANSKA STRANKA, СТРАНКА ЦРНОГОРАЦА, Влашка народна странка – Partia neamului rumânesc, Либерално демократски покрет Војводине, УДРУЖЕЊЕ ЈУГОСЛОВЕНА У СРБИЈИ, АМАРО – Акциона мрежа асоцијација и ромских организација, Удружење грађана „Румуни Хомоља“, Скаска) - гласало је 10.118  бирача; 0,32 одсто; укупан број мандата 0;
  21. ПОКРЕТ ЛЕВИЈАТАН – ЖИВИМ ЗА СРБИЈУ – гласало је 22.567 бирача; 0,71 одсто; укупан број мандата 0.

 

Sta iz ovoga moze da se vidi:

 

1. SNS nije osvojio "preko dva miliona glasova", ali to je vodja, slaze pa se nigde ne pominje da bi se zaboravilo. Mozda je tu uracunao i POKS jer je to SNS lista 1/1.

 

2. SPS u drasticnom padu, moze Dacic da prica sta god hoce, ali nije bitan ni procenat, ni broj mandata, lepo se vidi da SPS ima nesto vise glasova od SRS 2016.

 

3. Gradjanske liste dobile mizeran broj glasova. UDS, PSG, 1 od 5 miliona i Nova stranka dobile zajedno 110 000 biraca, sa LDP je to 120 000 biraca.

 

4. Bilo je jasno da su sve ove liste Vuciceve iz razloga sto niko od njih nije isao u koaliciju sa srodnim strankama i tako smo dobili "nikad vecu i raznovrsniju ponudu" na izborima, a sve te liste nisu dobile ni 80 000 glasova. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

2. SPS u drasticnom padu, moze Dacic da prica sta god hoce, ali nije bitan ni procenat, ni broj mandata, lepo se vidi da SPS ima nesto vise glasova od SRS 2016.

SPS je izgubio otprilike onoliko glasova koliko ih je SNS dobio u odnosu na prosle izbore...

To je odlicno,SPS polako placa cenu koalicije sa SNS,a ovi ih polako ciste iz lokalnih institucija i javnih preduzeca...

1 hour ago, goldberg said:

3. Gradjanske liste dobile mizeran broj glasova. UDS, PSG, 1 od 5 miliona i Nova stranka dobile zajedno 110 000 biraca, sa LDP je to 120 000 biraca.

 

Ovo je takodje odlicno...

Mnogo vise glasaca gradjanske opcije je bojkotovalo izbore nego sto je izaslo...

Nadam se da ce PSG smeniti Sergeja i krenuti malo ozbiljnije sa okupljanjem gradjanske opcije...

Tu je i DS ako se vrati na one ideoloske pozicije sa pocetka dvehiljaditih...

1 hour ago, goldberg said:

4. Bilo je jasno da su sve ove liste Vuciceve iz razloga sto niko od njih nije isao u koaliciju sa srodnim strankama i tako smo dobili "nikad vecu i raznovrsniju ponudu" na izborima, a sve te liste nisu dobile ni 80 000 glasova. 

DJB ?

Rekao bih da oni nisu Vucicevi (ovo branim Hanu,a ne Radula :s_w:)

Osim toga dosta su angazovani oko dokazivanja kradja na izborima i to treba postovati,pa makar im lider bio lik sa aluminijumskom kapom na glavi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

2. SPS u drasticnom padu, moze Dacic da prica sta god hoce, ali nije bitan ni procenat, ni broj mandata, lepo se vidi da SPS ima nesto vise glasova od SRS 2016.

 

21 minutes ago, mare80 said:

SPS je izgubio otprilike onoliko glasova koliko ih je SNS dobio u odnosu na prosle izbore...

To je odlicno,SPS polako placa cenu koalicije sa SNS,a ovi ih polako ciste iz lokalnih institucija i javnih preduzeca...

 

Šta bi konkretno trebalo da se desi u narednom periodu da SPS izgubi faktor uticaja? Da li ove brojke sada pokazuju da su njihovi glasači iz interesa (zaposleni po JP) prešli na stranu SNSa jer im zaposlenje više ne zavisi od SPSa? Jel ima trenda koji pokazuje da se glasovi iz 'ideoloških razloga' smanjuju?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ryu said:

Da li ove brojke sada pokazuju da su njihovi glasači iz interesa (zaposleni po JP) prešli na stranu SNSa jer im zaposlenje više ne zavisi od SPSa? Jel ima trenda koji pokazuje da se glasovi iz 'ideoloških razloga' smanjuju?

Da otprilike to...

Naravno,na celu preduzeca ostaju kao direktori ili V.d. socjalisti,ali onaj nizi kadar ispod njih koji su clanstvo SPS polako potiskuju SNS uhlebi...jednostavno nema mesta za sve,neko mora da leti....

Nema to sa ideologijom mnogo veze...dobra stvar je to sto ako se ovako nastavi moze se desiti da SPS jednoga dana bude sveden na svoju prirodnu velicinu,nekih 5-6% biraca i ne bude imao potencijal da ucenjuje neku postSNS vecinu u skupstini...

Videcemo za BG izbore za dve godine,ocekujem prilicno los rezultat za SPS,mada BG i nije mesto na kome oni racunaju na ozbiljan broj glasova...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da je samo beograd a Zelenovic sto je kupio dinosaurusa? 

 

 

Opet zli Beogradjani ne daju drugima da zive i da se razvijaju, prosto me uhvati griza savesti kad cujem kako neka deca nemaju za pelene a svako jutro kavijar i evijan voda. Za rucak pirinac sa safranom i tartufima, posle sladoled al na kugle a uvece zna se klubovi i casa vina od 50e... imas vec jednog sto propagira isto... sad mu dodjete neki dvojac, vec skoro pa front politicki.

Kandidujte se imacete vise od Cede sigurno... 

E kad smo kod Cede 

 

https://nova.rs/politika/ceda-se-zaneo-mojih-03-posto-jace-je-od-vucicevih-63/

 

Kaze ova gnjida kako je Dodik smece i zlikovac koji je promenio svoje politicko misljenje, kako je nekada pricao a kako sada, kako je voleo pljuvao Ratka Mladica a sada ih voli, 

i onda kaze usao bih u vladu sa Vucicem normalno.

 

p.s. i uporedio se sa Isusom by the way :classic_laugh: 

 

 

 sad ce @freethrow da se naljuti sto ga spominjemo ali uspinje se iz petinih zila da odrzi svoj cirkus na povrsini

Link to comment
Share on other sites

Што се резултата тиче јасно је да би СПС да је била већа излазност, тј. да није било бојкота, пао на 8-9% гласова. То би онда отворило питање колико заправо СПС вреди без Палме. Свакако је јасно да је пад СПС-а видљив и да то нико не може да заустави. Видећемо да ли ће се од Шапића правити странка која хипотетички треба у власти да замени СПС. У сваком случају задовољан сам чињеницом да ниједна лажна опозициона листа није прешла цензус. Ако на изборима са историјском минималном излазношћу листе нису могле да добаце до 3 посто шта ти исти лидери тих странака очекују када на изборе изађе грађанска опцијa пуним капацитетом?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, NMX said:

Na tviteru je trenutno u toku napušavanje na nivou Sergej-Radule u kome, priznajem, uživam.

 

Plus Sergej ima tradicionalni izliv napušavanja majki tviteraša.

 

  Reveal hidden contents

Imageimage

 

Sergej je doživeo težak poraz, ajde sada taj rezultat na izborima i nije toliko bitan, ali ego mu je urnisan, tako da je sada ovo samo izliv besa. Mislim da mu sledi i smena, što je, malo uvijeno, i najavila Srbijanka na Nova S. Jednostavno, sa Sergejom je PSG napravio jedan veliki korak unazad i mislim da je vreme da razmisle o daljim koracima. Ovakva osoba na čelu pokreta je nedopustiva, a ako hoćemo Vučiću da suprostavimo suprotno od onoga što nude njegovi podanici i mediji onda to jednostavno nije Sergej.

Link to comment
Share on other sites

A kad sam ja po napustanju PSGa Olenika i ekipe jer su izgubili na izborima rekao da je ovo pocetak kraja PSGa, bilo je tako treba, samo da se ocisti stranka od DBovaca (a na celu lik kojem je dobar drugar bio na celu DBa, a znamo i za njegove avanture sa Legijom).

 

Isto to se sada desava sa DSom, svi za Lutovca, a epilog - isti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...