Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

Just now, Klotzen said:

By the way jel slušao neko saopštenje SNS ? Odakle njima infor pre ovih što se time profesionalno bave ? Možda su samo pustili rovca da ne bi morali večeras o tome da pričaju.

 

To su uradili i kada su rekli da DVERI-DSS i Ceda-Boris-Canak ne prelaze cenzus.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li je iko sumnjao da nece "dobaciti" do 50%+bar jedan glas?
Ozbiljno pitam..

ko zna sta su radili, ovo su verovatno kradje epske razmere. stvar je sto su taman toliko stelovali da mogu da dobace do 50%, da su usli u poslednji sat sa npr 43% ne verujem da bi bas dobacili do 50%, ne zato sto ne bi mogli nego zato sto bi bilo mnogo sumnjivo, mada ko zna da li bi ih i to sprecilo

jedina steta na ovim izborima je sto ce uzeti Sabac

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace sam pratio zadnje parlamentarne izbore u Nemackoj. 30 minuta nakon zavrsetka glasanja, sve stranke sede u studiju, analiziraju rezultate, zna se procenat za svakoga.

 

Ovde sat vremena po zavrsetku glasanja se ne zna ni koliko je izaslo, a konacne rezultate cemo imati do kraja avgusta verovatno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marejosip said:

 

Da li znas procente za tvoje mesto u 19h pa da uporedimo sa onim na kraju?

To sto je bilo malo ljudi tu ne znaci da na nekim drugim mestima nije bilo guzve.Al da su pokrali jesu svakako 🙂

Ne znam, ali mi nema logike da broj glasaca po satu do 15:00 ostane isti do kraja dana, a jos manje da dozivi meteorski skok u poslednjem satu, nezavisno od birackom mesta.
Povukao sam paralelu sa mojim birackim mestom, sto naravno ne mora da bude primenljiv obrazac i za ostale, ali verujem da moze za vecinu.

 

Sta znam, SNS kamarila je partijski instruisana i prilicno sam siguran da su svi svoje odradili kad su i krenuli sa mobilizacijom od ranog jutra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Ladno će preko 9% navući u poslednja 2 sata :lol_2:

Pa oni imaju na svim izbornim mestima svoje ljude, koji su u 20:00 mogli da pošalju tačan broj izašlih

 

Pa ne možeš ti te podatke da sabereš za pola sata. Imaju i druge stranke pa izlaznost nikad nismo imali pre 22-23h što se tiče stranaka a i tada samo procenu. Zato pitam jel neko gledao to soapštenje ili pročitao na kajronu kao i ja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dolce gusto said:

Mislis da nisu krali pre 19:00h? 

Moje misljenje da nisu verovali da ce toliko mala izlaznost biti pa su morali u zadnji cas da vade stvar

ako je meni upuceno, a mislim da jeste - da, mislim da su krali i pre 19, i to dosta, ali su nekako preseci po satima bili slicni i teorijski moguci, nisu morali da dizu 6,7 procenata u satu, vec postepeno po 3.5, 4, 4.5 i 5, sto je apsolutna kradja za poslednji sat, ali sto da ne prodje

i na prethodna 3 par. izbora je izlaznost u poslednja 3 sata bila 12-14 posto, a ovo danas se uklapa sa tim, iako bi trebalo da bude manje jer je manja izlaznost do 17h, ali to nije nesto na sta se oni obaziru

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klotzen said:

 

Pa ne možeš ti te podatke da sabereš za pola sata. Imaju i druge stranke pa izlaznost nikad nismo imali pre 22-23h što se tiče stranaka a i tada samo procenu. Zato pitam jel neko gledao to soapštenje ili pročitao na kajronu kao i ja.

Kako ne možeš, ti očigledno ne znaš koja je to mašinerija. Ljudi sa biračkih mesta, pošalju lokalnom odboru, oni tu saberu, par njih sabere na nivou grada, i eto podatka.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nicklord said:

Jaaaako će biti gusto u Paraćinu izgleda. SNS će izgleda pobediti ali nije ubedljivo. Posle negde 7% prebrojanih glasova je bukvalno 50/50 SNS/SPS vs Paun/Pokreti Građana

Sad je 55/45 za Vučka

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...