Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, Cvarkov said:

Milano pravi roster od 52 igrača kao mi u fudbalu. 🙂 

 

Mislim da bi trebalo da pustimo buvu da jurimo obnovu ugovora (visegodisnji ugovor) za Filipa, Odza, Ristica, Jovanovica, Lazica, Kuzmica, Dobrica, Davidovca... mozda se ovi iz Milana upecaju barem na jednog od njih, pa da uzmemo neko obestecenje. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2020 at 3:18 PM, Princeton21 said:

 

Po meni je Kori definicija sta se trazi od pleja. Svakako da ce se igrati sa raznim bekovskim kombinacijama, pa sto raznovrsnijih bekova imamo, to vise mogucnosti u postavama.

Po čemu je definicija pleja čovek koji je na 15 utakmica u ABA imao 0,8 asistencija za 20ak minuta, a u trenutku prekida u sezoni celih 1,8. 

 

Pri tom je u EC imao fantastičnih 2,8 asistencija za 22 minuta,a najviše asistencija na meču u ABA i EC mu je 6 i 7, a najbolji poenterski učinak imao protiv moćnog defanzivca Teodosića kada je postigao 23 i 29 poena.

 

Ne kažem da je loša opcija za bek-ap pleja, pogotovo ako će biti domaći igrač, ali da je definicija šta se traži od pleja -> daleko od istine. 

Edited by Baron23
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Baron23 said:

Po čemu je definicija pleja čovek koji je na 15 utakmica u ABA imao 0,8 asistencija za 20ak minuta, a u trenutku prekida u sezoni celih 1,8. 

 

Pri tom je u EC imao fantastičnih 2,8 asistencija za 22 minuta,a najviše asistencija na meču u ABA i EC mu je 6 i 7, a najbolji poenterski učinak imao protiv moćnog defanzivca Teodosića kada je postigao 23 i 29 poena.

 

Ne kažem da je loša opcija za bek-ap pleja, pogotovo ako će biti domaći igrač, ali da je definicija šta se traži od pleja -> daleko od istine. 

 

partizan je igrao timsku, strogo kontrolisanu kosarku, gde jedan igrac nije mogao da davi loptu i nabija sebi statistiku, vec je lopta dobro kruzila. u partizanu niko nije mogao da ima ni puno poena, ni puno asistencija.  i volden se pokazao kao jako dobar deo takvog tima, iako se verovalo da je divljak koji igra za sebe.

npr u radnickom kod mute volden bi imao 20 poena i 6 asistencija, uostalom nesto slicno je imao i u izraelu.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Gordić - 3,3 EC i 4,6 ABA

 

Jaramaz  - 2,8 EC i 2,4 ABA 

 

Redding - 4,3 EC i 4,5 ABA

 

Rade Zagorac - 1,5 EC i i 2,3 ABA

 

Marcus Paige - 1,6 EC i 2,1 ABA

 

Novica Veličković - 1,6 EC i 1,5 ABA. 

 

DEFINICIJA PLEJA VOLDEN - 2,8 EC i 1,8 ABA 

 

Po ovome ispada da je Redding za njega neki prime time Stokton, a nije ni potrebna statistika da bi se metodom očinjeg vida ustanovilo koliko je prodisao napad Partizana dolaskom Redinga, kao nekoga ko ima smisla za organizaciju.

 

Volden je od toga operisan, i to nema nikakve veze sa stilom igre Partizana. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

I meni je to mala nelogicnost. Nije mi bas najjasnija ideja sa njim. Posebno sto kroz svoju karijeru nikad nije ni bio pravi plejmejker. Cak je i u partizan dosao iz izraela kao skorer, a ne kao klasicni plejmejker. Slicno je bilo i kroz njegovu univerzitetsku karijeru. Ja ni sad u partizanu nisam video taj plejmwjking kod njega, sta vise ononsto sam gledao pamtim neke kljucne greske protiv nas u finisu recimo i slicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baron23 said:

 

U sluzbi tima nije jednako pravi plej. 

 

 

ok, nije, ako ces tako, ni lorenzo nije pravi plej, a opet se svi kunemo u njega. volden svakako radi dobre stvari za tim, igra u oba pravca, a sasa i tako trazi plejmejking sa vise pozicija, isto kao i trinkijeri.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

2013-14 (Eastern Kentucky):  2.9 asistencija i 2.0 izgubljene za 31.5 minuta

2014-15 (Eastern Kentucky):  3.8 asistencija i 2.2 izgubljene za 34.6 minuta

 

2015-16 (Maine Red Claws):  4.0 asistencije i 2.3 izgubljene za 26.0 minuta

 

2016-17 (Oostende):  2.2 asistencije i 1.5 izgubljenih za 20.5 minuta

2017-18 (Hapoel Holon):  2.6 asistencija i 2.0 izgubljene za 28.0 minuta

2018-19 (Hapoel Holon):  4.8 asistencija i 2.9 izgubljenih za 31.6 minuta

2019-20 (Partizan):  2.4 asistencije i 1.5 izgubljena za 22.2 minuta

 

Ovo je statistika priučenog PG, koji realno nema mnogo veze sa plejmejkingom. Najbolji odnos asistencija i izgubljenih u karijeri mu je 1.7 prema 1, samo dva puta u karijeri je prebacio 5 asistencija per 40. Znači nema to mnogo veze sa stilom igre Partizana, nego sa Voldenovim manjkom talenta u tom segmentu.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Ne razumijem zasto toliko potencirate tu pricu oko asistencije kad su vecina plejmejkera u EL prvenstveno skoreri.

Pa cekaj jel u sluzbi tima ili je skorer?

 

Ja nisam siguran da volden ima kvalitet da bude skorer na EL nivou. Moze da pegla odbranu. Bice dobro ako ne budemo imali prazne minute u napadu s njim i to je to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

Savicu Dule, da li je moguce da si se upecao na ovu tesku glupost

😂😂😂😂

Dobar je ovo izvor nemoj tako. Vidis da ima zajebano ime 😂

 

Mada kada razmislim koliko je gazda Paja lud kada hoće da tera neki inat... Ostoja i Telgetija zajedno na isti respirator

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dule savic said:

😂😂😂😂

Dobar je ovo izvor nemoj tako. Vidis da ima zajebano ime 😂

 

Mada kada razmislim koliko je gazda Paja lud kada hoće da tera neki inat... Ostoja i Telgetija zajedno na isti respirator

Pre bi mi isli na raspirator nego ta dvojica. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...