Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

@Šarac

Zar nisi najavio od ponedeljka da ce se tastatura usijati od f5 dugmeta?!

Kum svako drugo jutro na drugom jeziku najavljuje igraca.

RSB jos pre nedelju dana objavio da za 2-3 dana dovodimo igraca.

 

Izgleda da je gazda resio da i vas insajdere bliske klubu malo posalje u druge redove. Mora da ste nesto opasno zgresili...

Edited by Leonard
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

najslabiji prelazni rok topic ikada

nigde slemova, grejalica, cigli...

ne znam da li sam vise razocaran u sporCkog direktora cabarkapu ili u forumase

 

Pa nije jos sigurno ni da li ce biti sledece sezone 😜

Link to comment
Share on other sites

Slaviša se zajebava, ali ja ozbiljno mislim da neće biti nikakvog takmičenja. Ne postoji teoretska šansa da svaki čas neki igrač neke ekipe ne zapati ovo sranje, a onda se svi testiraju, izolacije, samoizolacije, lečanje, odlaganja, pomeranja, kurci palci... 

 

Biće veliki K ali ne od Košarke...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Slaviša se zajebava, ali ja ozbiljno mislim da neće biti nikakvog takmičenja. Ne postoji teoretska šansa da svaki čas neki igrač neke ekipe ne zapati ovo sranje, a onda se svi testiraju, izolacije, samoizolacije, lečanje, odlaganja, pomeranja, kurci palci... 

 

Biće veliki K ali ne od Košarke...

@Leonard

 

Vise nista ne bih dodao na ovo gore citirano.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li da ulazem u novu opremu za igrace u bliskoj buducnosti? Dresovi od najlona sve preko glave i sa cirkulaciom vazduha a da ne moze coronavirus da prodje? To da patentiram nekako? nemoj slucajno da mi neko ukrade ideju no no.

 

izvinjavam se na offu

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

 

A šuntavi Šuturlić?

 

Ovo je obrazac za post kome se sit ismejem kad god ga vidin 🙂 Takoreci vec preraslo u mim.

 

S tim da ako zaista pogledas ono sto sam rekao (a ima na YT), setices se gde smo nekada bili i kako smo nekada igrali, pa ono kao, bice ti lakse sada 😄

 

 

36 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

 

Pa nije jos sigurno ni da li ce biti sledece sezone 😜

 

Pa ko nam je otvorio topic za sledecu sezonu - zaista nista vise nije sigurno 😄 😛 

 

 

 

25 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne znam da li da ulazem u novu opremu za igrace u bliskoj buducnosti? Dresovi od najlona sve preko glave i sa cirkulaciom vazduha a da ne moze coronavirus da prodje? To da patentiram nekako? nemoj slucajno da mi neko ukrade ideju no no.

 

izvinjavam se na offu

 

Kad moze fubal, sto ne bi nesto slicno i za basket 🙂

ANCHEER Inflatable Bumper Bubble Soccer Ball Dia 4/5 ft(1.2/1.5m ...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mišljenja da će korona, uskoro (maksimalno godinu dana), da bude proglašena za nešto sasvim normalno. Da će se odustati od globalnih mera zaštite jer virus konstantno slabi pa koga zakači, zakači. Taj će da odleži koliko treba, na njegovu okolinu će se obratiti malo više pažnje, testiranja i samoizolacije za sumnjive i to je to. Naravno, biće i komplikacija, možda i smrtnih ishoda, ali procenat će biti zanemariv. Nema šanse da ceo svet ponovo stane. Posledice po ekonomiju bi bile katastrofalne, a profesionalni sport je jedna od bitnijih grana ekonomije u današnje vreme. Videćemo svakako.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čarli said:

Misljenje? Prilicno nerealno , al ajd..

 

 

Jako raznovrstan i efikasan napadač. Ali ja se zgrozim kad vidim te njegove bekovske nožice i dupe. Jako teško je nešto odbraniti na niskom postu sa tako mršavim donjim delom tela.

 

1 hour ago, Knipex said:

Ja sam mišljenja da će korona, uskoro (maksimalno godinu dana), da bude proglašena za nešto sasvim normalno. Da će se odustati od globalnih mera zaštite jer virus konstantno slabi pa koga zakači, zakači. Taj će da odleži koliko treba, na njegovu okolinu će se obratiti malo više pažnje, testiranja i samoizolacije za sumnjive i to je to. Naravno, biće i komplikacija, možda i smrtnih ishoda, ali procenat će biti zanemariv. Nema šanse da ceo svet ponovo stane. Posledice po ekonomiju bi bile katastrofalne, a profesionalni sport je jedna od bitnijih grana ekonomije u današnje vreme. Videćemo svakako.

 

Tačno tako. Korona ne ide nigde. Što pre prihvatimo da je to sad deo naših života i krenemo dalje, bolje za sve nas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...