Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Rubit bi vjerovatno bio najbolja opcija za centra. Iskusan i dokazan centar, moze da igra kvalitetno u oba pravca. U Oliju je imao Milutinova kao konkurenciju, nije ni imao nesto previse prostora da ostavi bolji utisak, ali svakako bi predstavljao pojacanje za nas. 

 

Michael Eric je imao slabu sezonu u Baskoniji. Mozda bi mogli da ga rehabilitujemo. Mada pitanje je koliki motiv postoji kod njega. Izgleda kao lik koji je zabo dobar ugovor, i prestao nesto previse da se cima. 

 

Mike Tobey iz Valensije je dosta potcijenjen lik, a obavi uvijek dobro posao. Ja sam ga primijetio jos dok je igrao za Tenerife, tada sam isto pricao da bih volio da ga dovedemo. Mislim da ce on ostati u Valensiji, ali eto morao sam ga pomenuti.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

 
On je pokrenuo Sloveniju u finalu evropskog prvenstva kad su Doncic i Dragic stali. Mozda ti ostao u losem secanju.
Prepelič nam je sve trojke metno sa 8-9 metara iako smo ga opasno pritiskali...ukupno 24 poena i sam je završio zadnja dva minuta sa penala...mislim da ni jedan nije promašio.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja bih bio zadovoljan ovakvim sastavom:

 

Pangos / Miller McIntyre

Prepelič / Dobrić / Lazić

Dangubić / Davidovac / Radanov

Simanić / Reath / Kuridža

Hamilton / Kuzmić / Đorđević

 

Ako dovedemo bolje strance od nabrojanih ali da su tog profila - tim bolje.

bice ovo wet dream sastav, kakvi bolje od ovoga.. tbh imo mmw:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

+ bili je dosta otvoreno pricao koliko je bio zgadjen onime sto se desavalo u podgorici u finalu. mislim da ce otici cak i kada bismo finansijski izjednacili druge ponude koje ima.
To u Podgorici jeste bilo za gađenje, ali mislim da je Billy-ju glavni utisak kad pomisli na Zvezdu neverovatna privrženost koju smo mu iskazali i koju je on osetio i vratio partijama koje će pamtiti i on i mi. Deluje mi kao igrač kojem će kruna karijere biti Zvezda jer kod njega mnogo toga radi na emociju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prepelic uskoro puni 28, sto znaci da za dve godine ima 30 godina, mislim da nisam preterao nesto. Uostalom, rekao sam da je blizu tridesete. Svejedno, to nije toliko vazno, ne mislim da je mator igrac ili slicno, vec sam te godine ubacio u pricu da podebljam utisak kako nikad nije igrao ozbiljnu Evroligu, a nije bas da je igrac od juce. Evidentno je da mu je karijera u usponu nakon EPa, ali to su dobre igre u manjim klubovima u kojima ima apsolutnu slobodu i nikakav pritisak. Licno mislim da je to okolina u kojoj on najbolje funkcionise i bilo bi samoubistvo dati mu neku vecu slobodu u timu koji ima ambicije da osvoji nesto, kao sto smo mi. 

Da li je on realan ili ne rekao bih da nije vazno jer mi ne deluje kao tip igraca kojeg bi Sale doveo, a na kraju sezone mu istice ugovor sa Realom pa cemo videti koliko ce se otimati za njega i kako ce on to igrati u Evroligi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...