Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Lendriju sve najbolje i sto brzi oporavak. Ima sada dosta dobrih free agent opcija, sezona je takva da ce moci za manje para da se uzme dobar igrac.

 

Pametna odluka kluba. Lendri je trebalo da bude prvi centar, da izvuce celu sezonu. Ovako, polovican, jos medju najplacenijima, i u svetlu svega sto se desilo u avgustu, ovo je jedina pametna solucija.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

Lendriju sve najbolje i sto brzi oporavak. Ima sada dosta dobrih free agent opcija, sezona je takva da ce moci za manje para da se uzme dobar igrac.

 

Jel? Daj neko ime, ja ne znam sta trenutno ima na trzistu od centara, kako smo zatvorili roster prestao sam da pratim.

 

Dobra odluka i za Noka i za klub. Zelim mu da je pre svega ziv i zdrav, da sredi svoj zdravstveni problem, a onda u skladu sa tim i da vuce poteze vezano za karijeru.

Link to comment
Share on other sites

Bad luck ovo za Noka, ali dešava se, jebiga. Nadam se da će čovjek na kraju da riješi to da može od karijere još nešto da izvuče.

 

Jedino ne znam zašto su nas ono lagali da trenira odvojeno i da će se kasnije priključiti ekipi. Čovjek je očito sve vrijeme bio zdravstveno upitan.

Link to comment
Share on other sites

Mozda su se nadali, cekali jos neko vreme, vrsili testiranja. Jebem li ga. Verovatno su dodatno oprezni zbog Oja, iako to nije isti problem... Jeste steta, ali neka se on oporavi pa nek dodje sledece godine.

 

@Ruby Rhod (koji lebdi) Mrzi me da pravim listu, evo ti sa RSB-a trenutna diskusija poznatijih free agent visokih igraca.

 

Colton Iverson
Gustavo Ayón
Maurice Ndour
Salah Mejri
Ian Vougioukas
Quincy Acy
Tarik Black
Adreian Payne
Timofey Mozgov
Thomas Robinson
Jeremy Evans
Mathias Lessort
Kosta Koufos

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Mozda su se nadali, cekali jos neko vreme, vrsili testiranja. Jebem li ga. Verovatno su dodatno oprezni zbog Oja, iako to nije isti problem... Jeste steta, ali neka se on oporavi pa nek dodje sledece godine.

 

@Ruby Rhod (koji lebdi) Mrzi me da pravim listu, evo ti sa RSB-a trenutna diskusija poznatijih free agent visokih igraca.

 

Colton Iverson
Gustavo Ayón
Maurice Ndour
Salah Mejri
Ian Vougioukas
Quincy Acy
Tarik Black
Adreian Payne
Timofey Mozgov
Thomas Robinson
Jeremy Evans
Mathias Lessort
Kosta Koufos

 

Hvala. Ovde sve jaka imena, ne znam koliko vecinu mozemo finansijski da ispratimo, ali valjda su nasi imali i nesto u vidu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da ce igraci biti jeftiniji, srazmerno manjim budzetima. Kad uzmes izjavu Miska Raznatovica da nikada nije video vise dobrih igraca bez angazmana, dodjes do zakljucka da mi kao Evroligasi necemo uopste biti u losoj poziciji za pregovore.

 

Time se i vodim kad kazem da je ovo oko Lendrija ipak dobra odluka. Mislim da ima vremena da se nadje zamena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, John Terry said:

Mozda su se nadali, cekali jos neko vreme, vrsili testiranja. Jebem li ga. Verovatno su dodatno oprezni zbog Oja, iako to nije isti problem... Jeste steta, ali neka se on oporavi pa nek dodje sledece godine.

 

@Ruby Rhod (koji lebdi) Mrzi me da pravim listu, evo ti sa RSB-a trenutna diskusija poznatijih free agent visokih igraca.

 

Colton Iverson
Gustavo Ayón
Maurice Ndour
Salah Mejri
Ian Vougioukas
Quincy Acy
Tarik Black
Adreian Payne
Timofey Mozgov
Thomas Robinson
Jeremy Evans
Mathias Lessort
Kosta Koufos

 

Ovdje nema igraca da je dobar, zdrav i u najboljim godinama. Evans mozda, ali on nije centar. 

 

Kad bih birao vjerovatno bih Bleka uzeo. 

 

Link to comment
Share on other sites

Aj sad da predupredim pisanje bajki na racun Noka. Covek je dobar kosarkas. Tacka. I to je to. Niti je neki vanserijski talenat niti su se najveci klubovi otimali za njega. Dobar igrac. Ima jos dobrih igraca.

 

Da ne upadnemo u uobicajnu depresiju i kako smo sad ne znam ni ja kakvog igraca otpustili. Imamo mi tu naviku. Jedini koga smo mi doveli a malo mi je nejasno kako smo uspeli tako rano, je Dzordan Lojd.

Link to comment
Share on other sites

Mozda su se nadali, cekali jos neko vreme, vrsili testiranja. Jebem li ga. Verovatno su dodatno oprezni zbog Oja, iako to nije isti problem... Jeste steta, ali neka se on oporavi pa nek dodje sledece godine.
 
[mention=175]Ruby Rhod (koji lebdi)[/mention] Mrzi me da pravim listu, evo ti sa RSB-a trenutna diskusija poznatijih free agent visokih igraca.
 
Colton Iverson
Gustavo Ayón
Maurice Ndour
Salah Mejri
Ian Vougioukas
Quincy Acy
Tarik Black
Adreian Payne
Timofey Mozgov
Thomas Robinson
Jeremy Evans
Mathias Lessort
Kosta Koufos

Lessor. Lako bi se uklopio u već poznati sistem. [emoji18]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je sanirao probleme sa povredama od prosle sezone, i da li je u stanju  da ostane zdrav, ako jeste, Tarik Black je bomba na ovaj roster.Uostalom, medicinski testovi bi bili obavezni i nadam se kvalitetno odradjeni.Sumnjam da sredinom septembra moze da zakera sa honorarom, i verujem da bi pristao da igra za platu ranga Nnokove

Link to comment
Share on other sites

Opet se vracamo na Gistolikog Singltonlikog igraca - altleta, pik-centar, al da moze i da sutne (zato mi Nnoko nije 100% lezao). 

Stvarno sam stoka, nekad smo hteli pipaca table, a sad ocu i da sutne 😄

Pejna sam obozavao na koledzu, al ovo sto je odigrao u Evropi je pomalo jajasto i mekano... Al na tom sam tragu.

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...