Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

9 minutes ago, vepar said:

Kao da smo imali neka velika imena, Markus, Sofo, Silb, Gist. Markus je objasnio kosarku, a cak i Silb nije bio promasaj samo nije bio igrac za nas

 

Tako da bih vise voleo veliko ime 

Koje bi to veliko ime prihvatilo ulogu rezervnog sg-a da tako nazovemo i 10 do 15 minuta po utakmici maks? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Mozda bude veceg imena, ima vec sada igraca u KKCZ veceg imena od Halla, ali se nece dovoditi igrac na njegovo mesto tako da nema potrebe uvlaciti Halla u ovu pricu.

 

Dok ne dodje taj novi igrac, ja cu se i dalje nadati da dolazi bolji plej od Halla(bez namere da ga potcenjujem)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Silb nije bio veliko ime, imao je jednu dobru sezonu u EL sa 30 godina. Da je bio dobar tu se slazem. 

 

Nisi naveo Kinseya i Derricka, kud ces veca imena. Prvi je bio ok ali daleko od partija Lorenza ili Barona. 

 

Dakle MWill je jedini opravdao hajp.

 

Za nas je svakako bolja opcija zdrav igrac ispod 30 god koji ima kvalitet nego igrac sa reputacijom ali mator/povrijedjen/nemotivisan.

Link to comment
Share on other sites

Kinsey je extra odradio posao kod nas. On uopste nije bio doveden za neku ulogu lidera, dosao je nedje na polovini sezone. Ta ekipa je imala Jovica, Milera i Cirbesa kao neki kostur ekipe, a Kinsi je tu savrseno legao kao ozbiljan two way igrac. Njegov midrange je bio ozbiljno oruzje, lagano se dizao na taj sut zbog vrhunskog driblinga. U odbrani je radio ozbiljno, dobar na lopti, a znao je udari dobru rampu. Uz sve to izuzetno atraktivan igrac, podizao je cesto ekipu i publiku nekim potezima. Spoj kosarkaske estetike i rudarenja. Full packet je bio Kinsey.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Sector said:

Silb nije bio veliko ime, imao je jednu dobru sezonu u EL sa 30 godina. Da je bio dobar tu se slazem. 

 

Nisi naveo Kinseya i Derricka, kud ces veca imena. Prvi je bio ok ali daleko od partija Lorenza ili Barona. 

 

Dakle MWill je jedini opravdao hajp.

 

Za nas je svakako bolja opcija zdrav igrac ispod 30 god koji ima kvalitet nego igrac sa reputacijom ali mator/povrijedjen/nemotivisan.

 

Derik je dosao posle teske povrede i dve godine nikakve kosarke. Kinzi isto kad je vec bio u silaznoj putanji ali ok, odradio je dobar posao

 

Za zakljucak se slazem, matori i poznati se nisu proslavili kod nas. Ali svakako mi se ne svidja selekcija ekipe, previse prosecnih igraca i preduga klupa

Link to comment
Share on other sites

Rochestie je takodje opravdao ocekivanja. Nije on kriv sto je igrao sa tako losim saigracima.

 

Ne znam ni sto dovode tog beka, nama ni ne treba jos jedna opcija sa klupe. Treba nam igrac evroligaskog kalibra osim Loyda i Nnoka. Petorka Brown - Jenkins - Stratos - D.Brown - Gist je mnogo jaca od Hall - Loyd - Lazic - Simonovic - Nnoko.

 

Trenutno imamo 8 igraca na pozicijama 3 i 4 i nijedan ne moze da bude starter u EL, pa daj da neko dobije minute na 2 umesto da se tu dovodi neki Cassius Winston koji ce da igra 10 do 15 minuta. Imacemo samo jednog igraca na spoljnim pozicijama koji moze da garantuje poene u EL, nama ako se povredi Nnoko ili Loyd nikoga necemo pobediti u EL osim ako nam se neko ne skloni zbog rasporeda.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Kao da smo imali neka velika imena, Markus, Sofo, Silb, Gist. Markus je objasnio kosarku, a cak i Silb nije bio promasaj samo nije bio igrac za nas

 

Tako da bih vise voleo veliko ime 

Markus pa 10 mesta prazno,pre mi nismo bili za Silba nego on za nas.Mi nismo imali krstenog pleja,sa ovim drugim timovima posle 2015. god Šilb bi bolje igrao.Samo kad se setim tekme protiv Panate ovde,sam je igrao i pogodio trojku za produzetak.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Nema bojazni da ce Sava ostati kod nas.

 

Za razliku od onoga koji je trenirao dok ne nadje angazman, Sava ce svakako naci angazman. Dosao je da pomogne i zameni NNoka na treninzima.

 

Dobro bre Sarac, to je jasno... i Stimac je trenirao sa Fenerom kad ovi nisu imali dovoljno igraca za trening. Oh, cekaj, opet pogresan primer 😄

 

 

 

Elem, Sava jeste omatorio i usporio se, ali to ne znaci da je sa 4 presao na 5 pa da je zamena za Nnoka. Mada, prekombinovanje je moguce, Reath da igra na Kuza, a Sava na Reath-ovom mestu na poziciji krilnog centra. Taman da udari junak na junaka, Sava vs. MJK! 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...