Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Nate said:

Bog sveti zna sta ce biti od ove sezone. Pominje se mogucnost da se napravi nekoliko mehura EL. Pitaj boga kako ce se igrati lige. Sta ce  biti sa manjim sportovima. Zenski sport niko ni ne pominje. O ekonomiji da ne govorimo. Uzas

Bas malopre slusam da je svetska zdravstvena organizacija izjavila da se nada da ce pandemiju staviti pod kontrolu u roku od 2 godine...

Stvarno ne znam kako ce sport funkcionisati.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Efes se nije povukao sa turnira ... e sad, da li ima smisla igrati posle svega?

 

i sta sad, hocemo li to da se pitamo i kada krene sezona, i kada svako malo neki igrac bude zarazen? a bice ih zarazenih, desice se nekome kao ciboni - da odjednom imaju 10 zarazenih. ako ne postoji odgovor na to, onda bolje da stopiraju sve dok ne prodje pandemija.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Haggard said:

 

i sta sad, hocemo li to da se pitamo i kada krene sezona, i kada svako malo neki igrac bude zarazen? a bice ih zarazenih, desice se nekome kao ciboni - da odjednom imaju 10 zarazenih. ako ne postoji odgovor na to, onda bolje da stopiraju sve dok ne prodje pandemija.

Šta ti misliš, kako i šta? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kankkunen said:

Šta ti misliš, kako i šta? :smiley33:

 

da se igra uz stalna testiranja, zarazeni da se izoluju, a ako ekipa ima mnogo zarazenih, onda dozvoliti neka kreativna resenja - da igraju juniori, da se pozajmljuju igraci iz drugih klubova dok se zarazeni ne oporave, i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Ovo dobro deluje,odbrans je sasvim dobra, voljni moment na visokom nivou, nisam hteo da hajpujem prekljice jer ipak je TT slaba ekipa. Da vidimo protiv Efesa kako cemo da delujemo,pa bih iskreno sacrkao sa pojacanjima i angazovao nekom bas kvatetnog igraca kada se ukaze prilika za to. I sada je guzva na nekim pozicijama, ne treba nam jis jedan prosecan igrac vec neko tipa Lojd.

Ako nwsto ne volim kada ekipa igra mlako, kada igraci ne kidisu. Ovo je milina gledati, cak i ako izgubis uz ovakav pristup, nije ti zao. Zaista je prava steta sto nece biti publike, uz sestog igraca ja mislim da i bez pojacanja padaju mnogi favoriti.

I dalje mislim da nam Simonovic nije trebao vec da je trebalo dovesti nekog kvalitetnog igraca na 4, a Rita, Kuridzu i Kuzmica koristiti pretezno na 5.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

simon panjina, umesto da unosi smirenost i stabilnost, seje nervozu ko leptir..

nokko je trebao na visokim pozicijama da doprinosi koliko i  loyd radi na bekovskim, al jbg.. no cak i tada, bili bi preskromni za el standarde.. ovako, sta reci, kome..

woldena nisam gledao u partizanu sem par medjusobnih meceva, no ovo sto trnutno prikazuje je bombonica..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

znaci uvek je igrao na 3, sem poslednjih 7-8 godina?

Misliš da si duhovit? Marko Simonović je rodjen 1986-e godine, dakle ima 34. Čak i da je tačno to što si napisao, on se košarkom bavio mnogo pre Zvezde i Radonje. I da, nije oduvek bio četvorka. Nije ništa čudno da se igračima tokom karijere promeni pozicija, sve zavisi od filozofije igre i zamisli trenera.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...