Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 hours ago, drakon1 said:

Kao onomad oko roaminga Covic ce Radonjicu (jednog dana kada ovaj bude odlazio) da zameri i pokusa da naplati i ovo osvajanje Kupa za koje mora da naknadno nagradi Obradovica.

 

Te premije koje Obradovic navodno potrazuje nisu toliko neuobicajene u slucajevima kada je trener otpusten. To je verovatno reseno nekim klauzulama u ugovoru i rezonuje se tako da se racuna da je Obradovicev minuli rad do njegovog otpustanja makar barem malo doveo do toga da smo osvojili Kup.

Obradovic nije znao za pola igraca koji su osvojili kup, a drugu polovinu je krivio za poraze.

Nema ni 1% ucesce u osvajanju.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Cavani said:

Zar nije Obradovic furao po netu pricu nije islo vidimo se nekom drugom prilikom, suza u oku mi sja. To se malo kosi sa ovim, dajte mi sve pare za godine buduce, ja sam sve odradio dobro a vi me sjebali.

Ne, nije furao tu pricu. Samo da mu je zao sto nije dobio priliku da bude trener pred navijacima.

 

Nije bilo potrebe ni da Matic pusta ovo kao vest. Isplatite coveka u fulu as per contract ili se nagodite i kraj price. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Ne, nije furao tu pricu. Samo da mu je zao sto nije dobio priliku da bude trener pred navijacima.

 

Nije bilo potrebe ni da Matic pusta ovo kao vest. Isplatite coveka u fulu as per contract ili se nagodite i kraj price. 

Njegovo pravo da trazi pare po Ugovoru, moje je da kazem da je totalni jadnik sa moralne strane sto koristi cinjenicu da ima trogodisnji ugovor protiv kluba u koji se kune, a gde je uradio pogresno sve sto je moglo da se uradi. Njegova 'pojacanja' jos uvek placamo i finansijski i rezultatski.

Ekvivalent bi bio da neko ode u caletovu firmu da radi, unakazi je svojim poslovanjem, pa kad mu cale kaze sine nije ovo za tebe da pozove inspekciju i tuzi caleta jer ima ugovor o radu. 

Nije isto Zvezda i Monako npr, ako se vec toliko busa.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Njegovo pravo da trazi pare po Ugovoru, moje je da kazem da je totalni jadnik sa moralne strane sto koristi cinjenicu da ima trogodisnji ugovor protiv kluba u koji se kune, a gde je uradio pogresno sve sto je moglo da se uradi. Njegova 'pojacanja' jos uvek placamo i finansijski i rezultatski.

Ekvivalent bi bio da neko ode u caletovu firmu da radi, unakazi je svojim poslovanjem, pa kad mu cale kaze sine nije ovo za tebe da pozove inspekciju i tuzi caleta jer ima ugovor o radu. 

Nije isto Zvezda i Monako npr, ako se vec toliko busa.

 

Ako je vec sam iskesirao izlaz iz Monaka, mogao je Covic da mu da malo vise strpljenja nego da ga odjebe odmah, jer i Radonja je bio svakakav u prvoj sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Cavani said:

Njegovo pravo da trazi pare po Ugovoru, moje je da kazem da je totalni jadnik sa moralne strane sto koristi cinjenicu da ima trogodisnji ugovor protiv kluba u koji se kune, a gde je uradio pogresno sve sto je moglo da se uradi. Njegova 'pojacanja' jos uvek placamo i finansijski i rezultatski.

Ekvivalent bi bio da neko ode u caletovu firmu da radi, unakazi je svojim poslovanjem, pa kad mu cale kaze sine nije ovo za tebe da pozove inspekciju i tuzi caleta jer ima ugovor o radu. 

Nije isto Zvezda i Monako npr, ako se vec toliko busa.

Pa mozda se Monako poneo vise fer prema njemu nego klub koji voli i koji ga smatra za igracku legendu.

Link to comment
Share on other sites

Kažu da u poslu nema emocija, međutim što se košarke i generalno sporta tiče emocija je važan i bitan faktor. Poslovno ili ti pravno kako god, ima pravo da traži novac jer od toga živi. Sa aspekta ljudskosti je malo onako bzvz jer nas je ukopao toliko duboko da ćemo ovaj fail plaćati i naredne sezone. Ko zna šta sve tu ima ali dobro. Generalno cela ova kampanja sa SO je bila loša loše će se i završiti. Šteta. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Cavani said:

Njegovo pravo da trazi pare po Ugovoru, moje je da kazem da je totalni jadnik sa moralne strane sto koristi cinjenicu da ima trogodisnji ugovor protiv kluba u koji se kune, a gde je uradio pogresno sve sto je moglo da se uradi. Njegova 'pojacanja' jos uvek placamo i finansijski i rezultatski.

Ekvivalent bi bio da neko ode u caletovu firmu da radi, unakazi je svojim poslovanjem, pa kad mu cale kaze sine nije ovo za tebe da pozove inspekciju i tuzi caleta jer ima ugovor o radu. 

Nije isto Zvezda i Monako npr, ako se vec toliko busa.

Zajebavas se? Cale bi otpustio sina ?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, leki bg said:

Zajebavas se? Cale bi otpustio sina ?

Ne bi ga mozda otpustio, ali bi ga recimo stavio na mesto gde pravi manje stete, da ne sjebe i sebe i caleta. Evo ti primer Filipa, da je ostao sjebao bi i sebe i caleta, poslat je gde manje stete pravi.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovo bi bilo više kao "firma imala projekat koji se završava u junu, a ćale otpustio sina u decembru jer mu se učinilo da neće ispuniti zacrtane ciljeve, iako je prvi u regionu trenutno, ali nije uspeo da se probije na međunarodno tržište kako je bilo očekivano". Velika ljubav u pm : ) 

 

chale rek'o ortacima iz kraja (novinarima), sin mi vodi firmu na F4 ili makar u top8 firmi u evropi a sin sve pogrešno uradio i sad eto ta glupa jadranka ostala 

 

a navikli smo jednom u deset godina da uđemo u top 8 i izgubimo tri nula i kurac. 

 

i sad hoće i pare umesto da se nađemo na pola, veske goran može sa tim parama da obnovi trg republike još jednom. al celavo dete pa prokleto. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovo bi bilo više kao "firma imala projekat koji se završava u junu, a ćale otpustio sina u decembru jer mu se učinilo da neće ispuniti zacrtane ciljeve, iako je prvi u regionu trenutno, ali nije uspeo da se probije na međunarodno tržište kako je bilo očekivano". Velika ljubav u pm : ) 

Sin sjebao sve sto moze u HR delu u medjuvremenu. Cale ga zeznuo da ne izvadi stvar 😞

Link to comment
Share on other sites

Obradoviću naravno da se isplati sve po ugovoru. Vesti na temu raskida ugovora su bile suviše neprecizne i laički formulisane da više ne znam kome verovati a posebno ne bih a priori zauzimao busiju, ali ako Obradoviću pripadaju prava na bonuse za osvojene trofeje nakon što je prestao da bude trener, to znači:

a. ili da ugovor sa njim nije ni prestao

b. ili da je ugovor protivpravno raskinut od strane kluba što je isto po pravnom dejstvu kao a.

c. ili da su ugovorom bili predviđeni penali za raskid od strane kluba u visini određenog dela zarade po ugovoru i bonusa

d. ili je zaključen sporazum o prestanku angažovanja kojim je predviđeno da mu pripadaju i bonusi i ostalo

 

Ne znam da li u ovim ugovorima sa sportskim radnicima važe pravila kao za obične zaposlene, tada bi se njemu dugovale isplate samo do momenta dok ga drugi klub/poslodavac ne angažuje. 

 

U svakom slučaju, iako ne znam opus niti preferiram onaj neki pančevački indie pop duo Buč Kesidi, moram da ih citiram - Nema ljubavi u klubu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sad ozbiljno, Obradovic je promasaj Covica kao sto su Obradovicevi promasaji Kolom, Hol, Obrajant, Rochesti i ostali. Covicev promasaj je utoliko veci jer je imao Radonju slobodnog i ornog za rad, koji je za nas klub perfect fit.

Obradovic je svoje promasaje platio glavom, a Covic ce svoje nasim parama.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Cavani said:

Sad ozbiljno, Obradovic je promasaj Covica kao sto su Obradovicevi promasaji Kolom, Hol, Obrajant, Rochesti i ostali. Covicev promasaj je utoliko veci jer je imao Radonju slobodnog i ornog za rad, koji je za nas klub perfect fit.

Obradovic je svoje promasaje platio glavom, a Covic ce svoje nasim parama.

 

jedino sto su do sada radonjicevi i ini promasaji bili covicevi a sada su striktno obradovicevi, sto opet govori o toj kvazi pr klimi koja se stvara iz poverljivih izvora.

 

ja smatram da je trener uvek odgovoran za dovodjenje igraca u nekoj slicnoj meri kao i front office, posto ovo nije nba, gde trener radi vodjenje tekme a dovodjenje igraca neko zaduzen za to.

 

jedini problemcic je sto je po tom narativu radonjicu vazda smetao chova da ostvari uspeh a sada je chova prvi ili drugi put (sigurno je bio neki jadnik koji je sve usrao pre celave prevare) dao odresene ruke treneru i ima da se oporav;ljamo 5 godina. a realno smo tu gde i treba u aba i tamo gde je relativno realno u euroleague.\

 

i da, ovoliko odresene ruke je imao samo onaj milivoj lazic ili kako se vec zvao lik kojeg su u posprdnom maniru zvali haski. ostali su imali sezonu, dve da urade ono sto su zapoceli.

 

i nije to nigde uklesano u kamenu da mora tako ali nemojmo se sramotiti tako sto cemo da se pravimo da je neka katastrofa od sezone kad je regularna zvezdina sezona.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...