Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, Losmi17 said:

 

Terry, odakle ti ta info?

 

Sa RSB. Lik ga video u Beogradu danas. Nije sad da ce sigurno da dodje, ali evo pisu vec par dana da ce se traziti plej, da je Hall zavrsio i da ce se traziti centar.

 

Svakako se nadam da nece doci, ali eto, da prenesem da se ne slogirate ako se obistini.

 

U zadnje vreme citam dosta RSB, i mogu da kazem da tamo ima par njih koji imaju mozda cak i direktne informacije iz kluba. Tako da...

19 minutes ago, Ulicni basketas said:


Sa ovim se ne zajebava. Ali stvarno.

 

Nikad vas ne bih lozio bezveze. Bukvalno nisam taj tip ljudi. Meni se povraca od pomisli da se taj vraca u klub.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Гио94 said:

Мислиш да их Радоња није закључао и прогутао кључ Пионира? Онакви шутеви за 3п у Лакташима ми то говоре..промашаји попут оних (у серијама), читаве конструкције коша обично долазе након жестоких тренинга и тешких руку. 

 

Zanimljivo zapazanje...ima logike i nadam se da si u pravu. 

 

4 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Jbem li ga, jeste priroda ali valjda i ona u sebi ima neku hemiju, ne znam kako to ide 🙂

 

Iboga

https://europeibogainecenter.com/sta-je-zapravo-ibogain/

 

Cista priroda al proizvodi zesce tripove. Sretnes se sa bogom licno i nakon seanse nisi vise isti covek (tako kazu). Mozda zvuci sasavo ali mislim da je ovo bas ono sto nam treba (igracima). 

 

11 minutes ago, Laki21 said:

Ovo za Hola je nešto zvanično nezvanično?

 

Imamo 3 klasicna pleja, od toga samo jedan igra odbranu i njega da silbujemo?

 

Ja bi Koloma, bilo je vec situacija da novi igrac ne odigra ni sekunde kada dodje do smene trenera pa ne bi bio prvi put. Moguce da je njega ipak neko drugi doveo a ne Sale. 

6 minutes ago, Vlada_79 said:

Cekaj, domaci plej. Ovo je verovatno neka greska.

 

Jel bese Jovic slobodan? 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако је стварно домаћи, и ако је рок 6. 1.  као што се пише, онда су само 2 опције могуће. Или долази из евролиге - Јовић, или из АБА лиге - а ту је једина опција по мени Јован Новак...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wingwalker said:

Shaq: '' ...bilo mi je zao saloa, al jebo nam je majku sa prvobotinom selekcijom, sa obrajntom je jebao ne samo nama vec i sebi majku, a na sve to je doveo u amanet i koloma da sledecem koucu jebe mamu..

usrao nas salo za sve pare, no i dalje se uzdam u raaru da ce ispeglati sve ovo..

ova tekma je samo pokazala, da je salo trebao i ranije da ode.. nazalos.'' ...izvinjavam se ali morao sam ovo da prenesem...ništa novo ali po sred čela.

 

 

na osnovu cega tvrdite da je obradovic doveo koloma nedelju dana pre otkaza? jel na osnovu toga sto covic kaze da se cuo jednom sa radonjom uvece a onda ovaj sutra odlucio da dodje?

 

meni treba vise vremena da resim da kupim novu stolicu pre nego sto bacim staru

edit 

dodatno pitanje: & zašto bi onda hall bio bivši a ne kolom, ako ga je već obradović doveo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

na osnovu cega tvrdite da je obradovic doveo koloma nedelju dana pre otkaza? jel na osnovu toga sto covic kaze da se cuo jednom sa radonjom uvece a onda ovaj sutra odlucio da dodje?

 

meni treba vise vremena da resim da kupim novu stolicu pre nego sto bacim staru

To necemo saznati nikad ko je insistirao na njegovom dovodjenju, ali mi nema ni smisla da je Obradovic rekao "OK" na "dovodimo Koloma, rekao Radonjic da bi hteo njega, jer te inace menja za neki dan, a ti odradi jos 2 tekme" : D 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dovođenje Koloma mi je najneshvatljiviji transfer od svih koji su mi poznati što se kluba tiče (Tatinog Sinka ne računam). Čovek je po apsolutno svim parametrima rekreativac, potpuno je nepojmljivo čime se tkz struka rukovodila prilikom njegvog transfera. Čovek koji u bukvalnom i prenesenom smislu nije u stanju da sačuva stolicu pa da mu život zavisi od toga, jedan potpuni i neverovatni WTF. Apsolutno nikakvog rezona tu nema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To necemo saznati nikad ko je insistirao na njegovom dovodjenju, ali mi nema ni smisla da je Obradovic rekao "OK" na "dovodimo Koloma, rekao Radonjic da bi hteo njega, jer te inace menja za neki dan, a ti odradi jos 2 tekme" : D 

 

kada je u planu da dobijes otkaz, ti se onda ne pitas za stavke koje se ticu buducnosti

koliko ja znam, ovde se svake seyone pisalo kako xy trener, najcesce radonjic, posto je najduže bio trener, nije odveo xy igraca, nego čović

 

ne tvrdim ja da ga je obavezno radonjić odabrao, nego mi je malo bezveze da se sada sve baci na obradovića, kao da je ovo neki treći klub koji ima drugačiji modus operandi od onoga koji poznajemo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

JOB kad Radonja postavlja akciju u kojoj on ne zavrsava:

 

 

 

:lol_2:

 

Opasno potcenjen komentar, zasluzio je daleko vise reakcija.

 

Sto se price Simonovic/Petrusev tice, obojica su veliki talenti, a trenutno obojica slicno i igraju. Imaju visinu, pregled igre i kontrolu lopte, solidan sut sa distance, osecaj za skok. Petrusev jedino ima prednost sto je malo mladji, to je sve.

 

Naravno, nijedan ni drugi nemaju neke sanse da dodju kod nas. Da vas podsetim, Bitadze je dosao u Buducnost koja je na 4 i 5 imala Barovica, Danila Nikolica i Clarka, a mogao je i Clarke da se spusti na 4. To bi bilo kao kada bi mi imali Kuzmica (Barovic), JOB - a (Clark), Reath (Danilo Nikolic), a imamo i Davidovca koji moze da se spusti na 4. Problem je sto osim ovih igraca imamo i Nnoka, MJK, Simonovica i Simanica, znaci Petrusev bi mozda i dosao ako bi se odrekli poslednje cetvorice. Nije lud da dolazi u tim gde bi bio samo jedan od visokih igraca.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Ne znam. Ajd da vidimo koliko će se zadržati.

Zadrzace se do kraja sezone, jer nemamo mogucnosti za mnogo promena, tj samo dve. Ako smo saglasni da je Hol bivsi i da nam treba njegova zamena, ne verujem da cemo i drugo slobodno mesto ispucati na jos jednog pleja. 

Problem je sto nema kvalitetnih opcija na trzistu. Mozda je to Jovic(ako uopste razmislja da dodje kod nas), pa je onda ideja da sa dva iskusna pleja pokusas da sredis igru, a imas i Uskokovica kao osiguranje kada se Jovic povredi, a povredice se. 

Ni jedan od Meginih visokih nema sanse da dodje kod nas(to je vise moje misljenje, ne insajder informacija)Tako da nam ostaje jedno mesto i ja bih voleo jednu dobru opciju na 3, a to se vec da naci.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, đubrivo. said:

 

kada je u planu da dobijes otkaz, ti se onda ne pitas za stavke koje se ticu buducnosti

koliko ja znam, ovde se svake seyone pisalo kako xy trener, najcesce radonjic, posto je najduže bio trener, nije odveo xy igraca, nego čović

 

ne tvrdim ja da ga je obavezno radonjić odabrao, nego mi je malo bezveze da se sada sve baci na obradovića, kao da je ovo neki treći klub koji ima drugačiji modus operandi od onoga koji poznajemo

Ne tvrdim ni ja ni ovo, ni ono, samo iz mog ugla, Obradović bi otišao 7-10 dana ranije da mu je Colom nametnut zbog sledećeg trenera. Nije ni bitno, videćemo koliko je Radonjić zaljubljen u njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...