Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ako se dobro sećam, Lisica je bio MVP finalne serije protiv Partizana u sezoni 1993/94.

Neverovatan borac na terenu.

Tuga.

U regularnom delu prvenstva Partizan nas je dobio 7:0, moj cale, inace vatreni partizanovac me je zezao pred pocetak prve utakmice, kada smo ih dobili tu prvu utakmicu ustao je vidno iznerviran i urezao mi se njegov komentar u secanje, " ma i corava koka neko zrno ubode" . E ta corava koka ih raznela u nastavku serije, jedva su izbegli ciscenje. Da ne pricam da nisam smeo ni da se radujem jer je cale svaki moj gest shvatao kao provokaciju, pa su mi bgm pretile i batine. Kraj zadnje utakmice nisam ni docekao u sobi jet je cale par puta imao jak poriv da me prebije isfrustriran desavanjima u toj seriji, secam se da me je baba izvela napolje pa sam virkao kroz prozor hahaha, kakva su to bila vremena.

 

U toj seriji je briljirao Lisica, svugde ga je bilo. Posebno se secam t4 zadnje utakmice kada je bukvalno masakrirao Partizan. Kada smo dobili Partizan posle ere Vujosevica u onom polufinalu, jedan moj mladji komsija zvezdas me ushiceno pitao da li mi je ovo najveca pobeda Zvezde na Partizanom koje se ja secam, rekao sam kao iz topa da nije i objasnio mu da je ovo bio sudar rivala slicnih kvaliteta ma koliko nam psihicki bilo tesko da savladamo barijeru posle godina neuspeha. Ali da je prava barijera probijena tih 90-tih posle jos duzeg perioda neuspeha sa neuporedivo jacim Partizanom koji je bio apsolutni favorit pre te serije i koji nas je pobedjivao kako je stigao te sezone.

 

Bilo je boljih igraca 90-tih, ali za mene je Lisica bio i ostao sinonim Zvezde tih godina.

Pocivaj u miru legendo [emoji25].

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 25
  • Love 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uz vrlo dobrog Voldena mislim da umesto Roca mozemo pokusati sa nekim mladim neafirmisanim plejmejkerom od preko bare. Ne dobijamo od Roca gotovo nista. U odbrani standardno los, a u ovom mandatu ni napad nije sjajan. Imamo prostor za pokusaj na 2+1 ugovor pa sta nam bog ili Karaicic daju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Uz vrlo dobrog Voldena mislim da umesto Roca mozemo pokusati sa nekim mladim neafirmisanim plejmejkerom od preko bare. Ne dobijamo od Roca gotovo nista. U odbrani standardno los, a u ovom mandatu ni napad nije sjajan. Imamo prostor za pokusaj na 2+1 ugovor pa sta nam bog ili Karaicic daju.

 

Sto je najgore ja ne vidim neki napredak kod njega iz utakmice u utakmicu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...