Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, harmonajzer said:

Predaja nije opcija. 😋

 

Šalu na stranu, prisećam se čuvene finalne serije Zvezda-Cibona (mnogo puta spominjane ovde), koja se završila famoznim levim horogom Mihovila Nakića, par sekundi pre kraja iz nemoguće situacije.

 

Ako me sećanje dobro služi, Cibona je povela sa 1-0 u seriji, a u revanšu smo bili hendikepirani neigranjem dva igrača na bekovskim pozicijama (Karadžić, Radović, Nikolić...neko iz te garniture), ali to nas nije sprečilo da ih rutiniramo u Pioniru.

 

Nijedan igrač ne čini tim. Zlobnici će reći da mi i nismo neki tim, ali ipak verujem da neigranje Voldena, iako jeste hendikep, ne mora da bude presudan momenat. Imamo mi dovoljno kvaliteta da se pošibamo sa njima. Po meni, odlučiće volja i trenutno raspoloženje pojedinaca.

 

Zato, samo hrabro i u kost. Pa šta bude.

Da se ovaj forum pita Zvezda ne bi ni isla na kup. Srecom igraci se pitaju nesto.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U principu to ce biti nivo kao protiv igosa. Znaci 30% Voldena. I sa 100% su nam sanse slabasne, a ovako...

 

Iz ostalih vesti Pukl, Hordov, Radojkovic.

Nesto sam mirniji sto je Pukl prvi sudija, on nece dozvoliti (nadam se) blamiranje, narocito jer je glavni kandidat da sudi finale EL.

 

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

U principu to ce biti nivo kao protiv igosa. Znaci 30% Voldena. I sa 100% su nam sanse slabasne, a ovako...

 

Iz ostalih vesti Pukl, Hordov, Radojkovic.

Nesto sam mirniji sto je Pukl prvi sudija, on nece dozvoliti (nadam se) blamiranje, narocito jer je glavni kandidat da sudi finale EL.

 

Pukl ok, Hordov ne bas, Radojkovic do sada korektan i pazi da ne smeta mnogo primadonama. Sve u svemu, moglo je mnogo gore. Radovic i Javor se izgleda cuvaju za Podgoricu.... 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Del Piero said:

Da se ovaj forum pita Zvezda ne bi ni isla na kup. Srecom igraci se pitaju nesto.

Tada je jedan otpisani izvucen iz steka, pa je to i licilo na nesto, a kapiram i da nismo osvojili, ne bi se plakalo,. Ne znam ko ce sad da se pojavi. MJK koji nije igrao mesec dana???

A i nije da se ovde nije pisalo o tome da bi Hol i Uskok trebalo da vise igraju. Strucnjaci su pricali o skracenju rotacije i o tome kako su oni nemaci pojma. 

Predaja naravno nije opcija, ali je osvajanje, ili ne poprilicno bitno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se uzdamo u taktiku...preostaje nam nada da sobe u hotelu u kojem noće futurani nemaju zvučnu izolaciju, pa da će desetak automobila strateški spontano parkirani u blizini kojima se celu noć na svakih 15 minuta uključuju alarmi uraditi dovoljno da na poluvreme odemo sa egal rezultatom.

Nakon toga samo da prizovemo to šutersko ludilo i jedan-nula ko na tacni.

 

Druga opcija je da ovih par forumaša sa jakim modžom krenu već sada da bacaju jinx-ove.

Inače visoko potcenjen alat kada doteraš do finalne serije sa rosterom u kojem od svih potpisanih ove sezone nedostaje šest igrača - 5 stranaca i Kure.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

''Nisam imao priliku da učestvujem u tim nekim stvarima od ranije. Fokusiran sam na dešavanja na terenu i da dobrom igrom dođemo do šanse da savladamo ekipu Partizana. Ovaj, Budućnosti, izvinjavam se'', ispravio se Dejan brzo.

:lol_2:

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

A na monitoru otvoren Vox92... 

Pa naravno. Cuo Radonja gde se najveci strucnjaci okupljaju. Pa da i on nauci nesto. Na ovom forumu je recept za osvajanje aba lige! Mislim da je Losmi17 blokiran kod njega jer je pesimistican... 😁😂

Edited by Predragdjape
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne mracim ali sa ovakvim osakacenim rosterom, bez pleja, bez cetvorke sa Loydom koji bas i nije u nekoj formi bice cupavo.

Daj boze da gresim mada nek odigraju najbolje sto mogu pa sta bude, nece prestati  kosarka da se igra ako rezultat ne bude onaj koji bi mi hteli.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...