Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Obi-Wan:  But he still has much to learn,Master. His abilities have made him... well, arrogant.
Yoda: Yes. Yes. A flaw more and more common among Jedi. Too sure of themselves they are. Even the older, more experienced ones.

Ne znam zašto sam se setio ovog dela..:classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Klinke za koju godinu na Nba draft 😃

 

Ne znam, ako klinci budu visoki, uz Rogerovu tehniku i mehaniku servisa dobijamo najbolje serve bot igrace u istoriji. 😅

 

Kako lik uziva, kontam da mu tenis nije vise u sferi interesovanja.

Link to comment
Share on other sites

Juce je Roger imao #AskRF na tviteru, ovo su najzanimljiviji/najbolji odgovori :classic_biggrin:

plus je rekao da ne planira da komentarise Wimbledon ove godine, posto se dosta pricalo o tome

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i odmah  je promenio  :classic_biggrin:

 

Fw1rqMsXgAA0jK0?format=jpg&name=small

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 hours ago, Boxy said:

I ovo je sve sto treba da se zna o Djoko fanovima, provociranje je ono cime se hrane. :default_coffee:

Dosta čitam ovaj forum i često se kaže da je generalizacija strogo zabranjena, mnogi su banovani po tom pitanju. A ovaj post ako nije najgora generacija ja ne znam šta je. A ovaj član foruma to radi kao dobar dan, samo li joj se malo svidi nešto...

 

Lazarusovom postu tu svakako nije mesto, ali Boxy nije nova ovde da ne ne zna da ne sme tako da odgovara... Ali briga je, zna da pravila ne vaze jednako...

 

Time završavam bilo kakvu priču na ovu temu naročito na Fedovom topiku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad me podseti, iskočio mi danas neki video na YT sa naslovom nešto tipa kako je Kejt Midlton odbrusila Megan Markl (ili obratno, zaboravila sam) u vezi sa njenom pričom o RF i kako se samo usuđuje :classic_biggrin: nekoliko minuta sam lupala glavu zašto se njih dve svađaju oko Federera, royal family mi uopšte nije palo na pamet :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Prvo, nilad ne bih pomislila na royal family , a drugo, Roger i Kejt Midlton su nedavno snimali neku promociju za W, igrali tenis itd., taKo da tek sad mi ne bi pala napamet kraljevska porodica :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Federer jednostavno ima ukusa.

To se izgleda rodi tako čovek.

Svaki put kad vidim njegove slike to izgleda fenomenalno.

Ne razumem se u modu, ali to je uvek odlično za oko. Kad budem išao na svadbu sledeći put, samo ću kopirati njega.

Sa druge strane Mirka katastrofa svaki put.

Pomislio sam da se opet udaje za njega.

 

Edited by Ledd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2023 at 12:05 PM, Boxy said:

I ovo je sve sto treba da se zna o Djoko fanovima, provociranje je ono cime se hrane. :default_coffee:

Koja je muka kad se podsjeti na rodjendan najvećeg jinxa u istoriji tenisa?

Zašto tako salty? 🥺

Edited by LazarusMNE
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LazarusMNE said:

Koja je muka kad se podsjeti na rodjendan najvećeg jinxa u istoriji tenisa?

Zašto tako salty? 🥺

 

Kao sto rekoh, jedina hrana vecini Djoko fanova su provokacije. drugacije ne znaju da funkcionisu :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...