Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Pa glumica je ona, sasvim solidna, iako nije napravila neku epsku karijeru. Mislim da odavno nije glumila negde, par godina sigurno.

 

Ali generalno u javnim nastupima uvek dominira, uzasno je harizmaticna i inteligentna, od glumica me podseca recimo na Sarliz Teron po toj erupciji harizme.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Uh. Glavno je da nema smetnje u svakodnevnim aktivnostima, a vežbe može da prilagodi. Još on sa svojim onako ekonomičnim stilom igre, a šta će tek kasnije da rade Mari i Rafa, o Delpu ne smem ni da mislim.

Koliko li bivših sportista plati sve te napore u kasnijoj fazi života, i ne samo tenisera...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alcesta said:

Uh. Glavno je da nema smetnje u svakodnevnim aktivnostima, a vežbe može da prilagodi. Još on sa svojim onako ekonomičnim stilom igre, a šta će tek kasnije da rade Mari i Rafa, o Delpu ne smem ni da mislim.

Koliko li bivših sportista plati sve te napore u kasnijoj fazi života, i ne samo tenisera...

I Novak da je pametan da stane.Dosta je.

Link to comment
Share on other sites

Jos neki delovi

 

RF: When I have time—and I try to make the time—I go on the court with them and try to teach them (kids) a little bit. It’s obviously an interesting dynamic, because I’m the dad, and not a former player. It is what it is [laughing].

RF: I love to plan vacations. Having something to look forward to is important. We’re going to Japan for two weeks this year, we’re going to the Maldives, and I am so excited for that

 

a svi koji imaju dodir sa tinejdzerima, znaju koliko je ovo istina :classic_biggrin:

 

RF about having teens! „It’s interesting. Sometimes, it’s like, ‘Is it ok if I also live here?’ I’m joking, but it’s true that it’s intense.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

To je grupa fans4Roger, koji su stalno imali sa njim neka godisnja vidjanja, pa je ovo bilo oprostajno.

Nemam ja te pare da budem clan :classic_biggrin:

Ništa uvredljivo za Feda, nemoj pogrešno da me razumeš, ali lepo bi bilo da je pokupio i neke verne fanove koji to sebi ne mogu da priušte. Ponavljam, ovo pišem samo jer mi je žao fanova kojima bi to značilo mnogo više nego ovima što su ga redovno vidjali. Svakako, i ovo dešavanje je super.

Link to comment
Share on other sites

Kako to da uradi, kako da izabere? 

Ovo su fanovi koji su osnovali taj fan klub, svako je mogao da se prikljuci, ali je i kostalo, ne znam tacno koliko na godisnjem nivou.

Znam ja nekoliko njih koji su clanovi i koji su bili na ovom druzenju, poprilicno je sve bilo tajanstveno, mislim da nisu smeli nista ni da postuju na drustvenim mrezama.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Boxy said:

Kako to da uradi, kako da izabere? 

Ovo su fanovi koji su osnovali taj fan klub, svako je mogao da se prikljuci, ali je i kostalo, ne znam tacno koliko na godisnjem nivou.

Znam ja nekoliko njih koji su clanovi i koji su bili na ovom druzenju, poprilicno je sve bilo tajanstveno, mislim da nisu smeli nista ni da postuju na drustvenim mrezama.

Jasno, razumem. Možda po fan klubovima širom planete, recimo glavni fan klub iz Srbije da odabere jednog (ne on lično,njegovi ljudi). Sa druge strane, pojavi se neki ubilački fanatik, lol. Znam da nije to baš tako lako, samo rekoh žao mi je vernih neplatežnih fanova. Isto važi i za Novaka recimo (i Rafu), baš bih voleo da organizuje ovako nešto, sa naglaskom na siromahe, lol, ako može.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da postoji fan klub u Srbiji, makar meni nije poznato.

Realno, to je nemoguce, moze da se ide ili na neku vrstu nagradne igre ili ovako, ali kad je nagradna igra u pitanju nikad ne znas da li je taj bas toliki fan, a ovo su ipak ljudi koji su placali tu clanarinu, putovali stalno, odvajali i vreme i novac da bi ga videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...