Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

1 hour ago, Boxy said:

 

Da je bilo ko napisao boldovanu recenicu, ti bi iskulirao, ali posto je Mek, odmah si morao da zauzmes suprotan stav i da ismevas...kako ti ne dosadi vec jednom...

 

A svako ko malo prati desavanja, zna da je tviter u haosu posebno od kad ga je Mask kupio.

Pa kada čovek piše besmislice non stop, sad bolje poznaje finansije od Maska... Ja da stvarno hoću da radim to što insinuiraš imao bih posla 24/7, reagujem samo na top 10% komentara... 

 

Za Twitter sam i te kako u toku, a kako će se to završiti, odnosno hoće li uspeti da spustaju ovaj najveći medij koji ne mogu da kontrolišu, videćemo... Znam, znam sad sledi ismevanje ovog stava, ali to je priča o kojoj ne želim, naročito ovde na tenisu.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Helena said:

Fun fact-kad je neko bogat i budala, onda je ekscentrik.

Kad je sirotinja i budala, samo je budala :classic_biggrin:

I još da dodamo poznatu floskulu... Tanka je granica između genija i ludaka... A upravo takvi guraju ljudsku civilizaciju napred...

 

Federer se prevrće u nekom bazenu i ne veruje šta uradismo od njegove teme, lol...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pangea said:

Pa kada čovek piše besmislice non stop, sad bolje poznaje finansije od Maska... Ja da stvarno hoću da radim to što insinuiraš imao bih posla 24/7, reagujem samo na top 10% komentara... 

 

Za Twitter sam i te kako u toku, a kako će se to završiti, odnosno hoće li uspeti da spustaju ovaj najveći medij koji ne mogu da kontrolišu, videćemo... Znam, znam sad sledi ismevanje ovog stava, ali to je priča o kojoj ne želim, naročito ovde na tenisu.

 

Samo sto Mek niti jednom nije rekao da bolje poznaje finansije od Maska, to je neka tvoja suluda projekcija, procitao si nesto sto nije napisano.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Pangea said:

Pa kada čovek piše besmislice non stop, sad bolje poznaje finansije od Maska... Ja da stvarno hoću da radim to što insinuiraš imao bih posla 24/7, reagujem samo na top 10% komentara... 

 

Za Twitter sam i te kako u toku, a kako će se to završiti, odnosno hoće li uspeti da spustaju ovaj najveći medij koji ne mogu da kontrolišu, videćemo... Znam, znam sad sledi ismevanje ovog stava, ali to je priča o kojoj ne želim, naročito ovde na tenisu.

Ti bi mogao i da kuliras malo posto si klon koji dobrom voljom moderacije obitava ovde, a ocigledno nije naucio nista. Provociras, pises gluposti koje se 90% ignorisu, odgovara ti se ili kad preteras ili iz kurtoazije. Tvoje opservacije su ucitavanje i kaznjive po pravilniku koje ne prijavljujem iskljucivo zbog toga sto me bas briga sto covek koji u nekoliko forumskih inkarnacija nije napisao postova vrednih citanja za prste jedne ruke konstantno ide iza mene i kao hekler nesto dobacuje. Aj bar da ubodes nekad nesto, ali nista, sve corak.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Boxy said:

A svako ko malo prati desavanja, zna da je tviter u haosu posebno od kad ga je Mask kupio.


Ako pod haosom mislis da ljudi provode nikad vise vremena, onda da. 😁

 

Mislim da su vece sanse da twitter ili X kad Mask uradi rebranding postane trillion dollar company nego da Threads postane ozbiljan konkurent.
X ce biti app for everything za 5-10 godina a Threads je dosao do brojke od 100m tako brzo samo zato jer je ubacen kao one-click opcija za preko 2 milijarde ljudi. Kada se pogleda iz tog ugla to i nije neki uspeh jer vise od 95% ljudi nije ni instalirao taj app a i od tih ~5%, u prvih 7 dana, vise od polovine korisnika je diglo ruke i ne obitava tamo cak ni jednom dnevno.

 

Tako da, oni sto su uzeli pare za tw sada deluje kao best deal ever a za 10ak godina ce verovatno da izgleda kao najveci bargain Maska.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth Steva said:


Ako pod haosom mislis da ljudi provode nikad vise vremena, onda da. 😁

 

Mislim da su vece sanse da twitter ili X kad Mask uradi rebranding postane trillion dollar company nego da Threads postane ozbiljan konkurent.
X ce biti app for everything za 5-10 godina a Threads je dosao do brojke od 100m tako brzo samo zato jer je ubacen kao one-click opcija za preko 2 milijarde ljudi. Kada se pogleda iz tog ugla to i nije neki uspeh jer vise od 95% ljudi nije ni instalirao taj app a i od tih ~5%, u prvih 7 dana, vise od polovine korisnika je diglo ruke i ne obitava tamo cak ni jednom dnevno.

 

Tako da, oni sto su uzeli pare za tw sada deluje kao best deal ever a za 10ak godina ce verovatno da izgleda kao najveci bargain Maska.

Tviter ima rast na papiru jer sad moras da otvoris acc da bi citao i dosta ljudi je to uradilo. Aktivnost sa druge strane najmanja u poslednjih 5 godina. Odrzavanje praznih brojki, ako se desi da telegram i threads i neko treci potpuno preuzmu i postanu go to platforme za vesti i prenosenje interakcije sa poznatima, njih ceka sudbina myspace.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darth Steva said:


Ako pod haosom mislis da ljudi provode nikad vise vremena, onda da. 😁

 

Mislim da su vece sanse da twitter ili X kad Mask uradi rebranding postane trillion dollar company nego da Threads postane ozbiljan konkurent.
X ce biti app for everything za 5-10 godina a Threads je dosao do brojke od 100m tako brzo samo zato jer je ubacen kao one-click opcija za preko 2 milijarde ljudi. Kada se pogleda iz tog ugla to i nije neki uspeh jer vise od 95% ljudi nije ni instalirao taj app a i od tih ~5%, u prvih 7 dana, vise od polovine korisnika je diglo ruke i ne obitava tamo cak ni jednom dnevno.

 

Tako da, oni sto su uzeli pare za tw sada deluje kao best deal ever a za 10ak godina ce verovatno da izgleda kao najveci bargain Maska.

 

Apsolutno je sve moguce, ali ono sto veoma dobro znam je da su ljudi poprilicno nezadovopjni sa trenutnim stanjem na tviteru, imao je onu ideju da se tviter placa, pa kad niti jednoj poznatoj licnosti nije palo napamet da se verifikuje, onda je to odradio besplatno, imao je tu "akciju" da ne mozes da vidis od 200-300 tvitova, pa je povecao na 500-600, pa je onda rekao da je to stamo fora...kao sto rekoh, sve je moguce, mozda kad odrwdi to rebrendiranje tviter zaista postane odlican, ali sad ima poprilican broj mana koji su se povecali kako ga je on kupio.

I ovo pricam iz ugla nekog ko voli tviter, uprkos svemu dosta vremena tamo provodim

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Tviter ima rast na papiru jer sad moras da otvoris acc da bi citao i dosta ljudi je to uradilo.

Možda su imali kod mene neke teoretske šanse da otvorim nalog dok sam mogla da čitam bez ograničenja, a posle ovoga neću sigurno nikada pa makar propustila ko zna kakve informacije. To kod mene samo ima kontraefekat, isto kao što neću ES-u da platim plejer iz inata što nas maltretiraju s izborom mečeva i non stop ga reklamiraju, pa makar koštao 5 centi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Odrzavanje praznih brojki, ako se desi da telegram i threads i neko treci potpuno preuzmu i postanu go to platforme za vesti i prenosenje interakcije sa poznatima, njih ceka sudbina myspace.

 

 

E jbg, samo toliko. Kao so rekoh, IMO, verovatnoca za tako nesto je manja nego da tw postane trillion dollar company. 
 

@Boxy

Pa da, poznati su hejtovali jer su navikli da im se titraju jajca za sve pa sad, jer su eto oni poznati, to valjda treba tako da bude i da dobiju verifikaciju dzabe. Uglavnom dosta ljudi je pocelo da placa a mislim da ce biti jos vise sad kada su content creators poceli da dobijaju pare od reklama u tvitovima. 
Pre 4-5 godina da mi je neko rekao da cu da placam yt premium rekao bih mu da je lud i glup a sada bih otkazao apsolutni svaki subscription pre yt. Tako da, ko zna, moze za 4-5 godina slicno bude i sa X app-om.

Ovo sto McL prica za vesti, isto moze da se kaze za tw i yt… ako tw preuzme objavu video contenta od yt, yt ceka myspace sudbina. 😁

 

@alcesta

Ne znam da li su ta ogranicenja na snazi i dalje, mislim da jesu, ali ja se ne secam da sam nekad dosao do ogranicenja a provodim solidno vremena tamo (i ne placam tw blue).

Inace, to je uvedeno da druge kompanije ne bi trenirale AI nad tvitovima nego ce Elon da trenira samo svoj AI sto mu opet dodje kao skroz logicna poslovna odluka kad je to vec njegova kompanija.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Smrtokapa said:

Pošteno je da i Rodžeru ostane neki rekord, ipak je Vimbldon turnir na kojem je odigrao svoje najlegendarnije mečeve 🙂

Ma ovako je i bolje. Da je Novak danas dobio otkrili bismo da ni Rodžer nikad nije bio rekorder jer je sve vreme ispred njega bila Navratilova, a nije ni znao :classic_tongue:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...