Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

10 minutes ago, Boxy said:

Jeste da dolazi od ovog Bena, ali valjda jeste posto je rekao da je vec i skinut video.

Da je neki stari, ne bi ga odmah skidali :smiley33:

zaboravi, sad sam pogledala (nisam bila kliknula jer ste rekli da je video skinut)

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, wwww said:

zaboravi, sad sam pogledala (nisam bila kliknula jer ste rekli da je video skinut)

 

Sad sam bas otisla na njegov IG, sve ostalo je tu, neka zurka, samo ovaj video nedostaje :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vanjabarsa said:

koliko sam ja razumela, ig- pricicu je stavio neki svapski kreator, stali, prijatelj hajdi , one svapske manekenke, nisam bas najupucenija u te sojke. 

moze biti neki tip koji s Hajdi Klum vodi emisiju za sledeci top model Nemacke ili slicno, neki crnac

(ali posto to ne pratim ne mogu sad da tvrdim da je to taj tip)

 

sad vidim, nije taj crnac, nemam pojma koji je ovaj tip niti gde su.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vanjabarsa said:

jao , neka ih tamo gde su, neka se ne dovlace ovde kod nas i da ne divljaju, jer su bas nepodnosljivi  ( mislim na nemacke turiste, mladje dobi).

 

19 minutes ago, Boxy said:

Pa najverovatnije MC i okolina, tu su negde 

jesu tamo otvoreni kafici (ovo je neko javno mesto gde prave zurku)?

 

prosle sedmice su prvi turisti iz Nemacke otisli na Baleare, avioni puni, mada svi nose maske. A onda prikazuju plaze oko Palme, 10% popunjene, ako ne i manje, svi oni kafici za zurka-zurka ludovanje zatvoreni, tako da ima da uzivaju u penzionerskom letovanju.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Na zurki sa Zverevim je bio i Luka Puj i kazu da vise nije na spisku za Muratoglov turnir, a bio je do juce :classic_laugh:

 

edit : nije mi bas sveza ova vest ali nisam pratila priznajem

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Evo evropa objavila spisak zemalja van evropske unije sa kojima otvara granice od prvog jula, Srbija je medju njima ali amerika naprimer nije. Spisak se revidira svakih 14 dana

 

https://www.sortiraparis.com/actualites/a-paris/articles/220237-l-union-europeenne-et-l-espace-schengen-rouvrent-les-frontieres-a-14-pays-le-1er

 

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ciao said:

Na zurki sa Zverevim je bio i Luka Puj i kazu da vise nije na spisku za Muratoglov turnir, a bio je do juce :classic_laugh:

 

edit : nije mi bas sveza ova vest ali nisam pratila priznajem

 

Ljudi su moroni. Ajde kapiram što su ljuti na Zvereva kojeg niko nije terao da piše o samoizolaciji pa da posle to pogazi. Ali šta je sad Pouille kriv?

Link to comment
Share on other sites

Nik upravo radi ono što poriče. A to je valjda već svima poznato koliko se već ponavlja . Željan pažnje i reakcije drugih. Glavni frajer u gradu! Lol.

 

 Preterani voajerizam prisutan na  društvenim mrežama ne čini svaku "vest" istinitom. Ovde mislim na Puja i ovog njegovog perverznog navijača.

 

A što vozi i snima svoj monolog :79:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, zoe Bg said:

Nik prica stvari koje su razumne, stvarno se plasim za planetu. 

 

Najgore je kad procitas komentare i shvatis da ga 95% ljudi pljuje, samo zbog ranijih izjava i zbog ponasanja na terenu, a ne vide da je ovo vece i ozbiljnije od svega. :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

Najgore je kad procitas komentare i shvatis da ga 95% ljudi pljuje, samo zbog ranijih izjava i zbog ponasanja na terenu, a ne vide da je ovo vece i ozbiljnije od svega. :classic_ninja:

Njegove ispade niti treba zaboraviti niti prastati zbog ovog napada razumnosti, sad sto ljudi sumnjaju u njegove motive mogu da razumem (mislim i ja da je malo zlocko trenutno) ali bar da budu svesni da ono sto prica ima smisla ma koliko cudno bilo sto izlazi iz njegovih usta jer Sasa jeste ispao ekstremno neoprezan i licemeran, da ne kazem nesto gore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nik se fino uklopio u  gle čuda preovladavajući  trend cancel kulture  gde dežurni  moralisti  predaju  lekcije iz morala drugima dok na ličnom primeru pokazuju veoma malo onoga za šta se zalažu kritikujući . Iza cancel kulture motivi su često sasvim drugačiji od konstruktivne kritike.

 

Vozi -učestvuje u saobraćaju zajedno sa drugim učesnicima  i snima razgovor , gleda u mobitel .

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sve dok ne radi isto sto je Sasa uradio, moze da mu spocitava. Kao sto i Niku mogu oprezni vozaci da kazu da je blesav sto se snima dok vozi. 

 

Iz mog ugla Nik ce uvek biti Dick ali bih ja bila lazno moralna da mu serem za sve (a nije da nisam u proslosti :classic_biggrin:) cak i kad govori nesto sto je razumno. 

Samo motiv moze biti upitan, tvrdnja da je Sasa ispao budala je vrlo istinita. 

Link to comment
Share on other sites

Ono sto niko nije ocekivao je da ce Kirijos tokom ovog haosa biti jedan od onih koji nikakvu glupost nece napraviti :classic_biggrin:  i kao sto njega prozivaju kad pravi gluposti po terenu, sad on moze da proziva druge koji su napravili glupost. A Zverev sa ovim potezom definitivno prednjaci u tome...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...