Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Nika do sada nisam ni komentarisala, ev, no nisam ovde mnogo ni pisala ni čitala  pa  ne povlačim šta je ko  kada govorio za Nika ,već  me povuklo ovo vaše glas razuma-prekucano sa twitter naloga . Tako tipično za ovo sadašnje vreme

Link to comment
Share on other sites

Kasnim malo (mada je tema i dalje aktuelna), ali samo sam hteo da kažem da kritikovanje Novaka sada, nakon što se sve ovo desilo, od strane onoga ko reč nije rekao kada je objavljena organizacija (ili tokom turnira kada je primećeno neodgovorno ponašanje), ne vredi apsolutno ništa.

Edited by djole
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djole said:

ili tokom turnira kada je primećeno neodgovorno ponašanje),

Post festum najveci organizacioni problem ispade sto se igraci nisu testirali a to nismo ni znali dok se sranje nije desilo. :smiley33:

Posle Branbickine odbrane Novaka jasno mi je koliko je vlasti seo na zicer, jedno je optimizam i dobra volja a drugo kad poverujes ovim nasim zlotvorima pa te uvuku u svoj mulj. :smiley26: Jos se stranci odusevljavaju njenim gestom, znaci joj.  

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

Post festum najveci organizacioni problem ispade sto se igraci nisu testirali a to nismo ni znali dok se sranje nije desilo. :smiley33:

Posle Branbickine odbrane Novaka jasno mi je koliko je vlasti seo na zicer, jedno je optimizam i dobra volja a drugo kad poverujes ovim nasim zlotvorima pa te uvuku u svoj mulj. :smiley26: Jos se stranci odusevljavaju njenim gestom, znaci joj.  

Tu sam konkretno mislio kad se primetilo da izlaze po klubovima, ruke šire, u lice se ljube, slikanje sa fanovima, skupljačima loptica i slično.

 

To da se nisu testirali nisam ni znao, svakako jako neozbiljno. Ali kažem, za kritike je bilo signala i bez toga. Ova naknadna pamet ne vredi apsolutno ništa, u smislu kritika Novaka. Može da vredi kao lekcija.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pljuvati Sashu sto je otisao na svadbu je isto kao pljuvati Boxy sto je otisla na Adria tour ne vidim neku bitnu razliku. Licno ne vidim nikakav problem ni za jednog ni za drugog sve sto su radili bilo je dozvoljeno.

A Kirijos da je kojim slucajem bio pozvan od strane Novaka na Adria tour sta bi uradio po vama? Po meni crko je sto nije bio a da je kojim slucajem bio pozvan dosao bi bio bi prvi na partijanju u Beogradu koliko god je konkurencija u vodu Sashe, Grigora, Filipa sve samo ne naivna 😀

Dosadilo ljudima, nije ovo lako, svi znamo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

Pljuvati Sashu sto je otisao na svadbu je isto kao pljuvati Boxy sto je otisla na Adria tour ne vidim neku bitnu razliku. Licno ne vidim nikakav problem ni za jednog ni za drugog sve sto su radili bilo je dozvoljeno.

A Kirijos da je kojim slucajem bio pozvan od strane Novaka na Adria tour sta bi uradio po vama? Po meni crko je sto nije bio a da je kojim slucajem bio pozvan dosao bi bio bi prvi na partijanju u Beogradu koliko god je konkurencija u vodu Sashe, Grigora, Filipa sve samo ne naivna 😀

Dosadilo ljudima, nije ovo lako, svi znamo.

 

 

Aj probaj ponovo, mozda uocis razliku :classic_ninja:

Ja kad sam isla na Adria tour, nisam bila u kontaktu sa nekim ko je imao koronu, onog trenutka kad sam saznala, ostala sam dodatno jos nedelju dana kuci, nisam nigde isla, ni na posao.

Tako da aj sad ponovo, da li je to isto? 

 

plus, kontakt koji sam ja imala i partijanje Zvereva po Beogradu su nebo i zemlja...

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Boxy said:

 

Aj probaj ponovo, mozda uocis razliku :classic_ninja:

Ja kad sam isla na Adria tour, nisam bila u kontaktu sa nekim ko je imao koronu, onog trenutka kad sam saznala, ostala sam dodatno jos nedelju dana kuci, nisam nigde isla, ni na posao.

Tako da aj sad ponovo, da li je to isto? 

 

plus, kontakt koji sam ja imala i partijanje Zvereva po Beogradu su nebo i zemlja...

Sorry mislim da nisi dobro razumela - ti si (nista ti ne znaci ali cu da budem eksplicitna) kod mene dobila poene time sto si isla na Adria tour.  Ja i Sashu ovde branim, on je uradio test, bio negativan, obecao je ne znam zasto da ce biti u samoziolaciji, nije bio; jbg. Nije uradio nista protivzakonito, da je bio pozitivan na test pa da ga razapnemo ali nije bio pozitivan (koliko sam ja citala). Lako je razapinjati bilo koga za bilo sta, malo dobre volje i nadju se argumenti.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Sorry mislim da nisi dobro razumela - ti si (nista ti ne znaci ali cu da budem eksplicitna) kod mene dobila poene time sto si isla na Adria tour.  Ja i Sashu ovde branim, on je uradio test, bio negativan, obecao je ne znam zasto da ce biti u samoziolaciji, nije bio; jbg. Nije uradio nista protivzakonito, da je bio pozitivan na test pa da ga razapnemo ali nije bio pozitivan (koliko sam ja citala). Lako je razapinjati bilo koga za bilo sta, malo dobre volje i nadju se argumenti.

 

 

Zverev: bio je BGu, ovde su isli po zurkama, onda su presli u Zadar gde isto nisu mirovali i onda je utvrdjeno da par njih ima koronu, on se izvinio na drustvenim mrezama zbog ponasanja i sto je doveo u opasnost silne ljude, po pravilima treba da ide u karantin 2 nedelje, a on nedelju dana kasnije ide na svadbu :classic_ninja:

ja: isla sam na Adria tour, bila u kontaktu sa zarezenim 5 minuta, sticajem okolnosti prve nedelje i nisam isla na posao, kad sam saznala onda sam produzila jos  jednu nedelju i sedela kuci...

 

Tebi su ova 2 slucaja ista i sto je najgore ne vidis sta je lose Zverev uradio :classic_wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ako je Sasha bio testiran negativan i nema simptome ne vidim zasto ne bi isao na zurku.

To sto su partijali svi u Beogradu i Zadru - ni to im ne zameram, bili su u drzavama gde je korona zvanicno bila pobedjena i nije bilo zabranjeno partijanje i po svetu sportisti partijaju i mnogo mladih ljudi partija i mogu da kazem da su naivno glupi ili ne znam sta ali ne zameram. Eto ja tako.

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Ako je Sasha bio testiran negativan i nema simptome ne vidim zasto ne bi isao na zurku.

Zato sto je Ivanisevic bio dvaput negativan pa ispao pozitivan? Zato sto je pretpostavljeni maksimalni period inkubacije 14 dana? 

Na kraju ne i najamnje bitno zato sto je rekao da ce se izolovati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je sada bukvalno svako bio u kontaktu sa nekim zarazenim znajuci ili ne znajuci naknadno. Sta sad? Da se svi izolujemo ponovo do daljnjeg? dokle? Po meni pazis koliko mozes, postujes to sto moras da postujes a sve drugo je neki tvoj izbor koji ima razlicite razloge.

A Kirios mi je budala i dalje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zivot mora da se nastavi, svi cemo da poludimo u suprotnom, ko vec nije malo siznuo od svega :classic_biggrin: ali ne moze isto da se postupa ako znas i ako ne znas, jer u jednoj situaciji imas kocnicu i mozes da pomognes a u drugoj jbg, zato smo i ovde gde jesmo. A bicemo jos duze ako se ljudi budu ponasali kao Sasa, kad znaju i prave se blesavi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja ne mislim tako. Pretpostavimo situaciju - radis u firmi od pet ljudi, saznas da je jedan od njih zarazen i taj neko se naravno povuce. Sta ti onda radis? Odes testiras se naravno, recimo da imas srece brzo se testiras i dobijes negatav rezultat.i ostalih troje takodje. I sta onda? zatvorite firmu i svi se izolujete 14 dana od svih iako nemate simptome i testirali ste se i negativni ste? Dobro nije isto mozes da kazes ovde je posao u pitanju tamo je partijanje ali po meni sada je jasno da ce sa ovim da se zivi i mora da se zivi sto i kazes.

 

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To stoji ali mozda dobijes poriv za samoubistvom? ili da ubijes nekog? ili poludis? Naravno preterujem ali ovo vec predugo traje da bi bilo jednostavno biti pametan i razuman i sve i tako sve vreme

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ciao said:

po meni sada je jasno da ce sa ovim da se zivi i mora da se zivi sto i kazes.

Samo taj deo prilagodjavanja na novi nacin funkcionisanja je nesto oko cega se razmimoilazimo, bojim se da brzi pokusaji povratka u predjasnje stanje budu skuplji nego sa nekim sporijim ritmom. Ali jbg, to nam je sto nam je, moramo da se naviknemo da je stanje promenjeno (i da ce ostati jos neko vreme tako) i da kotrljamo ko kako zna. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slazemo se ali mislim da ne mogu svi da se kontrolisu na isti nacin, razni su ljudi, polazim od toga da se svi trude koliko mogu ali jbg neko moze neko ne moze.

 

Pravda za Sashu :classic_laugh: Ubice me Boki :classic_laugh:

Priznajem da mene vise nervira Kirios sa svojim prozivanjem nego Sasha sa zurkama :default_sofa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zajebi tu normalnost koju kao Nik pokazuje.  Smisleno je ovo sto prica Nik ali motivi su vec za raspravu. Nije on glup ali je govno. Nadobudno i razmazeno. Sebicnjak koji proziva nekoga za sebicnost. Djokovic barem zna reci pogrijesio sam, izvinite. Ali ga to ne pere od gluposti kojih smo se, nazalost, naslusali od njega. Kao i sto jeste pogrijesio za ovaj turnir uprkos namjerama. A ovaj za nijedan moronski istup nikada nije rekao da je pogrijesio pa ni nagovjestio eto neko kajanje. 

 

 

 

Edited by wrecktangle
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, djole said:

Tu sam konkretno mislio kad se primetilo da izlaze po klubovima, ruke šire, u lice se ljube, slikanje sa fanovima, skupljačima loptica i slično.

 

To da se nisu testirali nisam ni znao, svakako jako neozbiljno. Ali kažem, za kritike je bilo signala i bez toga. Ova naknadna pamet ne vredi apsolutno ništa, u smislu kritika Novaka. Može da vredi kao lekcija.

znaci, ja mogu da kritikujem

:girl:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...