Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, Slavisa iz Tavankuta said:

To je stvarno tuzno.

Naravno da postoje pravi monstrumi.

I znam da nije isto.

. Niste svi svatili post koji sam napisao.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Ma znam sta si hteo da kazes, ali nije tu kriva politicka korektnost vec "interpretacija" i zloupotreba iste.

 

Spoiler

 

Mozes li da zamislis (sticajem okolnosti sam naletela na to) da velika grupa britanskih feministkinja (uglavnom u Laburistickoj partiji) se zalaze da se self ID trans women (misli se na muskarce koji se osecaju kao zene, a da se nisu operisali ili slicno, samo su izjavili da se osecaju kao zene) tretiraju identicno kao zene (pa ih pogrdno nazivaju cis women) i da imaju slobodan pristup zenskim wc, svlacionicama, zenskim odeljenjima u bolnicama, zenskim sklonistima za zrtve nasilja, a oni koji su osudjeni za neke zlocine (uglavnom za nasilje prema zenama i silovanja) idu u zenske zatvore jer se zaboga osecaju ugrozeno u muskim zatvorima (pa prva stvar koju urade u tom zenskom zatvoru je da siluju neku osudjenicu), da drag queens izvode performanse pred decom, citaju im knjige i druze se s njima (sve s grljenjem i ljubljenjem te dece). I jos napadaju druge zene koje se ovome protive i nazivaju ih transfobima i TERF-trans-exclusionary radical feminist! :twak: Pa jos napadaju (i fizicki) lezbejke kao transfobe jer nece da imaju seks s njima (jer, jelte, transwomen are women :classic_dry: ). Pa se zalazu da se deca, koja se zanimaju za igracke i stvari tradicionalno povezane za suprotan pol (ako si devojcica i ne zanima te pink boja svega i svacega, pa jos ako znas matematiku, onda si transdecak :twak:)  tretiraju kao trans, pa ce im se onda (po olaksanom postupku) u pubertetu davati blokatori (da ne bi razvili odgovarajuce organe), a potom izvrsiti odgovarajuce operacije (seckanje dojki i ... ). U Kanadi su te feministkinje izborile obustavu finansiranja sklonista za zene koje nije htelo da puste unutra trans women. Da ne pricam sto zahtevaju da im se obracas u zenskom licu (iako vidis tipa s bradom) inace te tuze za misgender (bio slucaj neke autisticne devojcice koju je tuziLA jedan policajac jer se ta devojcia obratila toj osobi kao muskarcu). Pa slucaj jedne budale koji je tuzio neke sirote Indijke po Kanadi koje su odbile da mu odrade brazilsku depilaciju (znas na sta mislim) - na srecu sudija je bio razuman pa nije osudio sirote zene (ali zato sto je odbrana bila da one nisu obucene da vaxirju... ). Pa je jednA resio da tuzi neku ginekolosku ordinaciju jer nisu hteli da ga prime na ginekoloski pregled :twak:. Pa sad ta neka organizacija (koja se uvukla u strukture britanske vlasti, a izgleda i americke) savetuje sirote zbunjene tinejdzere (koji ne znaju sta bi s svojim hormonima i telom) da se krijuci od roditelja povezuju s iskusnim trans individuama (uglavnom trans women) da im oni svojim "savetom" pomognu u tranziciji... :puke:

I milion gluposti (ja sam se prvo krstila kad sam cula za pojam trans woman lesbian!!! morala sam prvo da pitam da li ja to dobro razumem sta to znaci).

Sad su se te feministkinje i trans aktivisti okomili na autorku Hari Potera jer je zena rekla ovo:

 

Dress however you please. Call yourself whatever you like. Sleep with any consenting adult who’ll have you. Live your best life in peace and security. But force women out of their jobs for stating that sex is real?

i onda je dala podrsku jednoj zeni koja je otpustena jer je rekla da ne mozes da promenis sex plasticnom operacijom.

 

ma da ti se zgadi.

 

 

Edited by wwww
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Francuzi ne napadaju mnogo Novaka. Citiraju Evansa i Noah Rubina (fenomen da je dovoljno da pljujes iz sve snage na Djokovica i odmah postanes zvezda iako pre toga niko nije cuo za njega) da ga oni pljuju najvise, Rubin trazi da ga smene za pozicije predsednika ATP... to citiraju ali citiraju i Gaske-a koji ga brani tako sto kaze da nije on protivzakonito pustio 5000 ljudi  u publici nego je to vlada drzave propisala kaze nije on izmislio pravila; Takodje citiraju izvesnog (meni nepoznatog) Feliks Lukas koji je tamo prisustvovao inace je direktor Bol Open turnira u Hrvatskoj - on je pricao kako je prisustvovao svemu tamo i da je Djokovic bio nezadovoljan prilicno organizacijom u Zadru jer naprimer nije bilo gela na terenu a bilo je dogovoreno da ce ga biti, on je insistirao da se obezbedi, uopste kaze da je Novak apsolutno sve postovao sto su od njega zahtevali a da je on sa svoje strane hteo i vise, i kaze da je u slucaju da su hrvati trazili da se svi testiraju pre pocetka turnira on sasvim sigurno pristao (po njemu to je trebalo da se uradi).

Link to comment
Share on other sites

To su francuski lesinari.

Eto im predsjednika i njegove zene pa neka se sprdaju, ima dovoljno materijala.

Inace Novak nije trebao da se petlja sa onim da se daju pare slabo rangiranim teniserima, tako da je Thiem tu bio potpuno u pravu.

Takodje neka se makne iz teniske politike, samo gubi tu vrijeme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milica said:

Imaju li Nadal i Rodzer komentar na ovaj cirkus? Da li je neko od njih barem Grigoru pozeleo brz oporavak?

 

Aha, pozelili su brz oporavak svima osim Djokovicu, strasno kakvi su, ne mogu ni sad da se kontrolisu :classic_mellow:

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, vanjabarsa said:

jbg. ipak se novak sad oseca najgovnjivije .... 

bar tako zvuci u ovim njegovim objavama.

Pa i treba. Od njega ne očekujem ništa manje, bar mu je srce na pravom mestu kad već pamet nije :classic_rolleyes:

A samo neka se sprdaju, bilo bi sjajno da se sve završi na sprdnji i bez ozbiljnijih posledica po sve uključene. Ako da ostavku u Savetu, još i bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami, izgleda da je čitava žurka zapravo krenula sa oproštaja Dejana Milojevića iz Mege. Jokić je tu fasovao, verovatno od NIkole Jankovića košarkaša Partizana, takođe pozitivnog, još prošle nedelje. Jokić je, juče saznajemo, pozitivan već nedelju dana. On nije objavio a naravno svi drvlje i kamenje na državu što ne objavljuje :ajme:

 

Elem, tu je bio i Novak sa ekipom. Posle je Novak igrao basket sa Grigorom i drugarima. Tako da je verovatno to neki put virusa. Oproštaj Milojevića-basket sa teniserima. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Bogami, izgleda da je čitava žurka zapravo krenula sa oproštaja Dejana Milojevića iz Mege. Jokić je tu fasovao, verovatno od NIkole Jankovića košarkaša Partizana, takođe pozitivnog, još prošle nedelje. Jokić je, juče saznajemo, pozitivan već nedelju dana. On nije objavio a naravno svi drvlje i kamenje na državu što ne objavljuje :ajme:

 

Elem, tu je bio i Novak sa ekipom. Posle je Novak igrao basket sa Grigorom i drugarima. Tako da je verovatno to neki put virusa. Oproštaj Milojevića-basket sa teniserima. 

Ako nije onda je to jako neodgovorno od njega.Slazemo li se?

Link to comment
Share on other sites

Just now, 12Laki said:

Ako nije onda je to jako neodgovorno od njega.Slazemo li se?


Apsolutno jbt.

 

Sediš 5 dana u BG (ili Somboru, gde već) i blejiš sa koronom, nemaš simptome a ovamo hiljadu ljudi u kontaktu sa tobom, neki fasuju koronu a mi saznajemo od jebenog Adrijana Vojnarovskog. Neodgovorno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, NMX said:

Srki rešio problem. Optužio Dimitrova da je došao bolestan :79:

 

Moron. Kao prvo nemože ni da zna da je Dimitrov stvarno bio taj prvi, pošto več smo pričali i o Krajinoviću i o toj oproštajnoj utakmici Milojevića, gde su bili Janković i Jokić. A kao drugo, nije ni bitno ko je doneo virus, pošto niko to nebi uradio namerno i nema smisla da se ga obtužuje

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, kao i moroncine koje su dozvolile pun Enfild protiv Atletika i poslale mnogo ljudi u smrt.

Citam mnogo hrvatskih komentara po drustvenim mrezama. Velika vecina uopste ne optuzuje Novaka vec domacina turnira koji nije uradio sve kako treba. Testiranje svakog igraca i trenera pre turnira. Pa ne moze Novak da juri ucesnike i testita ih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...