Jump to content

Strane lige izvan liga "petice"


Drug Crni

Recommended Posts

Kačavenda došao za manje od 1M. Prije ozljede je Genoa nudila 8M.

 

Ako više ne bude dolazaka i odlazaka( a nadam se da će biti, barem Cordoba), ovo su po meni igrači koji će iznjeti sezonu:

 

GK: Nevistić, Zagorac

R/LB( DWR/L): Ristovski, Ogiwara, RPG

DC: Torrente, KTC, Perić, Perković, Bernauer, Mmaee

MD/C: Mišić, Ademi, Rog, Sučić

R/LW: Pjaca, Hoxha, Špikić, Kačavenda, Stojković

AMC: Baturina, Stojković, Kačavenda,

SC/SS: Petković, Kulenović, Brodić

 

Ovo su relevantni( neki samo donekle) igrači koje se( po meni) pokušava prodati ili poslati na posudbu( iz bilo kojeg razloga), igrači koji su ozlijeđeni, rezerve rezervi, i mladi igrači koji će ostati u momčadi i, eventualno, dobiti neke minute:

 

GK: Filipović

R/LB( DWR/L): Bočkaj, Štefulj, Moharrami

DC: Gurlica, Braun

MD/C: Čaić

R/LW: Menalo

AMC: Vrbančić, Vasilj, Brkljača

SC/SS: Emreli, Jurić, Brodić

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2024 at 9:39 AM, Drug Crni said:

Kako je Bočkaj propao...važio za prospekta. 

On je došao u Dinamo s lošim navikama, manjkom profesionalizma, i na poziciju koju nije mogao igrati. U Osijeku je igrao bočnog u 352. Imao je zadnjeg veznog ili stopera da mu čuvaju leđa. Dinamo je igrao s 4 iza, i jednostavno nije mogao trpiti beka koji obrambeno ne postoji. Čak i da je imao volju, višak kila mu nije dozvoljavao da bude koristan u obrani. Šteta, jer ima fenomenalan slobodnjak, centaršut, lijevu nogu ugl. Ali na lijevom krilu je igrao Ivanušec, tako da za Bočkaja nije bilo mjesta. Donio nam je slobodnjakom naslov u Šibeniku, i po tome će se pamtit njegovo vrijeme u Dinamu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gattuso: “Zato pozivam sve da se infrastruktura poboljša, od gradonačelnika do svih aktera kako bi talentirana djeca mogla trenirati u adekvatnim uvjetima. Hrvatska ima talent, imali ste rat, a onda ste uzimali medalje na SP-ima. Da imate infrastrukturu, bili biste prvaci. Mi Talijani vas s razlogom zovemo Brazilom Europe. Ispričavam se, puno sam puta naglasio istu stvar, ali idemo se zajedno baciti na posao. Jedan će igrač uzeti milijun ili dva godišnje, a mi s tim novcima gradimo par terena. To je budućnost. Znao sam i prije koliko je Hajduk veliki klub. Zato sam i došao tu. Zato hvala Kaliniću što me doveo. Vidim djecu s obilježjima Hajduka, murale po cijelom gradu i to me veseli. Važna je obitelj. Ne možemo graditi kuću bez temelja. Bez temelja će se kuća srušiti. Zato apeliram na sve da se pojača infrastruktura. Vi ste novinari, možete pomoći. Nemojmo da sve ostaje na priči."

Link to comment
Share on other sites

Javio se neki trener iz Srbije, Nenad Lalatović. Kaže da bi rado sjeo na klupu Hajduka. Zašto? Zato jer je vrijeme da Hajduk uzme naslov. Odem na TM da mu vidim reference: Proleter, Radnički Niš, Radnički Kragujevac, Spartak Subotica, Čukarički, Voždovac, Mladost Novi Sad, Borac Čačak, Napredak, Srem, Borac Banja Luka, Srbija U20, Srbija U21, Vojvodina, Crvena Zvezda, Al Batin, Zorya Lugansk.
Uspjesi: Kup s Vojvodinom.

Jel on drogiran?

Edited by Bugl Khan
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

E jbg, drugar, da pratiš temu Superliga Srbije čitao bi i video Lalatova sabrana dela. Pogledaj na jutjubu, ima ludilo scena. 

 

Inače, što se tiče pitanja, peva mu se ponekad:

Kokain, kokain, to je prava stvar, živeo Lalatović i Pablo Eskobar. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Zna li neko sta je sa Affengruberom iz Sturma? Imao dobru sezonu, i u nokaut vazi LK delovao bas dobro i reko da vidim dal je presao negde kad on bez kluba jos uvek. 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Мџе said:

Crta taktiku sa tim kad ustane. 

Što je najžalosnije lik je jedan od 3 najbolja trenera koji su radili u HNLu zadnjih 10 godina, možda i 20. Pamtim kad je Bjelica ostvarivao rezultate u CL, ušao u osminu finala EL itd. Nakon što su ga smjenili je Zoran izjavio da Bjelica nije napravio ništa posebno, među 16 u EL, šta je tu wow? I sjedne na klupu i dođe do QF EL izbacivši Tottenham. Krznar je bio na klupi jer je ovaj dan prije završio u zatvoru. Btw, da nije pobjegao, već bi bio vani, krcat parama, slobodan putovat gdje mu volja. On odabrao život provest u BiH. O jebemti mozak.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Što je najžalosnije lik je jedan od 3 najbolja trenera koji su radili u HNLu zadnjih 10 godina, možda i 20. Pamtim kad je Bjelica ostvarivao rezultate u CL, ušao u osminu finala EL itd. Nakon što su ga smjenili je Zoran izjavio da Bjelica nije napravio ništa posebno, među 16 u EL, šta je tu wow? I sjedne na klupu i dođe do QF EL izbacivši Tottenham. Krznar je bio na klupi jer je ovaj dan prije završio u zatvoru. Btw, da nije pobjegao, već bi bio vani, krcat parama, slobodan putovat gdje mu volja. On odabrao život provest u BiH. O jebemti mozak.


Sve stoji ali Bjelicu je baš malo delilo od nokaut faze LŠ-a ovaj to nikad ne bi uradio niti stigao tu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Мџе said:


Sve stoji ali Bjelicu je baš malo delilo od nokaut faze LŠ-a ovaj to nikad ne bi uradio niti stigao tu.

Di stigao? Do zadnjeg mjesta u skupini Lige prvaka? Ja pričam o onome što se desilo, ne što se skoro desilo.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Мџе said:

Nije imao sreće jbg. Ali najlepši fudbal koji je Dinamo igrao.

Da nije imao sreće je žešći understatment. Prosuo je 2 gola prednosti u 90+. Jedan od njih je bio penal na protivničkom golmanu, na rubu 16m. KTC spada u 5 najboljih Dinamovih stranaca, možda ikad, ali ostat će zapamćen po tome da je izbacio Dinamo iz KO faze Lige prvaka. Ali to je Dinamo. Od AEKa su primili 4 gola, 3 su bila u 90+. Protiv Herenveena prosuli 2:0 i prolaz skupine u 5 minuta. Newcastle u produžecima neviđena greška (al tu smo brutalno pokradeni, poklonio im penal i isključio Jurića). Protiv Werdera zapucali 3-4 zicera, ipak poveli, pa izgubili 2:1. U Bukureštu protiv Steaue Cvitanović zapucao jedno 3-4 šanse 1 na 1 s golmanom, dobili 2:1, u uzvratu poveli 1:0, Vlaović u slavlju gola išao klizat prsima po travi, udario glavom, dobio potres mozga i tijekom utakmice ispitivao stvari tipa s kim igramo, di se nalazimo? Izgubili 2:3. U Bergamu razbili Atalantu, stvorili valjda 10 šansi, završilo 0:0. U uzvratu Boban zabio za 1:0, al Caniggia pred kraj odglumio i dobio penal, 1:1, doviđenja. Protiv Auxerrea u Zagrebu 3:1, Cvita zapucao penal. U Auxerreu, Soldo 2 žuta u 10 min. 3:0. Mamić, Kasalo i Ćiro prebili suca u tunelu. Dinamo izbačen iz Europe na godinu dana (novine prodale priču zbog nereda na tribinama), itd. itd.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...