Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

uff da, bas vas zajebavaju RoCo i Otto za sad, a bekove ste draftovali na bazi kurca. Ajde ova dvojica ce valjda i proigrati, mozda ce i Nickeil, ali Augustin, Forbes, Bazemore pa i Warren ne mogu specijalno da doprinose ni kad igraju svoju najbolju kosarku. Slabo vam se povredjuju igraci ako nista drugo, ali trebace srece za opstanak.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

uff da, bas vas zajebavaju RoCo i Otto za sad, a bekove ste draftovali na bazi kurca. Ajde ova dvojica ce valjda i proigrati, mozda ce i Nickeil, ali Augustin, Forbes, Bazemore pa i Warren ne mogu specijalno da doprinose ni kad igraju svoju najbolju kosarku. Slabo vam se povredjuju igraci ako nista drugo, ali trebace srece za opstanak.

Forbes je sasvim ok, njega smo u 12. rundi skupili, Baze je isto ok za ono sto igramo, samo nam trebaju trice i stilevi od njega. DJ i Nickeil ne igraju nista, ali ok, uvek moze da se izlesinari nesto sa FA. Warren je sasvim ok glava, samo sto se jos nije uklopio u Indy, sinoc je imao vrh partiju.

 

Bekove smo skupljali samo da popune pozicije.

 

Sve je to dzabe kad Kapela ima 7 skokova po tekmi i Oto sutira 25% iz igre. 

Link to comment
Share on other sites

@uini Brat Drveni je razbio kad god je dobio sansu, ali za par dana se vraca Grifin, tako da je to kraj voznje. 

 

Mozda posluzi negde oko plej ofa, ako ugase Grifina. Tada ce verovatno minimizirati i Markifa.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

definitivno zaslužuje minute i kada se vrati griffin. može i small ball centra 6-7-8 minuta i na PF makar toliko 

 

možda tripujem ali baš mi se dojmi a nije ni mator 

 

Edit al jbga, ne mogu da čekam da kejsi shvati. tj vero razume ali kao i fizdale ne sme da klupira ta malo veća imena ako im to nije predočio na leto 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

@uini Maxa mi preti izbacivanjem iz fransize ako izgubimo od tebe. Toliko je napet i nervozan oko duela, da me je u prve dve nedelje takmicenja pljuvao svaki dan, da bi na kraju sedmog dana kad odnesemo ubedljivu pobedu napisao "ma imas srece govno malo" , ali sve je to nervoza i anksioznost pred duel s tobom u trecoj rundi. Ne zeli nikako da izgubimo. 

   Veliki je ovo derbi, prvi i drugi na tabeli, veliki rivalitet... A ti nikad jaci. Srecno brate moj Vini, neka bolji pobedi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

@uini Maxa mi preti izbacivanjem iz fransize ako izgubimo od tebe. Toliko je napet i nervozan oko duela, da me je u prve dve nedelje takmicenja pljuvao svaki dan, da bi na kraju sedmog dana kad odnesemo ubedljivu pobedu napisao "ma imas srece govno malo" , ali sve je to nervoza i anksioznost pred duel s tobom u trecoj rundi. Ne zeli nikako da izgubimo. 

   Veliki je ovo derbi, prvi i drugi na tabeli, veliki rivalitet... A ti nikad jaci. Srecno brate moj Vini, neka bolji pobedi.

Vraća vam se Kanta za @uini duel. Igraće sutra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...