Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Volim kad me svi otpisu, uzivam u toj ulozi. Ali tebe cu da izbacim ako naidjem na tebe, zbog svih marifetluka narocito oko zadnjeg trejda. Tako je i Vulfio imao 2x po 5 meca superstar igraca (nakon slicnog trejda) bio vidjen da osvaja titulu (sorry Vulfio morao sam ovo da spomenem) i onda 1/2 se desi. Steta sto neces biti prvi u regularci, taman bi se namestio za 1/4. Karma je pocela ranije da deluje, Horford rezerva, Hield 8.igrac, al to je tek pocetak sto se tice karme.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Volim kad me svi otpisu, uzivam u toj ulozi. Ali tebe cu da izbacim ako naidjem na tebe, zbog svih marifetluka narocito oko zadnjeg trejda. Tako je i Vulfio imao 2x po 5 meca superstar igraca (nakon slicnog trejda) bio vidjen da osvaja titulu (sorry Vulfio morao sam ovo da spomenem) i onda 1/2 se desi. Steta sto neces biti prvi u regularci, taman bi se namestio za 1/4. Karma je pocela ranije da deluje, Horford rezerva, Hield 8.igrac, al to je tek pocetak sto se tice karme.

Tu sitnice odlučuju.

 

Prošle godine me je mislim jedna blokada delila od finala, čekao Kapelu i slepac nije mogao da lupi jednu za ceo meč, još je bio blowout, pa nije igrao poslednju četvrtinu...

 

Matića bih sada lagano lupao. Džabe mu životinja Janis, kad mu je najbolji centar Ibaka, koji nije loš, ali je slab sa blk i skokovima, a Horford deluje kao G ligaš. Nema mu tim nikakav identitet. Maxa i Mare će ga nabiti ako se sretnu, i ti verovatno. Da imaš Isaaca, bilo bi igranje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wook said:

Nema mu tim nikakav identitet. 

 

ti si škola kao onaj kli što vodi locked on fantasy iz australije. on je u fazonu, bolje graditi ekipu tako da dobiješ sigurne kolone nego da se nadaš svuda nečemu. kapiram ja to za formate sa manje kategorija i manje timova, u našoj ligi je dobar i taj hail mary pristup ili što bi tićma rekao (iako ne podržava), jack of all trades. ja sam na tom ostrvu / brdu 😶

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, maXa88 said:

Nemojte da palite matica. Opet ce da  otvori trejd dedlajn 😥 

 

Jak si maticu! Nemoj da se sekiras. Loze te ova dva matrapaza. Doduse stvarno si se samoubio onim trejdom ali ko ga jebe. Ionako bi coukovao u plejofu ❤😘

Pa zar ne rece maxo da je za veto posto sam ga odrao?
Kako sada samoubio =/... 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, maXa88 said:

Nemojte da palite matica. Opet ce da  otvori trejd dedlajn 😥 

 

Jak si maticu! Nemoj da se sekiras. Loze te ova dva matrapaza. Doduse stvarno si se samoubio onim trejdom ali ko ga jebe. Ionako bi coukovao u plejofu ❤😘

 

Pa pusti ga onda da bude prvi na tabeli, pa da odmerim koplja sa njim u 1/4 ako dodjem do njega :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa zar ne rece maxo da je za veto posto sam ga odrao?
Kako sada samoubio =/... 

 

Mora jedan komentar u Sakovom stilu:

 

Pa nama je zveki rekao da je za veto. Sta sam ja tu mogao?! Nisam ni gledao za sta glasam 😁

 

+1 za podrsku maticu. Korektan fantazer koji se zajebo u trejdu. Boze moj. Nije ni prvi ni poslednji. Jbg hteo je najbolje. Lopta je okrugla. Ima srece da ide na zvekija u 1/4. Taman da provere cije je koplje duze ☺☺❤

Link to comment
Share on other sites

Jebote, Kanter vise ni ne igra. Mi smo kontenderi prakticno bez pika 2. runde, ovo vise nije ni FA materijal, bolje Tadiju Dragicevica u ekipi da imamo. Samo da sam birao normalno ovo bi mozda bio najjaci tim u istoriji fantazije 😕   

 

  Dropuj Maxo govedo. Ja nemam srca, moraces ti to da odradis. Zveki, zahvali nam se DIengu. Ne znamo ni mi sto smo se predomislili. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Tu sitnice odlučuju.

 

Prošle godine me je mislim jedna blokada delila od finala, čekao Kapelu i slepac nije mogao da lupi jednu za ceo meč, još je bio blowout, pa nije igrao poslednju četvrtinu...

 

Matića bih sada lagano lupao. Džabe mu životinja Janis, kad mu je najbolji centar Ibaka, koji nije loš, ali je slab sa blk i skokovima, a Horford deluje kao G ligaš. Nema mu tim nikakav identitet. Maxa i Mare će ga nabiti ako se sretnu, i ti verovatno. Da imaš Isaaca, bilo bi igranje.

 

Ti nisi mogao mene da pobedis :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

kakav sam marifetluk 'teo da izvedem u pola10 ali jebiga, ćera me nešto iscimala i nisam bio pred kompom u ključnom trenutku. 

spasao sise grofe

Sumnjam da bi taj marifetluk dobio 5+ skokova... 

 

Cestitke Uini, nisi bio bolji, ali si imao srece. Srecko. 

 

Gubim svaku sansu za PO, koliko me nece fantazi ove sezone da sada moram igrati protiv CJ-a bez Lilarda... Koji belezi nestvarne brojeve, a ne bi me cudilo ni da TD ostvari. 

 

20 minutes ago, John Dies at the End said:

Ipak će biti da je @Wook u pravu :wink2: 

 

😛

Wook ispada, ostaje da se vidi, hoce li biti penzioner. 

 

6 hours ago, Zvezdinho said:

Goveda ce da odmaraju Tomu b2b meceve:smiley26:

Sto si dropov'o MPJ-a? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bogami bice borbe za top 4. Nekako opet nisu moji uzeli off skokove poslednjeg dana a White uspeo da sjebe ppm. Sve u svemu Janis je kriv nije jebao kada je trebalo doduse bolje sada nego za 2/3 nedelje da je imala termin.
Ovo sto rade ovi retardi iz Wizardsa je ozbiljan kriminal koriste 3 C i svi ispod 15 minuta.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...