Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Dunsteri rekose da se Adams raspada lol. Mislim da sam bio precizan kada sam rekao da Adamss lagano moze sam da vredi vise od Donovana. 
ima sns brigada da se provuce zbog Janisovog deteta.

Jeff Green kao rezervni C hjustona sto da se ne proba
Inace MOnk je bio taj suter kog sam jurio jos bio free, ne znam koji vaiver je imao lavrnja ali veci ubod nego 99% uzimanja za vreme trade-deadlinea. Jebo me bell.

i prosli put je drao posle odmora, sad sam racunao da to bude as break

 

ingeniozan potez, samo da tauns fufa skupi muda za 2 nedelje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Itachi Uchiha said:

i prosli put je drao posle odmora, sad sam racunao da to bude as break

 

ingeniozan potez, samo da tauns fufa skupi muda za 2 nedelje

Ceo decembra je drao, januara mu r kapela udario bodychek. Postojao je razlog sto nisam hteo da ga dam.
Ali posto niko 2 od mojih nije imao trade vrednost morao je da ode, pogotovo posto je Kenard sisetina pa postoje sanse da se ne vrati ove sezone. Uci samo sa Badijem-Whiteom i Ruzom (koji nosi upitnike) na p/sg je samoubistvo. Doduse sada je busno na C posto Brooks rotira 3 C, a Al duva frule doduse Portis fino izgleda.
Cinjenica da se drzim protiv Lavrnje u poenterskim kategorijama sa losom nedeljom raduje. Ruza se raspada, Janis uzeo porodiljsko, Al bojkotuje a sve skorerske kategorije su zive, raduje, samo jos Kenard da se vrati i tim je resen.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Prljava propaganda protiv naseg tima se i dalje vodi, ovoga puta preko medija. 

 

Strokavi Roto se nalupetao jutros oko 5h kao da su Dejvisu obe noge slomljene i da ih drzi u ruci.  Pre sat vremena gledam, covek uzeo DD i ima  otok uobicajan za njega 

 

Zna se da je sve to iz maticeve kuhinje izaslo!!!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

A ja da kukam na sebe...

 

Kol'ko konj, magarac, debil moraš biti da dropujes DD igrača :lol_2: 

 

U pravu je Wuk, i treba da ispadnem 😴

 

Ae, laku noć 😁

 

Cuj on se nervira sto je dropovao igraca, ja dropovao dobitni tiket sastavio tiket vec sve gotovo, ajd da izbacim Vucevica (izaso). Izbacim Vucevica. Samo 4 igraca na tiketu ( Bizli. Braun, Zajnon CJ). Dal da dodam jos nekog , ma necu, ma ipak ocu evo Gobera on uvek razbija SA, ma necu (granica 15,5 izaso). Dal da ubacim Arizu 10,5 granica ne igra Lilard, necu da baksuziram moje igrace. Dal da ubacim Marija, dosta sutira (20,5 izaslo), ma necu dosta mi 4 igraca. Necu nista da dodajem. Ej ajd da vidim Derozana 22.5 on igra za Haosa a mene uvek unakaze protivnicki igraci, e njega cu da dodam, plus sabio zadnju protiv Jute i uzeo puno suteva. I na DerOZANA PADNEM:frusty::smiley26:

 

Da i Hachimuru sam gledao dal da dodam i nisam doadao, izaso.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nlavrnja said:

Elfrid je cuveni tank commander,  ne dirajte ga do kraja sezone.

 

Matic obraza bez, potrosio 13 izmena, mi 5, da li zaista mislis da bi bilo tako u po duelu?

Pa da Janis u te 2 ima skoro isti broj poena i skokova kao ova 13🤷‍♂️ 60/30 lagano.

pa rekoh 1 dana da je plan 14/14 zbog sramnog meca protiv Miska. Uzeti su Iggy i Portis za sledecu nedelju ostaje jos rotirajuce mesto

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Pa ti rece nece gase Lovea lol.  Ti lagano mozes da ispadnes ako debeli nastavi da melje u ovom ritmu i vuk da ga prati.

Svako bi ispao da mora da igra sa sedam igraca u kolu. Ovako se nesto vise nece ponavljati. 

 

Koliko znam, nisu ga jos ugasili, ti i Brigdon ste rekli drugacije. A i ne propusta svaki b2b. 

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, volim da pitam ljude koji su mnogo puta gresili, da ja ne bih doziveo isto sto i oni. A ti si idealan. Guzen si sa svih strana, a imao si i uspeha u fantazi karijeri. 

 

Lm, slucaj kanter. Sta ti mislis? Nemoj da se snebivas nego pomozi prijateljima

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...