Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

pa neka uzme i mršavi DD plus blokadu po tekmi (i to je wishful thinking), pitanje je da li može da uđe u top 50-60 a ti pričaš o potencijalnih top20. meni se čini da će javale biti bolji i imati 5min više od njega u proseku. 

 

Edit @Drakaris

Ovo je skakacka liga, normalno je da ce biti. Jedan Fejvors je bio prosle sezone u TOP50. Plus ima velike kreatore u vidu Ronda i Dzejmsa. Nije ni cudo sto je jedan MekGi procvetao zbog njih dvojice, pa se cini boljim nego sto jeste. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drakaris said:

Ovo je skakacka liga, normalno je da ce biti.  

 

a šta znam, to je wook uspeo da ubedi sve kako bez 4-5 centara nema leba. 

 

nije ovo skakacka liga, jer su skokovi 2ipo kolone ako računamo DD, nego je centarska jer ti kombo strava centra, solidnog centra i centra - iznenađenja donosi pored pomenutih i fg%, verovatno i blokade. 

 

može tako da se kaže i da je suterska liga, jer ti dobri suteri donose pts, ft%, ppm i 3pts. to je kanda malo više kolona od skokova. 

Link to comment
Share on other sites

Vec vidim koga ce Vulfio da opeljesi i oko kog trejda ce da se digne dzeva, s obzirom da znam kakve je ko pravio trejdove u B ligi:lol_2:

 

Sta misliote o Kavajio valja li ga uzimati i kad , isto i za K.Lova. Moram da pitam vas iskusne fantazere posto sam ja izlapeo i osvajao titule i ulazio u finala dok se igralo jos u sandalama.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zvezdinho said:

Vec vidim koga ce Vulfio da opeljesi i oko kog trejda ce da se digne dzeva, s obzirom da znam kakve je ko pravio trejdove u B ligi:lol_2:

 

Sta misliote o Kavajio valja li ga uzimati i kad , isto i za K.Lova. Moram da pitam vas iskusne fantazere posto sam ja izlapeo i osvajao titule i ulazio u finala dok se igralo jos u sandalama.

Već je stavljen u tefter. :classic_biggrin:

 

Sa bivšim B ligašima i eventualno sa tobom i Matićem može da se trejduje, i sa Lavrnjom, kad se seti da navrati, ostali su teški kao crna zemlja.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Sa Madjijom da pregovaras obavezno ako si u depri :s_d:

 

Ne znam ja ja za svaki trejd moram da pitam Xperta i ako mi je on rekao da nece moci da mi se javi svaki put i da sam vozim. Ispostovacu njegovu zelju da ne draftujem jednog igraca u 1.rundi, doduse da ga nisam pitao koga zeli ili ne zeli u 1.rundi ne bi mi ni rekao, al bas dobar igrac al moram da ispostujem coveka. Naravno to je sve na dugackom stapu dok se lavrnja ne udostoji da se izbaci iz tima i ubaci mene.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wook said:

Već je stavljen u tefter. :classic_biggrin:

 

Sa bivšim B ligašima i eventualno sa tobom i Matićem može da se trejduje, i sa Lavrnjom, kad se seti da navrati, ostali su teški kao crna zemlja.

 

 Sa mnom si uvek pravio neki trejd, maltene svake sezone

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, delgado said:

Ma nije Zveki vise to sto je bio.

 

  Dolaze mladje generacije, Matic/ja/zumbul/brogdon jos nismo ni usli u prajm fantazi godine, recimo. 

 

Deglisha posto je tako, moram onda da te pitam sa koje pozicije da uzmem Kavajia i K.Lova ? Ti kao predvodnik mladog fantazi talasa bi trebao da znas odgovor na ovakva pitanja.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...