Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Fantasy B liga, nakon nedavnih dogadjaja pre prvog fantasy vikenda, koristi ovu priliku da istakne svoju ogorcenost i izrazi najozbiljniji protest usled hronicnog, kontinuiranog i malicioznog postupanja celnika Fantasy A lige.

 

 

B liga nastoji da se sportski i casno, jer drugačije i ne umemo, osvaja ili gubi mesto u ligi na fantasy igralistu.

 

Ne možemo ostati nemi usled vec sada tesko brojivih situacija koje prete da ozbiljno ugroze regularnost takmicenja. Sledstveno tome, obratili smo se dopisom u nameri da skrenemo paznju na preveliki broj i ucestalost malverzacija pre pocetka takmicenja.

 

Ujedno, B liga zahteva odgovore od celnika A lige na pitanje postoje li pritisci u delegiranju A ligasa? 

Ukoliko ova komisija ne bude odgovorila na ovo pitanje ili bude negirala postojanje pritisaka, B liga tada drzi da onda ovi celnici svoj posao ne obavljaju strucno, profesionalno i po pravilima sluzbe.

 

Duboko se nadamo da su ove mere prva i urgentna brana od daljeg urusavanja ozbiljno poljuljanog ugleda Fantasy A lige.

 

Srdacan pozdrav,
B Liga

Edited by Squabbit
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Squabbit said:

Fantasy B liga, nakon nedavnih dogadjaja pre prvog fantasy vikenda, koristi ovu priliku da istakne svoju ogorcenost i izrazi najozbiljniji protest usled hronicnog, kontinuiranog i malicioznog postupanja celnika Fantasy A lige.

 

 

B liga nastoji da se sportski i casno, jer drugačije i ne umemo, osvaja ili gubi mesto u ligi na fantasy igralistu.

 

Ne možemo ostati nemi usled vec sada tesko brojivih situacija koje prete da ozbiljno ugroze regularnost takmicenja. Sledstveno tome, obratili smo se dopisom u nameri da skrenemo paznju na preveliki broj i ucestalost malverzacija pre pocetka takmicenja.

 

Ujedno, B liga zahteva odgovore od celnika A lige na pitanje postoje li pritisci u delegiranju A ligasa? 

Ukoliko ova komisija ne bude odgovorila na ovo pitanje ili bude negirala postojanje pritisaka, B liga tada drzi da onda ovi celnici svoj posao ne obavljaju strucno, profesionalno i po pravilima sluzbe.

 

Duboko se nadamo da su ove mere prva i urgentna brana od daljeg urusavanja ozbiljno poljuljanog ugleda Fantasy A lige.

 

Srdacan pozdrav,
B Liga

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

daklem, wook i lavrnja, koji imaju nekoliko lo-key problematičnih međusobnih trejdova, sada instaliraju x-šampiona kojeg je izdala sreća a koji je do juče trebalo da bude wookov saigrač u franšizu gde će imati punu autonomiju, makar za ovu sezonu.

 

ne znam ne znam

 

zapravo znam, dajem 3 glasa matiću za komesara, on će sve potencijalne malverzacije da počisti eliot nes style

b liga pamti.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne zalim se ja ni na sta, uzeo me Xpert za coownera kao sto su me hteli uini, delgado, Wook itd da ne pricam  ko je jos hteo. Sad sto je lavrnja napustio to mesto nemam  pojma  i bilo je iznenada jer sam rekao da cu da igram B ligu jer zelim sam da odradim draft. Xpert je rekao da cu ja da radim draft i to je odlucilo. Nema nikakvih teorija zavera, iluminata i tome slicno.

 

Takodje uini je propustio da procita da se Wook zalagao da mu dodje Mile potencijalna filijala :s_d:

 

Doduse nista nije zvanicno tako da nema potrebe da kukate, jer lavrnja treba da izadje, da bih ja usao na coownersko mesto. Moze i lavrnja da se predomisli.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Takodje uini je propustio da procita da se Wook zalagao da mu dodje Mile potencijalna filijala :s_d:

 

 

wook radi 24/7, iznenađenija ne sme biti. sreća da mu je ovo jedna od oproštajnih sezona, pa uglavnom menja dresove 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, threepwood said:

Au, ne dodjem na forum jedno vece i vi pustite ovog smaraca da se vrati na najmanja moguca vrata. Pa ovoga bi se tacno i Olimpija postidela...

Treba svaki dan gledati 'gde je pechat' i slichne klipove....😨

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Al se neko naljutio sto nisam prihvatio njegovu ponudu:s_d:

Nemoj misliti visoko o sebi. Nudio sam ti co-ownersko mesto samo zato sto si aktivan na fa. Ne zbog drafta. Tu promasujes zadnjih par sezona....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wook said:

Nemoj misliti visoko o sebi. Nudio sam ti co-ownersko mesto samo zato sto si aktivan na fa. Ne zbog drafta. Tu promasujes zadnjih par sezona....

 

Rece moja redovna musterija u PO i regularnom delu sezone :s_d: Za sve ove godine imas samo  jednu pobedu  i to na jednu kategoriju u mojoj najgorj sezoni u regularnoj sezoni. Pa ti onda vidi ko tu ima visoko misljenje o sebi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

wook radi 24/7, iznenađenija ne sme biti. sreća da mu je ovo jedna od oproštajnih sezona, pa uglavnom menja dresove 

Morsm insralirati pouzdanog co-ownera za sitne sate. Zveki je otpao, trazi se neko mlad i lud. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wook said:

Morsm insralirati pouzdanog co-ownera za sitne sate. Zveki je otpao, trazi se neko mlad i lud. 

 

može tako a možeš kao i ja da imaš sofisticiranu bešiku pa obavezno vostaneš oko 3-4h do klonje i usput pokupiš nekoga sa FA 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Moze igrati samo NBK ili Manu. 

Manu zbog toga sto je bio 17. u A ligi. 

NBK zbog toga sto je osvojio peto mesto u PO-u i sto je bio treci u regularnom delu sezone.

Nema veze po rezultat. Razigravanje od 5-8 mesta niko ne shvata ozbiljno. 

 

Trebalo bi da u A (ako ima mesta) upadne najvisi nosilac iz reg. dela B, koji nije izborio ulaz u A u plej ofu. Ako je to NBK, onda on. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

I mogao bi lavrnja da ubrza malo ovu tranziciju vlasnika timova ako je ozbiljno ono mislio. U to ime lavrnjo poslao sam ti PM  :lol_2:

Poslao bih ti Invite u nedelju posle podne. 

 

Najveci rizik drafta je Hauard. Sumnjam da ce ga neko uzeti u prve cetiri runde. Moze biti isutiran iz tima, a lagano moze biti i igrac vredan pika prve runde. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...