Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Opsta bolnica kod mene, ako uzmem 3 kategorije do kraja bicu zadovoljan.

53 minutes ago, John Dies at the End said:

Niko ne veruje TD mašini Shabazu??? 😴

 

Krenuo sam Zvekijevim stopama, samo 4 igrača iz Wash 😁

 

 

I da, po ko zna koji put ove sezone, jep' se LonZo 😴


 

 

Ja verujem nego sam bio 18. na vejveru. Uzoh Terensa, zasluzio covek da ga vratim u tim.

Link to comment
Share on other sites

Ma cuti zveki, slan sam jer nisi prihvatio da mi budes co-owner kad su za to postojale sanse. Ovako igram s covekom kome izmislim TD igraca i on ga baci jer nije sacekao rasplet do kraja a dosao je u ekipu gde je opet glavni plej 😐  A sve to da bi uzeo jedno veliko nista sa FA trzista. Isto tako mi je bacio KCP-a, Bredlija, Okogija, Brunsona i sve ono dobro sto sam tokom sezone izmislio.  Sto bi rekao dr. Protic - ja bih hteo, al ne vredi ; ja to mogu - al ne mogu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

 Eh sad, da mi uskratis jedino od retkih preostalih zivotnih zadovoljstava kao sto je spremanje skripti. Wooka mozes da angazujes sledece godine, ionako gleda tenis nocu i kupi FA.

 

ma šta će mi penzos koji tripuje grejtnes. ja volim tvoje skripte, kada spremam svoje u glavi, pitam se ŠBDU (šta bi delgado uradio) ali moram da imam final cut, pošto draftujem stravinsky. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

@Noćna mora B92 fantazera

 

onaj Edit koji sam ostavio nije bio dostojan tvog quotea ili kako? 

 

Nisam ni video. 

Ne znam gde mi je glava, nakljukan sam lekovima, a nije ni čudo što sam se razboleo, koliko ste me olajavali ovde, za stvari sa kojima nemam veze. 

 

Tako da izvini, ako ti znači, ne znam ni šta piše u tom editu, ali stojim iza svog stava po ovom pitanju, da bi mešanje sada i izbacivanje iz lige uticalo na regularnost.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Nisam ni video. 

Ne znam gde mi je glava, nakljukan sam lekovima, a nije ni čudo što sam se razboleo, koliko ste me olajavali ovde, za stvari sa kojima nemam veze. 

 

Tako da izvini, ako ti znači, ne znam ni šta piše u tom editu, ali stojim iza svog stava po ovom pitanju, da bi mešanje sada i izbacivanje iz lige uticalo na regularnost.

Regularnost je vec narusena. Ne moraju da izbacuju ekipu, neka izbace njegov espn nalog iz ekipe. 

 

Ako to ne komeseri ne urade i ja cu mozda da zaboravljam igrace na klupi zadnja 2 kola protiv uinija i maxe.

Edited by Wook
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wook said:

Regularnost je vec narusena. Ne moraju da izbacuju ekipu, neka izbace njegov espn nalog iz ekipe. 

 

Ako to ne komeseri ne urade i ja cu mozda da zaboravljam igrace na klupi zadnja 2 kola protiv uinija i maxe.

 

 Moze, nije problem. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wook said:

Regularnost je vec narusena. Ne moraju da izbacuju ekipu, neka izbace njegov espn nalog iz ekipe. 

 

Ako to ne komeseri ne urade i ja cu mozda da zaboravljam igrace na klupi zadnja 2 kola protiv uinija i maxe.

 

E pa vidiš, to je ista ona priča kao ja hoću samo sa Zvekijem da radim trejd

Jednostavno, javio si se tek sada, kad igra duel sa Debeljkom, koji ti je glavni konkurent za opstanak. I insistiraš da se rasporede svi igrači, što ne bi bilo fer prema ostalima koji igraju sa njim, kad je do sada bilo kako je bilo. 

 

Što se mene tiče, lik treba da nastavi da igra koliko može, a sledeće godine ionako neće biti član ove lige koliko vidim po plasmanu. 

Tako da to ti je što ti je. 

 

Inače ja sam jedan od retkih koji se iskreno nada da ćeš opstati u ligi, ali to treba da zaslužiš na terenu.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

E pa vidiš, to je ista ona priča kao ja hoću samo sa Zvekijem da radim trejd

Jednostavno, javio si se tek sada, kad igra duel sa Debeljkom, koji ti je glavni konkurent za opstanak. I insistiraš da se rasporede svi igrači, što ne bi bilo fer prema ostalima koji igraju sa njim, kad je do sada bilo kako je bilo. 

 

Što se mene tiče, lik treba da nastavi da igra koliko može, a sledeće godine ionako neće biti član ove lige koliko vidim po plasmanu. 

Tako da to ti je što ti je. 

Nije tacno. Tek ovo kolo sam video da uopste ne igra.

 

Imali smo dogovor da takve clanove odmah izbacujemo i da nece moci da igraju ni B dogodine.

 

Ne znam zasto ga komesari drze, ali ako hoce tako i ja cu zadnja 2 kola da ubacujem neke koji kvare %, ppm i pusticu 12 kategorija maxi i uiniju.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

 

Nije tacno. Tek ovo kolo sam video da uopste ne igra.

 

Imali smo dogovor da takve clanove odmah izbacujemo i da mece moci da igraju ni B dogodine.

 

Ne znam zasto ga komesari drze, ali ako hoce tako i ja cu zadnja 2 kola da ubacujem neke koji kvare %, ppm i pusticu 12 kategorija maxi i uiniju.

 

Ako je to tvoj izbor, onda u redu. 

Siguran sam da će Lavrnja i Matić sa zadovoljstvom da ti daju nogobulj iz takmičenja. :kece:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ako je to tvoj izbor, onda u redu. 

Siguran sam da će Lavrnja i Matić sa zadovoljstvom da ti daju nogobulj iz takmičenja. 

Neka kazu zasto drze neaktivnog clana u ligi i sve OK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wook said:

Neka kazu zasto drze neaktivnog clana u ligi i sve OK.

 

Zato što je tako od početka. I niko se nije bunio do sada. Dakle 3/4 sezone je u redu da ošljari i propušta da raspoređuje, ali zato preostali treba da igraju protiv njega u punoj snazi. E pa neće da može. Neka odigra do kraja koliko i kako može, ako ima dostojanstva i poštovanja prema ostalima. Ako ne, zabraniti mu takmičenje u sve 3 lige i ćao. 

 

Inače, isto ovo što si ti prethodno napisao, može da kaže i onaj koji igra duel nakon Debelog protiv njega. 

Samo što ti maltene nemaš šta da izgubiš, pa misliš da možeš nekoga da ucenjuje i pretiš. To je već namerno kršenje pravila i siguran sam da će svi glasati da budeš administrativno izbačen ako pokušaš takvo nešto. Pa ti izvoli. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Zato što je tako od početka. I niko se nije bunio do sada. Dakle 3/4 sezone je u redu da ošljari i propušta da raspoređuje, ali zato preostali treba da igraju protiv njega u punoj snazi. E pa neće da može. Neka odigra do kraja koliko i kako može, ako ima dostojanstva i poštovanja prema ostalima. Ako ne, zabraniti mu takmičenje u sve 3 lige i ćao. 

 

Inače, isto ovo što si ti prethodno napisao, može da kaže i onaj koji igra duel nakon Debelog protiv njega. 

Samo što ti maltene nemaš šta da izgubiš, pa misliš da možeš nekoga da ucenjuje i pretiš. To je već namerno kršenje pravila i siguran sam da će svi glasati da budeš administrativno izbačen ako pokušaš takvo nešto. Pa ti izvoli. 

Jesi ti glup decko? Prvo, nije ovako od pocetka, zaboravljao se, sad ne menja nikako.

 

Drugo, ekipa neka ostane, njega vlasnika ekipe neka izbace.

 

Trece, komesari ne stoje najbolje na w listi : )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...